اردوگاه های تابستانی به دنبال عمل های مختلف به عنوان COVID-19 محدودیت برنامه های در YMCA Boys & Girls, باشگاه Oxbow

لوری K. بلندفرد Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 AM EDT 22 مه سال 2020کمتر بچه ها می رفتن به اردوگاه تابس

توسط ABTINNEWS در 2 خرداد 1399

کمتر بچه ها می رفتن به اردوگاه تابستان امسال است.

اردوگاه در سراسر برنامه های گنج ساحل در حال کاهش نه تنها تعداد فرزندان آنها ثبت نام اما همچنین ارائه آنها هر دو به دلیل coronavirus با توجه به اردوهای تابستانی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است.

در این سال بسیاری از آنچه را به آنها برنامه ریزی شده است دیکته شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه های اجتماعی فاصله و محدود کردن گروه به 10 نفر.

The Boys & Girls Clubs of Indian River County — که اردوگاه در ساحل Vero, سباستین و Fellsmere — تا به حال 640 کودکان و نوجوانان در تابستان گذشته گفت: مدیر اجرایی الیزابت Thomason.

این تابستان که قطع به 208.

YMCA of the Treasure Coast — با اردوگاه استوارت در پورت سنت لوسی Indiantown و اوکیچوبی — به طور معمول ثبت نام حدود 400 کودکان و نوجوانان در سراسر all locations گفت: Elisha Stoecklin مدیر اجرایی استوارت شعبه دارد.

در این سال آن قطع است که به حدود 150 — مگر اینکه YMCA می یابد مکان های بیشتری.

"ما در حال کار واقعا سخت به امن برخی از فضای اضافی در جایی در جامعه چون ما می دانیم که مراقبت از کودک یک نیاز حیاتی," Stoecklin گفت: "و ما تقریبا تقریبا اشباع شده."

YMCA است نیاز به پیدا کردن فضای اضافی در شهرستان سنت لوسی قبلا اما هرگز در آن استوارت, محل, او گفت:. اگر آن را می افزاید: بیشتر نقاط آن قادر خواهد بود به جای بچه ها بیشتر است.

او انتظار دارد که با عجله در ثبت نام در چند هفته آینده. در حال حاضر برخی از والدین هنوز هم ممکن است مطمئن نیستید در مورد شغل خود و یا رفتن به دفاتر st همه این تابستان.

"آنها در حال انتظار برای تصمیم گیری در مورد آنچه آنها را با بچه های خود را" Stoecklin گفت. "به عنوان یک جامعه آن را به کف دست زدن ما در این صورت هنگامی که مردم در ژوئن 10, رفتن, 'OK من آماده به ارسال من بچه به اردوگاه' و سپس وجود دارد هیچ جایی برای آنها ارسال کنند."

هر دو YMCA و پسران و دختران باشگاه را ساخته اند تغییرات شدید خود را به 10-هفته اردوهای تابستانی که شروع به ژوئن 1. کسانی که شامل اجرای کامل تمیز کردن روال و انجام دمای چک در هر دو کارکنان و اعضای کمپ.

آنها همچنین نیاز به تمام کارکنان — اما نه کمپ — به پوشیدن ماسک.

"که فقط می تواند بیش از حد" Thomason گفت. "این رفتن به داغ تابستان امسال است. ما فقط در حال واقع بینانه در مورد آن است."

زمینه های مشترک در YMCA اردوهای تابستانی مانند زمین بازی نمی تواند به اشتراک گذاشته شود فضاهای این سال Stoecklin گفت.

"عادی همه چیز از گذشته نمی تواند به روال عادی در حال حاضر از آینده" Stoecklin گفت.

کمپ در استوارت هنوز هم می تواند استفاده از استخر شنا, اما وجود خواهد داشت هیچ کدام از معمول خارج از سایت در زمینه سفر Stoecklin گفت.

به جای او کار را به آموزشی "سفرهای" به محل اردوگاه.

YMCA تخصص اردوگاه — به جز آبی کمپ و ماهیگیری اردوگاه — حذف شده است. این بدان معناست که بیشتر نگهداری پخت و پز و یا ورزشی اردوگاه.

بازی بسکتبال برای مثال طول می کشد تا ورزشگاه فضایی که در آن بچه ها می توانید چرخش و اتاق را برای اجرا, او گفت:. به علاوه بازیکنان بیش از حد به یکدیگر نزدیک در ورزش است.

"ما فضایی است که یک منبع ارزشمند" Stoecklin گفت. "ما می خواهیم مطمئن شوید که ما را به عنوان مقدار فضای در دسترس برای هر کسی قادر به آمده بدون اینکه تخصصی به یک چیز خاص است."

The Boys & Girls Clubs کاهش تابستان اردوگاه های ساعت 90 دقیقه در روز برای جلوگیری از هزینه های اضافه کاری, Thomason گفت.

همچنین نورد سن واجد شرایط بودن از 18 به 12 اجازه می دهد تا بیشتر کودکان به حضور او گفت: از آنجا که نوجوانان ممکن است قادر به ماندن در خانه به تنهایی.

اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال دریافت, ثبت نام اولویت برای کودکان خود را, و آن را یک نیاز جدید است که گردشگران باید کار پدر و مادر است.

و برای اولین بار اعضای هیات در حال کنار هم قرار دادن شخصی کوله پشتی برای اعضای کمپ بسته بندی شده با مداد, مداد تراش پاکن و مداد رنگی و رنگی و نشانگر چوب چسب و قیچی و نوت بوک.

"این خواهد بود که ایشان به طوری که هیچ کس به اشتراک گذاری" Thomason گفت. "آنها مجبور به ترک آن در باشگاه قبل از آنها را برای بعد."

کمپ تابستانی در سال جاری بیشتر از یک آموزشی رویکرد بیش از حد تمرکز در ریاضی و خواندن. وجود خواهد داشت و فعالیت های سرگرم کننده است که تقویت یادگیری است.

"اولویت ما در سال جاری است که برای کمک به بچه ها در مسیر برگشت به صورت امیدوارم مدرسه در پاییز" Thomason گفت. "آموزش مجازی شده است بسیار دشوار است در برخی از کودکان و نوجوانان است."

کامپیوتر منتقل شده اند از تکنولوژی اتاق به هر درس بنابراین گردشگران باید کامپیوتر دسترسی به بازی بازی های آموزشی / آموزش بازی ها, او گفت:.

The Boys & Girls Clubs خواهد تکیه بر خارج از زمان انجام فعالیت های که در آن بچه ها می توانند از هم جدا ماندن و هنوز هم این شانس را به اجرا در اطراف.

"ما در حال رفتن به مجبور به انجام بهترین های ما برای توضیح به آنها اگر پدر و مادر خود را در حال حاضر نمی, چرا از آن مهم است برای ایستادن جدا" Thomason گفت. "آن را برای همیشه لطفا برای نیست; ما به نوبه خود یک صفحه جدید و در نهایت ما می توانیم بازگشت به روش های قدیمی.

"اما برای تابستان, این است که چگونه آن را به."

برخی از برنامه های تابستانی باید اوراق چهره به چهره اردوگاه در مجموع این سال است.

این Oxbow محیط زیست مرکز در پورت سنت لوسی یک 225 هکتار حفظ در شمال چنگال از سنت لوسی رودخانه لغو آن در شخص اردوهای تابستانی گفت: Kirsi Johnson, محیط زیست برنامه های هماهنگ. آن برنامه ریزی شده بود شش هفته از فعالیت هایی است که در ترکیب طبیعت با لگو و هنر است.

"اردوگاه ما بسیار دست و ما به مانند بسیاری از تیم تجربه برای کودکان و نوجوانان در اردوهای تابستانی" جانسون گفت. "اجتماعی-فاصله مورد نیاز و توصیه های آن خواهد بود دشوار است برای انجام این کار است."

این مرکز در حال ایجاد فضای مجازی اردوگاه تابستانی جانسون گفت. او هنوز هم در حال کار بر روی جزئیات اما امیدوار است برای شروع در ماه جولای.

این امر می تواند یک برنامه آنلاین که در آن بچه ها می توانید به مرکز و انتخاب کنید تا کیت با لوازم. هر هفته خواهد بود مضمون با یک یا دو فعالیت در هر روز. هدف او این است که به یک جزء.

"با خانه یادگیری در حال حاضر, من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از صفحه نمایش زمان" جانسون گفت. "بچه ها واقعا نیاز است که فرصت را به صرف زمان در خارج از منزل."

بیشتر: Martin County مدارس لغو اردوهای تابستانی; علمی برنامه های تابستانی برگزار می شود تقریبا

او هنوز هم می خواهد به برنامه زمان روی صفحه نمایش به طوری کارکنان می تواند ارتباط برقرار کردن با بچه ها در خانه. و او می خواهد آنها را برای به اشتراک گذاشتن نتایج حاصل از فعالیت های خود را تقریبا. نمونه خواهد بود درخت-پوست rubbings یا سه نوع مختلف از برگ های موجود در حیاط خود را.

در حالی که محلی YMCA و پسران و دختران باشگاه در حال نگه داشتن هزینه های خود را بدون تغییر از تابستان گذشته Oxbow است پیش بینی افزایش حداقل از تابستان سال گذشته 200 دلار در هر روز به طور متوسط, او گفت:.

"بسیاری از مردمی که آواره شده اند از شغل خود و یا حقوق از دست رفته بنابراین آخرین چیزی که ما می خواهم به انجام است را به اردوگاه مقرون به صرفه نیست" جانسون گفت. "ما می خواهیم به ارائه که تجربه در فضای باز برای خانواده ها است که ممکن است احساس مانند آنها بوده است cooped و بچه ها به احتمال زیاد antsy."

لوری K. بلندفرد است TCPalm سرگرمی خبرنگار و مقاله نویس اختصاص داده شده به پیدا کردن بهترین چیز برای انجام در ساحل گنجینه. او در توییتر دنبال کنید در @TCPalmLaurie یا Facebook در faceboook.com/TCPalmLaurie.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن