وزوز: این بزرگ تولید کننده می گوید آن را آوردن 100 شغل به منطقه

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:50 PM EDT مه 1 سال 2020توجه داشته باشید به خوانندگان: این داستان در را

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

توجه داشته باشید به خوانندگان: این داستان در رایگان برای همه به عنوان یک سرویس عمومی برای جوامع ما.

مدولار ساخت و ساز تولید کننده برداشت اندرسون به ساخت اولین کارخانه و شرکت پاکستان به استخدام حدود 100 نفر که از آن باز می شود اوایل سال آینده.

ما-متشکرم یک حجمی ساختمان شرکت که پیش ساخته مکعب برای چند خانواده و پروژه های تجاری است. مکعب ساخته خواهد شد در اندرسون و سپس حمل به سایت های پروژه از سیاتل به سن دیگو شرکت از بنیانگذاران دن Ferreira گفت.

"ما در حال بدست گرفتن کل چند ساختار خانواده تا پنج داستان ما از خلال ساختار به مکعب ما به طور کامل ساخت مکعب در گیاه را به پس از اتمام رنگ وسایل و پس از آن ما کشتی مکعب به سایت که در آن آنها در حال مونتاژ مانند لگو" گفت: Ferreira که پیش بینی خود شرکت کمک کالیفرنیا کمبود مسکن است.

ساختمان این راه می توانید برش در نیمه وقت به صورت عمودی ساخت و ساز وجود دارد و همچنین صرفه جویی در هزینه است. علاوه بر این توسعه دهنده و یا پیمانکار نیست که به نگرانی در مورد زنجیره تامین مسائل که Ferreira گفت: مهم تر در میان coronavirus بحران است.

این گیاه در اندرسون خواهد بود خاموش جاده صنعت نزدیکی Wheelabrator شستا شرکت انرژی تسهیلات فقط در شرق بارنی جاده ها است.

"بنابراین در حال حاضر ما در وسط در پایان ما حق و اجازه ساخت و ساز به شکستن زمین در ساختمان از 200 ، 000 فوت مربع تاسیسات" Ferreira, گفت:, و اضافه کرد که ما-متشکرم خرید 72 هکتار خواهد ساخت و در 33 هکتار است. "بقیه است اختصاص داده شده به توسعه آینده است."

ساخت و ساز از ما-متشکرم گیاه است که انتظار می رود برای شروع در این تابستان.

هدف این است که حدود 200 نفر مشغول به کار در کارخانه توسط سال دوم خود را.

هنگامی که آن را عملیاتی این کارخانه تولید خواهد شد در حدود 1 میلیون فوت مربع از چند خانواده مسکن در هر سال فریرا و کسب و کار خود شریک استیو Beaumont گفت.

Ferreira رئیس اجرایی تاسیس شرکت با Beaumont که در خدمت به عنوان افسر ارشد عامل. هر دو مردان خود و کار شرکت های دیگر اما این است که اول خود را در عملیات های شمال کشور. Ferreira دارای طراحی-مهندسی و ساخت و ساز تجاری و تولید عملیات در ساحل مرکزی کالیفرنیا.

در انتخاب اندرسون ما-متشکرم آید به یک جامعه است که هرگز به طور کامل بهبود از بسته شدن شستا کاغذ Co. نزدیک به 20 سال پیش است. با برخی از 400 نفر از کارگران کارخانه کاغذ سازی یکی از بزرگترین کارفرمایان در Shasta County است. مقامات شهرستان باید گفت که بسته شدن انداخت منطقه اقتصادی تعادل و جامعه تلاش کرده است که برای رسیدن به تعادل بوده است.

"جستجو آغاز شد و در اطراف این مکان ایده آل برای قرار دادن یک یقه آبی و استفاده از "یقه آبی" در اکثر سرافراز راه — یک شهر یا منطقه ای در کالیفرنیا که ارزش ساخت . . . که نبود در مورد تلاش برای ایجاد فناوری, مشاغل" Ferreira گفت.

صنعت جاده سایت نیز در یک فرصت منطقه یک برنامه است که بخشی از سال 2018 مالیاتی فدرال تعمیرات اساسی. این مناطق به معنای ایجاد مزایای مالیاتی در مناطق تعیین شده به خار توسعه اقتصادی و ایجاد شغل.

ما-متشکرم کار کرده است برای باز کردن برای چندین سال و Ferreira گفت: کار با اندرسون مقامات رفته هست.

"آنها می خواهند برای دیدن ما موفق," او گفت:.

فریرا گفت: این کارخانه در Anderson خواهد شد از ویژگی های ورود به سطح تولید شغل است که پرداخت بیش از $40 ساعت.

"مدیریت و مهندسی طراحان ، خواهد شد که دامنه آن گسترش و حتی بالاتر," او گفت:.

راه اندازی میان coronavirus همه گیر نیست و در هم ریختن این شرکت Ferreira گفت.

"شما می دانید زمانی که شما ایجاد یک طرح کسب و کار و شما می آیند تا با یک ایده به دنبال این است که چندین سال در ساخت اگر این طرح وابسته است در شرایط اقتصادی فعلی یا تقاضا برای حفظ یا افزایش تولید و سپس آن را احتمالا بسیار خوب طرح" Ferreira گفت.

چرا Stillwater?

ما-متشکرم در نظر گرفته چندین خواص در Shasta County, از جمله Stillwater کسب و کار پارک در ردینگ قبل از فرود در Anderson.

فریرا گفت: Stillwater به حال کیفیت آنها در نظر گرفته شود به خصوص پارک بیل آماده بازاریابی شعار.

"Stillwater شگفت انگیز بود با پیگیری که گذاشته شده است در خارج وجود دارد برای مردم زمین به سرعت — این یک مزیت بزرگ است."

اما اندرسون سایت حتی نزدیک نزدیکی به بزرگراه بین ایالتی 5 و منحصر به فرد از تدارکات به تخلیه محصول آمریکا-متشکرم تولید خواهد شد مهر و موم شده معامله Ferreira گفت.

هر دو فریرا و بومانت بر این باورند که آمریکا و متشکرم عملیات را ایجاد فرصت برای تولید کنندگان دیگر بیش از حد.

"وجود خواهد داشت منطقه ای که تولید کنندگان ما را حمایت عایق چوب چیزهایی مانند این که" Ferreira گفت. "بنابراین چیزی که ما باور کنیم وقتی که عرضه و تقاضا آن را باز خواهد شد تا فرصت را برای دیگر تولید کنندگان می آیند و راه اندازی و Stillwater ممکن است به بازی آمد وجود دارد."

Microgrid سیستم کمک خواهد کرد که نگه داشتن قدرت در Shingletown

Pacific Gas & Electric Co. کار آغاز شده و در اواخر ماه آوریل در یک microgrid سیستم است که کمک خواهد کرد که حفظ قدرت به برخی از مشتریان.

موقت نسل را و پا زدن در طول آینده قدرت shutoffs از PG&E سخنگوی پل مورنو گفت.

"ما هدف خاص با توسعه موقت ریزشبکه است که به ارائه برق به منابع از جمله امکانات پزشکی و داروخانه های پلیس و آتش نشانی ایستگاه گاز ایستگاه های بانک ها و بازارهای دیگر جامعه مشترک خدمات زمانی که شرایط آب و هوایی آن را ناامن به کار شبکه" دبی پاول معاون رئیس جمهور از دارایی و مدیریت ریسک برای PG&E جامعه حیات وحش برنامه گفت: در انتشار اخبار.

این microgrid سایت در پارکینگ مجاور به نی بازار در بزرگراه 44. وجود دارد PG&E خدمه خواهد بود قادر به اتصال تلفن همراه ژنراتور به سایت اجازه می دهد یک مرکز پزشکی ایستگاه آتش ایستگاه های گاز بازارها و رستوران ها — در میان کسب و کارهای دیگر امکانات و خدمات اجتماعی — به نگه داشتن چراغ در طول قدرت shutoffs مورنو گفت.

موقت سیستم شامل نزدیک به 80 PG&E مشتریان در کل مجاورت بزرگراه 44 گسترش بین تکه چوب برای سقف گلن دنباله و مراتع کوهستانی جاده ها است.

با توجه به شرایط آب و هوایی و دیگر عملیاتی ملاحظات PG&E نمی تواند تضمینی برق به تمام مشتریان بالقوه خدمت موقت این microgrid, Moreno گفت.

این microgrid سایت است که انتظار می رود به طور کامل عملیاتی در ماه جولای.

مشتریان که در داخل موقت microgrid energization منطقه را دریافت ارتباطات از PG&E اطلاع آنها از گنجاندن آنها در microgrid و چگونه آن را به کار گیرند در طول یک قدرت سیستم خاموش شدن مورنو گفت.

ادامه مطلب وزوز:

  • دوم مرغ زیستن آماده برای باز کردن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
  • Riverfront Playhouse مرحله اول بازی در تئاتر این تابستان
  • از ویسکی به ضد عفونی کننده دست, North دولت رسومات پر نیاز

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن