سرپرست Baugh در "خودخواسته" ماندن-صفحه اصلی بیش از نگرانی از پتانسیل COVID-19 قرار گرفتن در معرض

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 5:30 PM EDT Jul 1, 2020Shasta County سرپرست Les Baugh بود در روز سه شنبه

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

Shasta County سرپرست Les Baugh بود در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره از نگرانی هایی است که او ممکن است در معرض به کروناویروس در کلیسای او.

"من مطلع شد در اواخر هفته گذشته که نزدیک خانواده و دوستان تا به حال شده است در معرض COVID-19. در بحث مفصل با بهداشت عمومی چون من چند عدد حذف شده را از منبع اصلی آن روشن بود وجود دارد بسیار محدود امکان اضافی گسترش" Baugh posted on Facebook. "هیچ علامتی. حتی پس از فراوانی احتیاط من تصمیم به حضور در جلسه امروز در-فرد در حالی که من خود را منتظر نتایج آزمون."

Baugh و همسرش, سوزی, در حال شبان در Anderson جامعه کلیسا که در روز شنبه خود در Facebook صفحه گفت: یکی از اعضای آن شده است در معرض coronavirus.

"وجود دارد بسیار محدود امکان اضافی گسترش یافته است. نتایج آزمون شناخته نمی شود و تا روز دوشنبه. از فراوانی از احتیاط ما تصمیم گرفته اند به ملاقات در AC این جمعه پخش 'Facebook-زندگی می کنند تنها در 10:30 صبح ما از نماز خود را برای کسانی که درگیر" پست اعلام کرد.

سوزی Baugh همچنین یک اندرسون عضو شورای شهرستان.

Les Baugh گفت: ثبت افکن که او تا به حال یک "اجتماعی-فاصله" گفتگو با یک عضو کلیسا که همسر او بعدها در تماس با کسی که تست مثبت برای coronavirus. Baugh گفت: قرار گرفتن در معرض بود به دور از کلیسا.

Baugh به صحبت شوهر پس از یک درایو در خدمات در Anderson جامعه کلیسا در 21 ژوئن که در حدود 90 تا 100 نفر حضور داشتند در حالی که نشستن در وسایل نقلیه خود را.

Baugh نمی آمد در تماس با همسر که باید نتایج خود را به عقب دوشنبه, او گفت:. شوهر نمی شد در معرض coronavirus و نمی قرنطینه Baugh گفت.

Baugh گفت: هیچ کس در کلیسا دارای آزمایش مثبت اما او با شما تماس Shasta County بهداشت و خدمات انسانی مدیر Donnell Ewert برای راهنمایی. او گفت: Ewert به او گفت احتمال او متعاهد ویروس کم بود Baugh گفت.

اما از احتیاط های Baughs تصمیم به انجام یک "خودخواسته" ماندن در خانه و انجام شده است برای حدود یک هفته او گفت.

بیشتر: شما چه می خواهید ما را به دانستن در مورد زندان در شمال کالیفرنیا?

Baugh گفت: ارسال شده در Facebook به همین دلیل او نیست در روز سه شنبه Shasta County هیئت ناظران جلسه برای شفاف باشد.

چرا که او می آید در تماس با 100 تا 200 نفر بر اساس این Baugh گفت: او معتقد است که کار درست انجام شد برای منزوی تا زمانی که نتایج آزمون در آمده است. او قرار بود برای رسیدگی به یک اردوگاه در خارج از منزل آخر هفته گذشته اما تصمیم خود را.

"آخرین مرد که می خواهد به گسترش آن خواهد بود من" Baugh گفت.

اگر تست منفی است Baugh به پایان خواهد رسید خود را قرنطینه. اگر این تست مثبت است "من باید از نگرانی و من بلافاصله رفتن (برنامه) یک آزمون است." او گفت:.

Baugh ساخته شده اخبار در اوایل ممکن است زمانی که او posted on Facebook عکس از او گرفتن کوتاه کردن مو در کاتن وود سلمانی که باید بسته شده اند و با توجه به دولتی ماندن در خانه ،

Baugh در آن زمان گفت: هیچ کس نمی تواند او را متقاعد کند که آرایشگر است که هیچ کمتر امن تر از رستوران ها ارائه مواد غذایی به مشتریان.

Baugh که منطقه 5 شامل جوامع اندرسون و Cottonwood, لابی برای Shasta County برای بازگشایی اولیه قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کاسته محدودیت در ساکنان و کسب و کار.

در مصاحبه ای با سابقه افکن پس از آرایشگاه Facebook پست Baugh گفت Newsom باید ترک تصمیم گیری در زمانی که به بازگشایی اقتصاد خود را به فرد بوده است.

بیشتر: جنایی گذشته نمی نگه داشتن اسلحه از اتهام خارج تیرانداز

Shasta County, مانند بسیاری از جوامع در کالیفرنیا در حال تجربه افزایش COVID-19 موارد است.

همانطور که از شنبه شب در این شهرستان ثبت شده بود 118 موارد از 39 نفر یک ماه زودتر از 200% افزایش می دهد.

محلی مقامات بهداشت را تایید نمی کند که آیا یک عضو اندرسون جامعه کلیسا قرار گرفت به کوروناویروس.

"است تا آنها را به فاش کردن آنچه که آنها میخواهند اما این چیزی است که ما می توانیم تایید" بهداشت و خدمات انسانی سازمان, سخنگوی Kerri Schuette گفت.

در اوایل بیماری همه گیر شش نفر در ایمان مجمع کلیسا در ردینگ آزمایش مثبت برای coronavirus.

Schuette گفت: وجود تمایز با آنچه اتفاق افتاده در ایمان کلیسای مجمع در اواسط ماه مارس.

بیشتر: چه تصویب بودجه دولت معنی Shasta County مدارس?

"به طوری که در سال گذشته وجود داشت یک خوشه از موارد از یک کلیسا و در طول تماس با ما ردیابی آن شناسایی شده است یک رویداد در کلیسا و همچنین است که وجود دارد و اعضای این کلیسا که تا به حال درگیر در برخی گردهمایی های اجتماعی" Schuette گفت.

از فراوانی احتیاط مقامات بهداشتی بیرون رفت و راه خود را به نام کلیسا و هشدار می دهند و اعضای آن از خطر قرار گرفتن در معرض به خصوص اگر اعضای کلیسا نیست اطلاع رسانی از کشیش Schuette گفت.

پل Tilley, ایمان مجمع کشیش ارشد گفت: او مطلع جماعت خود را در مارس 23 روز بعد از او در بر داشت یک زن در کلیسای خود را آزمایش مثبت برای ویروس.

75-سال-پیر زن اولین کسی بود که در Shasta County به مرگ ناشی از این بیماری است.

در ضمن Baugh خواستار کسی که می داند که آنها شده اند در تماس با یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus را داشته باشیم.

"لطفا به اشتراک بگذارید که در تماس با جامعه است. لطفا ملاحظه شود و این چیزی است که من انجام شده بود," او گفت:. "من فقط می خواستم مطمئن شوید."

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن