کلاس 2020 شده است از طریق رینگر. در حال حاضر سنتی گراد مراسم در هوا

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 6:31 PM EDT May 29, 2020اگر لازم بود یک گروه محلی از فارغ التحصیلی سالم

توسط ABTINNEWS در 11 اردیبهشت 1399

اگر لازم بود یک گروه محلی از فارغ التحصیلی سالمندان که سزاوار یک ارسال کردن آن مسلما کلاس 2020.

سالمندان در شستا اتحادیه دبیرستان منطقه باید در برابر یورش از چالش های غیر منتظره آغاز با کار آتش در تابستان 2018 با برف آرماگدون از 2019, PG&E قدرت shutoffs پاییز گذشته و در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس از سال 2020 است.

به جای صرف هزینه های خود را نهایی و دقیق روز از دبیرستان با هم دانش آموزان نیز تا به حال برای تنظیم به آموزش از راه دور از دانشگاه های بسته در اواسط ماه مارس.

آخرین تحول با COVID-19 در حال حاضر تهدید به لغو یکی از بزرگترین لحظات ارشد: شانس به گشاد گشاد راه رفتن در سراسر مرحله با دیپلم خود را در دست.

چه در مورد برنامه های جایگزین?

بالا مدیران مدرسه در شستا منطقه نیست و در عین حال رها منظم commencements اما آنها شروع به ابداع برنامه های جایگزین.

"ما لزوما داده می شود تا در یک مراسم سنتی," شستا اتحادیه دبیرستان سرپرست منطقه جیم Cloney روز سه شنبه گفت. "ما قطعا داشتن بحث در مورد آن."

فارغ التحصیلی یکی از موضوعات از اصول جلسه دوشنبه با Cloney که نظارت شستا, U-آمادگی سازمانی و Foothill دبیرستان دانشگاه.

"من فقط نمی تواند انجام این کار است.': رفتند از پدر و مادر چشم پوشیدن از مدرسه در خانه

خبر خوب برای دانش آموزان — باید رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, استراحت, اقامت در خانه دستور و اجازه می دهد تا گروه زیادی از مردم به جمع تا پایان مارس — است که مدیران و معلمان در حال حاضر می دانید مته.

"ما می توانیم برنامه و قرار دادن در یک مراسم بسیار کوتاه اطلاع" Cloney گفت.

منطقه فارغ التحصیلی به طور معمول در هفته اول ماه ژوئن است. اگر مدارس می دانستم که در ژوئن 1, مثلا, که نوعی کلاه-و-شب مراسم خواهد بود مجاز سرپرست احساس اعتماد به نفس مدارس' کارکنان می تواند آن را به کار.

آنچه در مدارس نمی تواند بکشید Cloney گفت: جایگزین مراسم در کوتاه توجه کنید.

کمیته های معلمان ، والدین و دانش آموزان در حال مونتاژ به آمده تا با گزینه اگر سخت فیزیکی-دورى قوانین در محل باقی می ماند از طریق پایان سال تحصیلی.

Cloney گفت: یک ایده این است که به نگه داشتن یک شروع رژه ماشین و یا فارغ التحصیلان دیدار به طور جداگانه در زمان از پیش تعیین شده به فیلم برداری به صورت آنلاین تصویری جشن.

"هیچ یک از این مجموعه در سنگ" Cloney گفت.

هنوز Cloney می خواهد به سالمندان فارغ التحصیلی تجربه به خوبی به عنوان آن می تواند تحت شرایطی.

"ما می دانیم که این گروه از کودکان و نوجوانان شده است از طریق بسیاری" Cloney گفت. "ما می خواهیم این کلاس به بیرون رفتن بهترین راه ما می توانیم."

Mike Chapman یک عکاس خبری برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن