ده سال پس از اولین پرواز خود را SpaceX Falcon 9 rocket راه اندازی 60 Starlink ماهواره

Emre کلی فلوریدا امروزانتشار: 10:45 PM EDT Jun 3, 2020ده سال پیش اولین تکرار SpaceX را Falcon 9 rocket بود در

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

ده سال پیش اولین تکرار SpaceX را Falcon 9 rocket بود در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه آماده برای افتتاحیه آن راه اندازی به کتاب های تاریخ.

در 2:45 p. m. در ژوئن 4, 2010 نه مرلین 1C موتورهای روشن زیر 180-پا بلند موشک در راه اندازی مجتمع 40 تزریق آن به یک نقطه در مسیر برخی از 155 مایل بالاتر از سطح زمین است. تظاهرات موفقیت آمیز پرواز باز یک فصل جدید برای SpaceX تازه بدوران شرکت که تا به حال امن ناسا قرارداد برای تحویل محموله به ایستگاه فضایی بین المللی. آن را پس از راه اندازی فالکون 9 نزدیک به 100 بار از جمله اولین ماموریت فضانوردان در آخر هفته گذشته.

تقریبا دقیقا ده سال بعد در 9:25 p. m. روز شنبه, شب, نسخه های پیشرفته تر که همان فالکون 9 platform – جدیدتر مرلین 1D موتورهای تر محوری نزدیکی کامل استفاده مجدد و جهش رشد به 230 فوت – طاقی 60 SpaceX را Starlink ماهواره به پایین مدار زمین از همان پد.

یکی از چیزهایی که تغییر کرده در گذشته 10 سال ؟ آب و هوا بود که 60% "برو" برای پرتاب در سال 2010 و چهارشنبه شب.

"من فکر می کنم آن را سرآغاز یک عصر جدید در اکتشافات فضایی, من فکر می کنم بسیار هیجان انگیز دوران" مدیر عامل Elon Musk گفت فلوریدا امروز در سال 2010. "یکی که من فکر می کنم منجر به دموکراسی از فضا فضای در دسترس برای همه در نهایت"

تا کنون مشک هدف به نظر می رسد به خوبی در جریان است. نه تنها فالکون 9 پرواز حمل بار پس از حمل بار اما آن را نشان داده توانایی برای کمک به ارائه فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی که مشک گفت: یکی از SpaceX را در اولویت دارد. این سیستم نیز بهبود بیش از 50 بوستر طریق خودکار فرود در هواپیماهای بدون سرنشین کشتی ها و یا پایگاه های نیروی هوایی یک دستاورد قابل توجهی است که رانده شده, شرکت, راه اندازی, زیر قیمت 60 میلیون دلار – به راحتی می یابید که در کلاس مداری موشک.

با وجود 10 سال از فالکون 9 با این حال پروازهای این روزها نیست خالی از نقاط عطف – شرکت به نظر می رسد که یک لیست جدید از اولین ها چند بار در سال. چهار شنبه ماموریت از این قاعده مستثنی بود: آن مشخص پنجم – ترین – تاریخ- فرود برای یک تقویت کننده و همچنین برای اولین بار فقط به عنوان خوانده شده دستورالعمل هواپیماهای بدون سرنشین کشتی مورد استفاده قرار گرفت در سواحل شرق.

شرکت کشتی دیگر البته من هنوز هم دوست دارم شمابازگشت به بندر کاناورال شنبه پس از میزبانی تقویت کننده که راه اندازی فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در یک خدمه کپسول اژدها. پس از یک شنبه پرتاب از مرکز فضایی کندی در 3:22 بعد از ظهر کهنه فضانوردان وارد ISS فقط زیر 19 ساعت بعد.

حدود 15 دقیقه بعد از چهارشنبه شروع در ضمن موشک دوم مرحله با موفقیت مستقر 60 Starlink ماهواره به پایین مدار زمین جایی که آنها خود را گسترش انرژی خورشیدی و جمع آوری مدار خود به حدود 340 مایل است.

این Starlink صورت فلکی بخشی از SpaceX تلاش برای تحویل ماهواره ای مبتنی بر اینترنت پهن باند به محروم و دور افتاده از مشتریان در سراسر جهان. آمریکای شمالی دسترسی است انتظار می رود برای شروع این سال است.

امروز مشک هنوز هم معتقد است که این شرکت مسئولیت را به انجام چیزهای هیجان انگیز در فضا از جمله کمک به ناسا بازگشت به ماه و روزی, استعمار مریخ با نسل بعدی Starship خودرو.

"فضای تجاری است که تنها راه برای رفتن" مشک گفت: در سال 2010. "اگر ما با فوق العاده گران دولت تحولات در شرایطی از افزایش بودجه دولت ما هرگز به انجام هر چیزی جالب در فضا."

تماس با Emre کلی در aekelly@floridatoday.com یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن