یکشنبه, مارس 24 coronavirus به روز رسانی: موارد اقامت در 36 به صورت مستقیم دوم بعد در Shasta County

میشل چندلر و دیمون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:13 PM EDT 24 مه سال 20205:30 p. m. روز شنبه, مه 24یکشنبه

توسط ABTINNEWS در 5 خرداد 1399

5:30 p. m. روز شنبه, مه 24

یکشنبه علامت دوم مستقیم روز با جدید کروناویروس موارد در Shasta County است.

در حالی که وجود دارد هیچ مورد جدید چهار نفر باقی مانده در انزوا و 18 بودند در قرنطینه با توجه به Shasta County بهداشت و خدمات انسانی.

آخرین روز Shasta County مقامات بهداشت اعلام کرد: موارد جدید بود روز شنبه زمانی که دو بیمار جدید یافت شد.

آخرین Shasta County coronavirus بیماران شامل یک زن در 30s و 40s خود را هر دو از آنها در انزوا در خانه با توجه به بخش سلامت و خدمات انسانی سازمان است.

شده اند وجود دارد 36 مورد از coronavirus در شاستا شهرستان و چهار نفر فوت کرده اند, مقامات گفت. همانطور که از یکشنبه بودند COVID-19 بیماران در بیمارستان و 4,136 آزمون تا به حال اجرا شده است, مقامات گفت.

Lassen شهرستان تایید آن دو عفونت تنفسی مسری بیماری در اواخر شب جمعه. "شماره افزایش یافته است در پاسخ به درایو از طریق تست درمانگاه" مقامات بهداشت عمومی گفت: در Lassen مراقبت در وب سایت. و دو وجود دارد بیشتر در روز یکشنبه.

با یادبود روز تعطیلات آخر هفته در جریان county مقامات بهداشت هشدار داد که در حال حاضر نیست آن زمان به سهولت در دستورالعمل محدود کردن تجمعات و غیر ضروری سفر.

"ما هنوز هم باید محافظت از آسیب پذیر ما به کشورهای همسایه از جمله افراد 65سال و یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی" خواندن یک HHSA آزادی مطبوعات. "آنها هنوز هم باید در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است."

COVID-19 در Siskiyou County

همانطور که از اواخر روز شنبه تعدادی از Siskiyou County coronavirus موارد بود در شش بدون تغییر از دوشنبه به گفته مقامات بهداشت عمومی. یک بیمار بهبود یافتند آوردن که در مجموع به شش.

Siskiyou مقامات بهداشت برآورد 1,398 COVID-19 آزمون — به اندازه کافی به خدمات 3.2 درصد از شهرستان ساکنان انجام شده است که از صبح روز جمعه. که تعداد مانع در انتظار تست.

کوه دره مراکز بهداشتی و درمانی ارائه شده است درایو-تا تست روز پنج شنبه در بوت-سیلور باو ولی مرکز بهداشت در Dorris. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 999-9010.

دو امکانات پزشکی در حال حاضر ارائه غربالگری برای کارگران ضروری.

Fairchild مرکز پزشکی انجام خواهد شد و آزمون این گروه از جمله اولین پاسخ دهندگان. کارگران که مایل به آزمایش می شود می توانید تماس بگیرید 841-6287 به برنامه قرار ملاقات.

نمایش رحمت مرکز پزشکی مونت شاستا نیز در دسترس هستند با تعیین وقت قبلی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در 902 کاج سنت برای اطلاعات تماس 926-7132.

بیماران را متحمل نمی کردن از جیب برای هزینه های آزمون با توجه به شأن و سلامت سخنگوی.

سایر استان ها در شمال کالیفرنیا

Tehama و Colusa شهرستانهای هر گزارش یک اضافی COVID-19 مورد در روز جمعه در حالی که هومبولت و بیوت شهرستانهای هر گزارش سه مورد در روز جمعه. همانطور که از شنبه شب هیچ یک از شهرستانهای استان گزارش شده بود موارد اضافی.

Tehama County آخرین بیمار این است که یک زن در 50s به گفته مقامات بهداشتی.

در دور شمال کالیفرنیا در اینجا که در آن COVID-19 مورد در مجموع ایستاده از شنبه بعد از ظهر:

 • Shasta County, 36 مورد
 • Butte County, 34 مورد
 • Glenn County 12 مورد
 • Siskiyou County, 6 مورد
 • Colusa County 5 مورد
 • Plumas County 4 مورد
 • Tehama County, 3 مورد
 • تثلیث County, 1 مورد
 • Lassen شهرستان در 4 مورد
 • Modoc شهرستان هیچ مورد

شهرستان ساحلی:

 • Humboldt County, 93 موارد
 • Del Norte شهرستان 23 مورد
 • Mendocino County, 21 مورد

مندوسینو Co. بررسی کسب و کار

Mendocino County راه اندازی کرده است یک نظر سنجی برای تعیین اقتصادی که COVID-19 تا به حال در کسب و کارهای محلی.

داده ها از بررسی "خواهد شد که یک نتیجه مستقیم در بودجه است که ممکن است برای دریافت Mendocino County جامعه کسب و کار می گوید:" یک پست در بخش وب سایت.

داده ها تنها مشترک بین ضروری کارکنان کمک به جامعه کسب و کار در این شهرستان گفت.

چه COVID-19 به نظر می رسد در کالیفرنیا

1 بعد از ظهر, یکشنبه, مارس 24

ایالت تعداد کل تایید COVID-19 نفر افزایش یافت به 92,710 در شنبه, the California Department of Public Health گزارش روز شنبه.

کالیفرنیا مرگ و میر می ایستد در 3,774 از COVID-19 شیوع آغاز شد.

مراقبت های بهداشتی کارگران ساخته شده 9,272 کالیفرنیا تایید COVID-19 موارد به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، از این تعداد 51 فوت کرده اند.

در اینجا این است که چگونه کالیفرنیا coronavirus موارد شکستن اساس سن:

 • سن 0-17: 4,462 موارد
 • سنی 18-49: 47,331 موارد
 • سن 50-64: 22,361 موارد
 • سن 65+: 18,424 موارد
 • Unknown/گم شده: 132 موارد

کالیفرنیا coronavirus موارد توسط شهرستان

ما اطلاعات مرکزی صفحه: شامل نقشه های تعاملی است که آهنگ تایید COVID-19 موارد بهبود و مرگ و میر ناشی از اطراف دولت, ملت و جهان است.

نقشه به طور خودکار به روز را نشان می دهد و نزدیک از هر California county است.

و یا زوم کردن برای دیدن شماره از سراسر کشور و جهان است.

ایالات متحده و جهانی مورد اعداد

از 12:30 p. m. روز شنبه تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده 1.6 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این تعداد شامل بیش از 97,400 به مردم به عنوان یک نتیجه از این ویروس بیش از 361,200 افرادی که از بهبود آن است.

در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده بود در 5.3 میلیون نفر است. که در مجموع بیش از 343,600 نفر کشته و بیش از 2.1 میلیون نفر بهبود یافته اند.

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن