TCPalm سوپر 11: No. 9 فورت پیرس وست وود د/LCC جیمز گاردنر جونیور

جان Santucci Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 30, 2020TCPalm اعلام کرد سالانه خ

توسط ABTINNEWS در 10 تیر 1399

TCPalm اعلام کرد سالانه خود را فوق العاده 11 لیست بالا استخدام ارشد, بازیکنان فوتبال در ساحل گنجینه. TCPalm شمارش پایین از شماره 11 به شماره 1 با دو بازیکن اعلام کرد در هر هفته است. شماره 1 بازیکن آشکار خواهد شد در پنج شنبه, جولای 26.

فورت پیرس — جیمز گاردنر جونیور هنوز هم احساس می کند او چیزی را ثابت کند.

با توجه به همه که فورت پیرس وستوود پایان دفاعی انجام شده در سال 2019 — ضبط 16 کیسه 25 پردازد برای از دست دادن و ترکیب فعلی کارولینای جنوبی linebacker Gilber ادموند به عنوان منطقه برتر عبور عجله پشت سر هم — آن را سخت به تصور کنید چه چیز دیگری گاردنر را ترک کرده است برای به انجام رساندن.

"من چیزی برای اثبات به خودم که من می تواند بهتر از سال گذشته گفت:" گاردنر که یک تیم تمام منطقه انتخاب و دوم تمام تیم دولت انتخاب کنید. "من می خواهم ما را به آمریکا و برنده بازی در پلی آف.

"من می توانید انجام دهید بهتر است. شاید ما می توانیم به دور دوم پلی آف به دلیل آن شده است انجام شود در مدت زمان طولانی در اینجا."

6-پا-2, 215 پوند گاردنر رتبه شماره 9 در TCPalm سوپر 11 پدید آمده به عنوان یکی از مناطق برتر گالری پاییز گذشته.

هنگامی که پلنگ مربی جف جورج جونیور وارد دانشگاه میدوی را از طریق 2019 بهار, شیوه های او بلافاصله منتقل گاردنر از خارج linebacker به پایان رسید و آن را پرداخت فوری سود سهام.

او با ثبت چهار کیسه در بهار بازی در کیکآف کلاسیک و سه در فصل بازکن در برابر سنت لوسی غرب Centennial. با وجود از دست دادن به سده گاردنر به دست آورده TCPalm دفاعی بازی توپ برای 1 هفته.

بقیه فصل بود بیشتر از همان.

"جیمز است که توانایی انجام کارهای چندگانه" جورج گفت. "او می تواند بازی را اجرا بازی منتقل می کند. او می تواند راش رهگذر. او واقعا یک رهبر خوب در این زمینه است. من آرزو می کنم من تا به حال 11 از او. جیمز تهاجمی بازیکن. او کسی است که همه تغذیه کردن از. او می خواهد آن را بیشتر.

"در این سال یک سال بزرگ برای او. او می داند که."

او به دنبال ساخت خود را برک آوت 2019 در این پاییز. او تحصیل در رشته فیلم های مورد علاقه خود را NFL دفاعی linemen: Aaron دونالد کامرون اردن و البته وستوود فارغ التحصیل خلیل مک.

"من مطالعه خود را با اخلاق کار کنید و سعی کنید به آن اضافه کنید به بازی بهتر" گاردنر گفت. "من قوی هستم, بنابراین من سعی کنید به استفاده از قدرت بیش از ظرافت. من هر کاری را که من باید انجام دهید برای رسیدن به توپ."

بیشتر از سوپر 11

شماره 11: گنج ساحل QB/ات Turk Watkins

شماره 10: St. Lucie غرب سده CB هنری Pickens

گاردنر یکی FCS پیشنهاد از جنوب شرقی لوئیزیانا. وستوود مربیان انتظار داشتند بهار به کمک پا زدن شروع گاردنر, استخدام, اما این شیوه ها لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"این است که آنچه در آن است" گاردنر گفت. "این سخت بود. من می دانم که بسیاری از مدارس گفت: آنها قرار بود به تماشا آمده و به من و من می خواستم برای اثبات چیزی به آنها. اما من می دانم که چیزی است در خارج وجود دارد. زمان من خواهد آمد. اکثر مربیان کالج دیدن من کوچکتر از مرد است. من می خواهم آنها را برای دیدن یک مرد که می تواند به نبرد با بهترین آنها را هر روز از هفته است."

پلنگ کارکنان مربیگری کار کرده است برای شناسایی دیگر پایان که می توانید در سراسر گیری از گاردنر و امیدوارم نگه داشتن تیم از دو و سه گانه-teaming او.

صرف نظر از این که دیگری خطوط تا در پایان برای Westwood, جورج انتظار گاردنر به یکی دیگر از بزرگ نجومی در سال 2020 است.

"او برخی از چیزهای واقعا خوب کردن غریزه طبیعی اما او باید بهتر از روش" جورج گفت. "او خواهید بود و بیشتر از لحاظ فنی صدا. او می تواند بهتر در انجام چیزهای کوچک. من فکر می کنم او می تواند فراز و نشیب بهتر است."

جیمز گاردنر جونیور

فورت پیرس وست وود د/LCC

TCPalm سوپر 11 رتبه: 9

وزن و قد: 6 فوت-2, 215 پوند

2019 آمار/افتخارات: 16 کیسه 25 پردازد برای از دست دادن 1 رهگیری TCPalm اول-تیم تمام منطقه انتخاب FloridaHSFootball کلاس 6A همه دولت دوم تیم

بالا پیشنهاد: جنوب شرقی لوئیزیاناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن