وزوز: از آن خواهد شد در حالی که قبل از جدید Costco باز می شود در ردینگ

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT Jun 13, 2020در حال حاضر که شهر را تایید کرده است کاستکو برن

توسط ABTINNEWS در 24 خرداد 1399

در حال حاضر که شهر را تایید کرده است کاستکو برنامه ریزی برای نقل مکان به جنوب ردینگ که ممکن است این فروشگاه جدید باز ؟

پاسخ کوتاه: نیست در حالی که پس از Costco هنوز هم باید صبر کنید تا ببینید که آیا هر کسی را به چالش تصویب.

"در اسرع وقت ما می خواهیم برای شروع گفت:" مایکل Okuma کاستکو مدیر توسعه املاک و مستغلات. "ما هنوز هم نیاز به صبر برای به چالش دوره به پایان می رسد."

آخرین مهلت برای به چالش کشیدن این شهر تصویب سپتامبر است. 1.

"در این مرحله ما امیدواریم که که این (فروشگاه باز) مدتی در اواخر سال 2022" او گفت:. "چه رانندگی است که همه ساخت و ساز."

در حالی که مخالفان اعلام کرده اند در نامه ای به شهر آنها می خواهند برای قرار دادن یک همه پرسی در انتخابات برای سرنگونی این شهرستان را تایید هیچ کلمه ای رسمی آمده است از آن دسته از همسایگان در مورد اینکه آیا آنها باید شروع به درخواست درایو مورد نیاز را جمع آوری امضا (حدود 5000 رای دهندگان ثبت شده) برای انجام این کار است.

مخالفان همچنین می تواند شکایت این شهرستان است.

این Bonnyview Bechelli ائتلاف توسط سان فرانسیسکو وکیل علامت ولف که همچنین نشان دهنده Pleasanton شهروندان مسئول رشد. این گروه برای بار دوم شکایت کرد شهر Pleasanton در ماه مارس یک ماه پس از شورای شهر به اتفاق آرا تصویب شده جدید, Costco در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 680 با توجه به گزارش های خبری.

در پلیزانتون گروه مبارزه شده است Costco برای شش سال.

قبلی پوشش: Costco پروژه می شود OK از ردینگ شورای اسلامی پس از سالها تاخیر

ولف بازگشت نیست یک گوشی پیام به دنبال نظر.

قبل از Costco می توانید برای باز کردن در ردینگ خیابان کار به بهبود جریان ترافیک در این منطقه باید انجام شود از جمله میدان در جنوب Bonnyview جاده و Bechelli خط نور در Bechelli و لوما ویستا درایو و گسترش جنوب Bonnyview-بین ایالتی 5 عازم جنوب offramp و عازم شمال خاموش رمپ.

"ما در حال تلاش برای به دست آوردن حداقل میدان و Bechelli-لوما ویستا کار طراحی انجام می شود بیش از شش تا هفت ماه و پس از آن که پروژه آغاز شده بعدی بهار یا تابستان" ردینگ آثار عمومی مدیر چاک اوکلند گفت.

این 152,000 فوت مربع Costco خواهد لنگر رودخانه عبور, بازار, در گوشه شمال شرقی Bechelli و جنوب Bonnyview در سمت غرب بزرگراه میان ایالتی 5.

فروشگاه جدید کوتوله خواهد شد کاستکو مکان فعلی در دانا درایو حدود 50000 متر مربع. آن را نیز باید پمپ گاز.

"در این مرحله ما فقط نگه داشتن ما نفس" Okuma گفت. "ما باید پشتیبانی, بنابراین من امیدوار هستم که ما نمی تواند یک چالش است."

پرواز بازگشت به ردینگ?

مدیر فرودگاه جیم Wadleigh با اعتماد به نفس است خطوط هوایی یونایتد به ارمغان بیاورد حداقل یکی از این پروازها به مقصد سان فرانسیسکو که ردینگ از دست داد از COVID-19 بیماری همه گیر.

زمانی که من صحبت می کرد به Wadleigh روز چهارشنبه او موفق به دریافت تایید رسمی از ایالات.

اما اگر شما به United.com و کتاب پرواز برای ماه آینده آن را به نظر می رسد این است که درست است. شروع جولای 6, وجود خواهد داشت دو پرواز در روز از ردینگ به سان فرانسیسکو.

جت خدمات به سان فرانسیسکو رفت و از سه پروازهای روزانه به یک و هوا در ایالات حذف آن یک پرواز به لس آنجلس به دلیل بحران بهداشت و درمان.

اما Wadleigh گفت: مردم در حال سفر دوباره و بیشتر تقاضا را تحریک بیشتر خدمات.

"با 50 نفره (جت) ما شاهد 28 تا 35 مسافر. هر روز کمی متفاوت است به طور کلی, اما آن را کمی طراوت چرا که در حالی که وجود دارد به سختی هر مسافر در," Wadleigh گفت.

بیشتر چه Wadleigh معتقد است ایران را به عقب پرواز به لس آنجلس بعد از این تابستان شاید در ماه اوت است.

بازگشت به United.com. مطمئن شوید که به اندازه کافی یک پرواز بدون توقف از ردینگ به سهل انگاری است برنامه ریزی برای بازگشت Aug. 3 با 7 صبح خروج.

یک نکته اینکه: Wadleigh گفت: در همه چیز می تواند تغییر به سرعت با همه چیز در رفتن.

در ارتباط باشید.

ردینگ نمرات پایین بر روی دوچرخه-توانایی

ردینگ نیست این کار را به خوبی در یک بررسی اخیر که رتبه بهترین شهرستانها برای دوچرخه.

با نمره 1.3, ردینگ بود و زیر سن لوئیس اوبیسپو که در صدر کشور با یک نمره کلی از 3.5. گرد کردن به بالا 5 شد مدیسون ویسکانسین; تورنتو; سانتا باربارا; و واشنگتن ،

چیکو و خم اورگان هر حال نمره کلی 2.0.

PlacesForBikes صفوف جوامع برای کمک به رهبران شهر شناسایی بهبود و دوچرخه سواری بهتر و آسان تر برای ساکنان این وب سایت می گوید.

این رتبه بندی با استفاده از بازخورد از دوچرخه سواران شهرستان, کارکنان, نقشه, و در دسترس عموم داده به نمره هر شهرستان در میان چیزهای دیگر, ridership ایمنی دوچرخه سواری شبکه و چگونه به سرعت یک جامعه است که آن بهبود زیرساخت های دوچرخه سواری.

وجود یک جنبش برای بهبود فرصت های دوچرخه سواری در ردینگ.

کار است که انتظار می رود به زودی در Diestelhorst به مرکز شهر نوین در ردینگ و مک کانل بنیاد در حال ساخت یک دوچرخه انبار و کافه.

این شهر همچنین دریافت $6.7 میلیون دلار کمک مالی دولت برای ارتقاء کالدول پارک که شامل یک پارک دوچرخه جدید است.

ادامه مطلب وزوز:

  • همه گیر کمک می کند تا افزایش شاهدانه فروش 25 درصد برای حداقل یک ردینگ فروشگاه
  • 'ما می دانیم که صنایع ما در حال تغییر" در پی COVID-19
  • این آستین خالی ساختمان آماده است تا به استقبال کانزاس سیتی BBQ

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب