وزوز: جنوب ردینگ بار می بیند احیای رغم همه گیر

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:12 AM EDT Jul 4, 2020یکی نمی تواند سرزنش تیمهای برای بدونم که اگر کسی

توسط ABTINNEWS در 14 تیر 1399

یکی نمی تواند سرزنش تیمهای برای بدونم که اگر کسی نمیخواهد به دیدن احیای استوایی در جنوب ردینگ.

بسته در اوایل سال 2018 پس از نزدیک به 75 سال در کسب و کار و سپس صاحب بار در جنوب بازار و خیابان انجام شد عوض زمانی که یک آتش سوزی به شدت آسیب دیده سقف ساختمان و کار متوقف شد و در دسامبر سال 2018 است.

او به فروش می رسد نوار جانسون سال گذشته است. جانسون تا به حال معرفی خود به مالک قبلی ارائه او کمک با عوض کردن.

جانسون پس از آن آغاز شده خود را عوض کردن که شامل یک چشم ظاهر دیواری که رنگ بر روی دیوار در مقابل بار در ماه نوامبر گذشته.

چند ماه بعد COVID-19 همه گیر رسید.

"یک راه یا دیگری من هستم که نوار باز" جانسون به من گفت که بعد از ظهر چهارشنبه.

جانسون می خواهد برای باز کردن جولای 24, بازگرداندن محله ای مشترک که در او محبت تماس "یک شیرجه نوار." جانسون استفاده می شود به تمایل نوار وجود دارد.

پارکینگ شده است repaved و restriped به سمت شمال ساختمان ورزشی درخت نخل نقاشی دیواری انجام می شود توسط همین هنرمند که نقاشی گرمسیری با مضمون دیوار نقاشی دیواری — و کار در داخل و پیشرفت است.

استیسی وین شد در نوار جمعه کمک با عوض کردن. Winn یک سال 1979 شرکت فارغ التحصیل دبیرستان که در ردینگ گفت: استوایی بود و نوار مورد علاقه خود را قبل از آن بسته شده است.

"اوه من خاطرات خوب," او گفت:. "همه کارگران است که در آن آمده من از آنها بپرسید که" شما تا به حال شده است در اینجا قبل از؟' همه می گوید: "من اینجا زندگی می کردند تمام زندگی من و من هرگز در اینجا.' گفتم من نمی دانم که چرا به دلیل آن را بسیار سرگرم کننده نوار. در حال حاضر همه در اطراف شهر در حال صحبت کردن در مورد آن به دلیل آن را تقریبا باز دوباره."

Daniel V. Lindberg یک شستا بالا فارغ التحصیل است که تحصیل در رشته هنر در جنوب اورگان دانشگاه در اشلند بود داخل یکشنبه نقاشی tikis که زینت نوار.

"من فکر می کنم آن را بسیار جذاب است. من فکر می کنم داشتن یک نقطه جدید در شهر من حدس می زنم آن را واقعا یک نقطه و یک احیا نقطه در شهر, من فکر می کنم که واقعا سرد است. فقط به خاطر اینکه به جای تخریب یکی دیگر از کسب و کار آنها در حال صرفه جویی در یک" Lindberg گفت: در حالی که گرفتن یک استراحت.

Lindberg که بزرگ شد در ردینگ می بیند آن را به عنوان صرفه جویی در برخی از منطقه ،

"و سپس آنها را در حال قرار دادن پیچ و تاب خود را بر روی آن. آنها نه فقط از سرگیری یک بار آنها در حال آوردن آن را به روز مدرن, بنابراین امیدوارم از آن خواهد شد بیشتر مردم به آمدن" Lindberg گفت.

جانسون گفت: او مجوز در ماه مارس و کار کرده است برای همیشه باز پس. ساخت و ساز تلقی می شد ضروری صنعت پس استوایی عوض نشده بود تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

مناطق استوایی را در خدمت نوشیدنی تنها اما مشتریان را تشویق به گرفتن برخی از مواد غذایی در Canelo را درب بعدی. این بار نیز از ویژگی های سرگرمی با شش بلندگو و یک خانه D. J.

و هنگامی که او باز جانسون گفت که این نوار را به دنبال دستورالعمل های بهداشتی.

مناطق استوایی باز خواهد بود ظهر تا 2 صبح روزانه.

پوشیدن ماسک

این پیامی است که از ردینگ اتاق بازرگانی است که در همکاری با Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان در یک کمپین برای مشتریان اجازه می دانم که کسب و کار به دنبال شیوه های ایمن مانند اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن.

کسب و کار قادر خواهد بود به جای دشنه در پنجره خود را به برجسته خود را مسئول شجره نامه.

"کسب و کار که در حال انجام آن راه حق را کاملا می خواهید به نشان می دهد آنها در حال انجام آنچه که از آنها خواسته و می توانید به آنها اعتماد" Shasta County Health and Human Services Agency سخنگوی تیم Mapes گفت.

به عنوان coronavirus موارد افزایش به صورت محلی و ایالتی آن را مهم تر از همیشه به نگه داشتن کسب و کار کفش مجلسی جمهور جیک Mangas, گفت:, و اضافه کرد که گرفتن مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک یک شروع خوب است.

محلی مقامات اجرای قانون شده اند روشن است که آنها نمی خواهد اجرای دستور دولت به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها و دیگر اماکن عمومی. ردینگ رئیس پلیس لایحه <url> گفت و از منابع را به انجام این کار.

در ضمن Shasta County نمی خواهید به رنج می برند سرنوشت 19 سایر استان ها که روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور به تعطیل دوباره با توجه به افزایش موارد Mangas گفت.

کسب و کار بسته شدن دوباره به معنی مردم از کار دوباره.

"این مورد در نقطه, برای ما تا آنجا که آنچه ما نمی خواهیم برای دیدن اتفاق می افتد در اینجا" Mangas گفت.

این مهم است که رهبران کسب و کار مانند اتاق پیام به تجار است که با پوشیدن یک ماسک و زیر دیگر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل می تواند کمک به جلوگیری از بیشتر مشکلات اقتصادی.

"من می گویند که به این ترتیب اتاق است انجام آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن کسب و کار باز و بنابراین تا آنجا که ماسک به, ما در حال شنیدن از مقامات بهداشت ایالتی و محلی است که با پوشیدن یک ماسک کمک می کند تا برای جلوگیری از گسترش COVID-19," Mangas گفت: "بنابراین دانستن و اعتقاد داشتند که ما در حال تشویق کسب و کار و مشتریان به دنبال این دستورالعمل ها."

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاده به بازیابی ستاره برنامه رفتن به Shastaready.org و با کلیک بر روی "نقشه راه بازیابی: بازگشایی جعبه ابزار" لینک کنید.

خط پایین: به دنبال ستاره طلا.

کمک های مالی در دسترس برای کسب و کار

کمک های مالی از 5000 $در دسترس هستند به شمال کشور کسب و کار است که نشان می دهد آنها دچار مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این ردینگ اتاق بازرگانی و همکاری با شهرستانها از ردینگ اندرسون و شاستا لیک در برنامه است که انتظار می رود برای کمک به حدود 140 از کوچکترین آجر و ملات کسب و کار در آن سه جوامع است.

کسب و کار باید پنج یا کمتر کارکنان دریافت نمی فدرال چک برنامه حفاظت از وام و یا دیگر انجمن کسب و کار کوچک وام و می تواند ثابت کند آنها متاثر شده اند COVID-19.

دوره نرم افزار اجرا می شود از طریق ژوئیه 31.

اتاق رئیس جمهور جیک Mangas گفت: این صندوق می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انواع هزینه ها و پس از آن اعطای پول ندارد به پرداخت می شود.

"آنچه که من در بر داشت anecdotally, the mom-and-pop مغازه ها وجود دارد کمتر از کسانی که به هر دلیل قادر به تأمین بودجه از SBA," Mangas گفت. "بنابراین من فکر می کنم این است برای رفتن به یک استراتژی موثر برای رسیدن به آن کسب و کار."

برای کسب اطلاعات بیشتر به https://reddingchamber.com/covidbusinessgrants/.

جزئیات وزوز:

  • منطقه خلیج گروهی اقدام به خرید کل بلوک در مرکز شهر ردینگ
  • "ما در حال رفتن به آن را.' اینجا چرا این داروخانه مستقل است شرط بندی روی اندرسون
  • همه گیر کمک می کند تا افزایش شاهدانه فروش 25 درصد برای حداقل یک ردینگ فروشگاه

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن