Tervis فروش ساراسوتا کانتی ستاد

لورا Finaldi ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 1:10 PM EDT Jun 2, 2020محلی گیلاس ساز Tervis است که فروش آن در شما

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

محلی گیلاس ساز Tervis است که فروش آن در شمال ونیز ستاد و جستجو برای یک ملک کوچکتر بیشتر منجر به کار از خانه.

این طرح به ماندن در ساراسوتا کانتی شرکت رئیس جمهور روگان Donelly گفت: هر چند که در حال حاضر معلوم نیست دقیقا کجاست. Tervis آغاز فرآیند جستجو را با کمک میشل فولر و نیک DeVito از ایان سیاه املاک و مستغلات.

مقر فعلی به ارزش نزدیک به 10 میلیون دلار در سال 2019 برنامه ریزی شده به بازار در ماه جولای.

زمانی که COVID-19 آمار شرکت کارکنان در Tervis منتقل شده نسبت به کار از راه دور. تغییر بیش از رفت و خیلی خوب است که Tervis نتیجه آن دیگر مورد نیاز آن 119,000 فوت مربع تسهیلات در 12.5 هکتار در ونیز در 201 سه الماس بلوار. این ملک شامل یک دفتر شرکت و کارخانه تولید.

"ما دریافتیم که بهره وری بود در واقع بیشتر از بودن در اینجا در دفتر به هر دلیل" Donelly گفت. "ما دریافتیم که (کارکنان) مبارک. آنها دسترسی به خانواده خود را. این یک مجبور شد آزمایش, اما آن را به خوبی کار می کرد برای ما."

این تغییر اعلام شد داخلی به Tervis کارکنان در روز جمعه پس از شرکت در حال حاضر در روند بدانند چه نوع از فضای کار هر یک از کارکنان نیازهای توجه به عنوان شغلی خود را.

هر کس باید به می آیند برای برخی از آموزش اما شرکت های بزرگ, اتاق کار کارکنان را تشویق به کار از راه دور.

کارخانه و دفتر مرکزی شرکت لزوما باید در همان دانشگاه Donelly گفت: اما رهبران شرکت می خواهم به ماندن در ساراسوتا کانتی.

مرکز تولید خواهد شد در مورد به همان اندازه به عنوان ساختار فعلی اما طرح متفاوت خواهد بود, او گفت:, به حساب, به روز رسانی به تکنولوژی ساخت است که صورت گرفته است بیش از سال گذشته است.

Tervis حدود 500 کارمند Donelly گفت: در مورد مشابه به عنوان قبل از آن همه گیر. آن را قادر به چسبیدن به مردم توسط furloughing حدود یک سوم از نیروی کار آن و با کمک یک چک حفاظت از برنامه وام از آمریکا اداره کسب و کار کوچک.

همه دریافت کامل پرداخت Donelly گفت: اگر او را فاش نمی کند ارزش وام.

در ساراسوتا کانتی برای دهه

Tervis شده است ساراسوتا کانتی شرکت پس از 1950s. این یکی از ساراسوتا کانتی عمده کارفرمایان همراه با همسایه خود در ونیز, PGT Innovations Inc., که گفت: در اواخر ماه آوریل که این امر خود را تعطیل تسهیلات ساخت در اورلاندو است.

از دست دادن Tervis خواهد بود یک ضربه بزرگ برای ونیز شهردار ران Feinsod گفت: به این شرکت شده است بخش قابل توجهی از این شهر صنعتی تجاری کسب و کار برای مدت زمان طولانی.

"به این چیزها پاپ آپ مربوط به همه گیر مسائل وجود دارد که نمی توانیم پیش بینی شده که در حال رفتن به نگه داشتن اتفاق می افتد برای آینده قابل پیش بینی و هر یک در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان به مرتب کردن بر اساس," او گفت:. "اگر این اتفاق می افتد این امر می تواند بد برای شهر ونیز."

Feinsod گفت: او را به انجام آنچه او می تواند برای پیدا کردن Tervis سایت دیگر در ونیز. در اواخر سال گذشته و تجاری و مجوز ساخت و ساز نشان می دهد آمازون برنامه ریزی برای ساخت یک 120,000 فوت مربع مرکز توزیع در ونیز نزدیک به این شرکت واصل شد با ساراسوتا کانتی.

"اگر چیزی وجود دارد که ما می توانید انجام دهید آن را در نظر بگیرند و رسیدن به آنها" Feinsod گفت.

کار از راه دور تغییر

Tervis نیست تنها شرکت است که تغییر به سمت کار از راه دور به دلیل COVID-19.

بیشتر مردم در حال کار از خانه به دلیل همه گیر با توجه به جهانی محل کار تجزیه و تحلیل یک شرکت ملی است که منتشر تحقیق در مورد مزایای کار از خانه.

قبل از COVID-19 حدود 3.6 درصد از نیروی کار ایالات متحده مشغول به کار از خانه حداقل 50% از زمان با توجه به جهانی محل کار تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل 2018 جامعه آمریکا بررسی داده ها. این شرکت تخمین می زند که تا پایان سال 2021, 25-30% از نیروی کار را که telecommute چند روز در هفته.

دیگر مردم نیاز به کار از خانه بیشتر آنها احتمالا کار از خانه هنگامی که ایالات متحده از این بیماری همه گیر.

حدود 80 درصد از کارکنان می خواهند به کار از خانه با توجه به جهانی محل کار, تجزیه و تحلیل ترافیک و یکی از بزرگترین موانع که تا این نقطه شده است و نگرانی در میان مدیران که هیچ کار را در واقع انجام می شود. اما COVID-19 را آزمایش کرده است که.

در نهایت هر کسب و کار است که باید به بهترین تصمیم را برای خود گفت: هدر Kasten, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر ساراسوتا اتاق بازرگانی است.

"ما در حال رفتن برای دیدن هر یک از شرکت تجزیه و تحلیل کسب و کار خود را به عنوان آنها می آیند از COVID," او گفت:. "قبل از شما تا به حال شرکت هایی بودند که مانند" ما همیشه در این راه انجام داده.'

"هیچ کس را دست مجبور شد تا در حال حاضر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن