SWFL خانه فروش سریع به تقاضا موج موجودی قطره در میان coronavirus همه گیر

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 23, 2020با وجود این دولت را افزا

توسط ABTINNEWS در 2 مرداد 1399

با وجود این دولت را افزایش coronavirus موارد خانه در جنوب غربی فلوریدا در حال فروش — و آنها به فروش سریع.

کارشناسان املاک و مستغلات در منطقه می گویند که افزایش نرخ بهره از خارج از کشور خریداران پیشی گرفته است این منطقه در حال حاضر موجودی کم و بسیاری از خانه ها در حال دریافت پیشنهادات متعدد و رفتن زیر قرارداد در روز از لیست.

تکان دادن Huskey, مدیر عامل شرکت ناپل مبتنی بر برتر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول گفت که بسیاری از Realtors قبلا انتظار می رود شیوع این بیماری به تاثیر تقاضا از خریداران در جنوب غربی فلوریدا صفحه اصلی بازار است.

در عوض, Huskey, گفت:, آن را تا به حال بیشتر از تاثیر بر عرضه است.

با توجه به Huskey به ناپل بازار در حال حاضر حدود 30 درصد کمتر از موجودی نسبت به سال گذشته در حالی که همچنین با داشتن تقاضا "است که نمودار."

او اظهار داشت که در حالی که این زمان خوبی برای ورود به بازار هنوز هم وجود دارد کسانی که مردد هستند اجازه می دهد تا غریبه ها را از طریق خانه خود را در طول همه گیر و بنابراین مردد به قرار دادن خانه خود را در بازار است.

در لی و ذغال سنگ شهرستان وجود دارد 9,421 لیست فعال و از دوشنبه, 1.5 درصد کاهش از هفته گذشته و با 25 درصد کاهش از ماه فوریه با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط مایک دوج مدیر تحقیقات بازار برای John R. خواص چوب.

داده ها همچنین نشان می دهد که پس از عقب 2019 از طریق اواسط ماه مه در لیست جدید برداشت که در روزهای اخیر و سال گذشته در بیش از سرعت برای سه هفته گذشته. اما حتی پس از آنها نگه داشته تا با فروش آن پیشی لیست جدید توسط 46 ٪ در هفته گذشته.

"کلی بازار ... نوشته شده بیشتر از متوسط افزایش اخیر در لیست جدید; نه به اندازه کافی برای جلوگیری از کاهش در لیست موجودی است که کاهش یافته است به طور متوسط 2 ٪ در هر هفته از ماه آوریل" طفره رفتن گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

به تازگی قرارداد نوشته شده است در هفته گذشته بیش از همان هفته در سال 2019 توسط 297 50% افزایش فروش بسته دیدم یک سال بیش از سال افزایش 10% در هفته گذشته.

علاوه بر این طفره رفتن داده ها نشان می دهد که رقابت شدید سوخت تقاضای بالا و عرضه کم است نگه داشتن قیمت بالا در سراسر این بیماری همه گیر.

برای فروش که بسته شروع در ماه آوریل و از طریق ژوئن 15.9% فروخته شده در و یا بالاتر از قیمت کامل, با توجه به داده ها. از طریق 15 جولای که تعداد جهش به 17.3%.

"واضح شدید خریدار فعالیت ما شاهد این تابستان همراه با عرضه محدود از لیست است که باعث رقابت بین خریداران برای در دسترس خواص" طفره رفتن گفت.

بیشتر از ما پوشش: SWFL سازندگان خانه پیدا کردن موفقیت در فروش پس از همه گیر تغییرات خانه-خرید اولویت

'راه آینده': ملکی در آغوش, جدید, روش مجازی به بازار خانه های

جنوب غربی فلوریدا خانه فروش سریع با عرضه کم افزایش تقاضا

در جولای 15, یک خانه در ناپل' رویال بندر به فروش می رسد برای $7.2 میلیون آن را به بالاترین قیمت فروش همیشه به رخ می دهد در 400 صفحه اصلی جامعه مبتنی بر اطلاعات در دسترس از جنوب غربی فلوریدا چندگانه مثال خدمات.

و در حالی که قبلا در بازار با همان صاحبان در سال 2018 جدید ترین لیست از تقریبا از 9000 فوت مربع اقامت رفت و انتظار تنها پس از 20 روز.

"تقاضا بالا و عرضه کم است" گفت: Ryan Chiodo یک انگل & Völkers Olde ناپل مسکن است که به نمایندگی از خریداران در معامله. "ما در حال حاضر در یک بازار خوب و در حال حاضر ما در بازار است. Coronavirus باید به حال تاثیر بر این به دلیل آن نیست مانند قبل از این."

او نسبت به افزایش مقدار زیادی از فعالیت های املاک و مستغلات به یک "مقید کردن تقاضا" است که عقب مانده بعد از بازار متوقف شد در روز قبل از این بیماری همه گیر.

او همچنین گفت که coronavirus منتقل شده اولویت در میان بسیاری از خریداران ساخت آنها بیشتر مایل به پرداخت بیشتر و پرداخت سریع تر — به منظور زندگی در یک خانه است که آنها را دوست دارم.

"(Coronavirus) هدایت می شود بسیاری از مردم به تصمیم گیری می گویند " شما می دانید چه ؟ من می خواهم یک خانه خوب," او گفت:. ""من نه به عنوان در رابطه با رفتن به تعطیلات دیگر. سفر نه به عنوان مهم به عنوان داشتن یک خانه زیبا' ... مردم مایل به دریافت به چیزی سریعتر است."

برت الیس رهبر تیم برای الیس تیم در Keller Williams Realty در فورت مایرز گفت: تیم خود است نیز دیدن خانه به سرعت پس از چند ارائه می دهد.

"من باید بیشتر لیست" الیس گفت. "من یک زن و شوهر از فروشندگان که می خواهید به حرکت می کند. من می تواند به فروش خانه خود را فردا. من فقط نمی دانم که در آن ما قصد داریم به آنها قرار داده است. آنها می خواهند به ماندن در اینجا. آنها نمی خواهند برای رفتن به شمال, و, بسیار وجود دارد موجودی."

با راه: بالاترین قیمت SWFL فروش خانه 2020 رخ می دهد پس از ناپل عمارت به فروش می رساند برای تقریبا $20M

Coronavirus می شود "محرک" برای افزایش SWFL فروش خانه

Huskey گفت که با وجود بدترین ترس های بسیاری در صنعت املاک و مستغلات coronavirus' تاثیر بر رفتار خریدار در واقع کار می کرد که به نفع جنوب غربی فلوریدا املاک و مستغلات.

او اشاره کرد که شرکت خود را در انتظار فروش در ماه ژوئن شد 72 درصد بالاتر از ماه ژوئن گذشته از نظر حجم.

"که بی سابقه است," او گفت:. "ما می دانستیم که وجود دارد خواهد بود یک سطح از مقید کردن تقاضا است که به تعویق افتاده اند به عنوان یک نتیجه از COVID-19. آنچه ما شاهد است خیلی بیشتر از آن ... واقعا این صحبت می کند به این واقعیت است که COVID-19 بوده است و یک محرک برای فروش املاک و مستغلات در این بازار در مقابل آنچه همه می ترسید خواهد بود مخالف است."

در دیگر اخبار: پس از هدف قرار دادن 'rock bottom' در ماه آوریل میان coronavirus همه گیر SWFL فرودگاه دیده می شود یک چشم انداز مثبت در تقاضای مسافر

همانطور که در حال حاضر لیگ برتر است که "تعادل" با جایی که آنها در سال گذشته در مجموع بسته به حجم فروش و در انتظار "دو تا از قوی ترین بسته شدن ماه در تاریخ این شرکت پیش از ما."

تقاضا شده است "رانده شده" توسط مردم از شمال بیشتر پرجمعیت متحده بودند که ضربه سخت تر در اوایل هفته از این بیماری همه گیر با توجه به Huskey. پس از تجربه این بیماری همه گیر در این مناطق این خریداران به دنبال به حرکت به یک "single-family محیط زیست" Huskey گفت.

"آنها می خواهند به استخر و آنها می خواهند به مهار توانایی قادر به زندگی یک شیوه زندگی است که خصوصی و امن و مطمئن" او گفت:.

برخی از خریداران که ممکن است نقل مکان کرد و به جنوب غربی فلوریدا از این مناطق در عرض چند سال به سرعت بالا است که جدول زمانی با توجه به همه گیر, او گفت:.

یکی دیگر از عوامل در افزایش تقاضا است که این بیماری همه گیر نشان دادن شرکت هایی که کارکنان می توانند به کار از هر نقطه و هنوز هم این کار انجام می شود.

"به طور کلی ثروتمند همواره همراه ترین و توانایی را انتخاب کنید به زندگی می کنند در هر نقطه و در ادامه کار شده و پرورش بیش از این ماه" Huskey گفت.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: لوکس بازار املاک و مستغلات گرم که درجه حرارت سرد

بیشتر: SWFL املاک و مستغلات شروع به دیدن پیشرفت در فعالیت

و: پس از سال ها از توسعه رویاهای Lofton جزیره است تا برای حراج

فروش سنبله می تواند ضربه دیوار اگر موجودی نیست دوباره پر کردن

با وجود این واقعیت است که برتر فروش بسته گرفتار شده اند تا پس از دیدن نرخهای قابل توجهی در اوایل هفته از این بیماری همه گیر عدم انتخاب برای خریداران با انگیزه به زودی می تواند کاهش سرعت فروش در بازار شاهد بوده است.

"تنها فرماندار بر سرعت ما در اصل این است که ما توانایی برای دوباره پر کردن موجودی" Huskey گفت. "در برخی از نقطه عدم وجود موجودی در بازار را در خدمت به حد بالقوه تعداد فروش است که ما داریم."

او اشاره کرد که اضافی $600 در مزایای بیکاری که برخی از آنها دریافت در سراسر همه گیر انقضای است در پایان این ماه و در همان زمان بودجه از برنامه هایی مانند چک حفاظت برنامه پایانی برای بسیاری از.

بنابراین, Huskey گفت که در حالی که او امیدوار است به همان سطح از عملکرد و تقاضا رخ خواهد داد در نیمه دوم سال بازار نمی تواند و نباید "بر روی آن حساب."

الیس نیز اظهار داشت که هنوز هم وجود دارد مقدار عدم قطعیت در بازار با موج جدید کروناویروس فعالیت های که صورت گرفته به طور خاص در فلوریدا و بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست و وام های مسکن را در تحمل.

یک گزارش جدید از LendingTree در آمریکا وام گیرندگان وام مسکن نشان می دهد که حدود 53 درصد رنج می برند از درآمد خانوار از دست دادن در طول این بیماری همه گیر.

و در حالی که بیکاری اعداد بهبود در ماه ژوئن با توجه به آخرین گزارش از وزارت امور اقتصادی فرصت ذغال سنگ هنوز نشسته در 9.7% و لی در 9.8 درصد far cry از حدود 3% است که شهرستانهای دیدم در فوریه.

با وجود این منفی الیس گفت که آرزو از خریداران جدید به دولت مالیات کم و بیشتر-گسترش-از محیط زیست است "برنده شدن" بیش از همه گیر سوخت مشکلات.

"من می بینم که احتمالا ادامه دارد," او گفت:. "بازار بسیار قوی در حال حاضر که حتی اگر وجود دارد برخی از صدمه زدن به جریان مثبت بیشتر از منفی."

او اضافه کرد که اگر یک واکسن آمده به زودی به بازار می تواند واقعا "را خاموش کنند."

"کارت های وحشی است که ویروس و آنچه در آن می تواند به اقتصاد فلوریدا است که در یک موقعیت خوب," او گفت:.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن