دانش آموزان گفت: معلم در مورد دختر خود آسیب منجر به تجاوز به عنف بازداشت

استیسی Henson فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:17 PM EDT Jul 17, 2020پاسخگو Lee County معلم و دانش آموزان

توسط ABTINNEWS در 27 تیر 1399

پاسخگو Lee County معلم و دانش آموزان خود را شکست باز کردن یک مورد آشکار کودک تجاوز بی اعتنا پدر و مادر و خودزنی یک حکم بازداشت جزئیات.

مقامات Giavanni Olevares, 18, از فورت مایرز در روز سه شنبه. دختر گزارش اقدامات رخ داده بود پس از سال 2016 منجر به سه فقره باتری جنسی بر یک کودک در هر مجازات به زندگی در زندان است.

اخبار مطبوعات نیست نام تجاوز جنسی قربانیان.

به گفته مقامات یک مدرسه به نام مدرسه افسر منابع در Jan. 16 مورد یک زن و کودک خونریزی از کاهش در پاهای او را در حالی که در اتاق قفل است.

کودک همکلاسی حال هشدار داده بود. یک روز بعد معلم صحبت کرد و متوجه زخم روی ساعد. کودک بعد گفته مقامات او قطع خودش را با یک جعبه برش و تیغ و سوخته خودش را با یک فندک "به منظور احساس درد است."

بیشتر از ما پوشش: طرح دعوی در دادگاه می گوید بیمار زن تجاوز جنسی توسط پرستار در لهیق مرکز پزشکی منطقه ای

و: فورت مایرز مرد متهم در تجاوز جنسی از دختر زیر سن 12 سالگی در سال 2017 تا COVID-19 آغاز شده

با منابع افسر و یک مددکار اجتماعی در حال حاضر کودک تصمیم به نوشتن تجربیات خود را به جای دادن یک کلامی ،

او به آنها گفت او تجاوز شده توسط مظنون چندین بار. مقامات سپس متوجه خون روی شلوار و سوال او. شاکی گفت: او کاهش خود زمانی که او یک روز بد و انجام داده بود به طوری که آن روز صبح. خود آزاری کشیده تمام طول ران او و از جمله کلمه "نه."

او به آنها گفت که او تا به حال شده است برش خودش را برای حدود یک سال است.

زمانی که محققان مصاحبه مادر گفت: کارآگاهان که او می دانست که او دختر خود-آزار و که او و همسرش با حضور چهار جلسات مشاوره با او. زمانی که دختر او حاضر به صحبت در جلسات و وعده داده شده به دیگر خودآزاری آنها متوقف شد, حضور در, با توجه به حکم.

محقق پرسید: مادر اگر او می دانست که مورد تجاوز که او را تکذیب کرد. این کودک گفته بود او گفت که مادر او را مورد سوء استفاده و مادر به او گفت که او نیز مورد آزار قرار گرفته بود و آنها بیشتر به بحث "صبح" حکم متحده است. دختر گفت: آنها نیست ادامه مکالمه.

دختر با توجه به دستگیری استشهاد "می تواند بیان نیست هر چیزی احساس و نگران بود در مورد آنچه اتفاق می افتد به (redacted) به عنوان پدر و مادر او شده بود فشار خود را در مورد نیاز به حذف او از خانه است."

کودک بستری او خود صدمه تقریبا "روزانه" تا به حال افکار خودکشی و قتل. مقامات بیمارستان بستری خود را به آدرس مسائل روانی.

وکلای الیورس نمی خواهد اجازه می دهد پلیس برای مصاحبه با او حکم شده است.

چرا که او کمتر از 18 زمانی که اعتقاد بر این جنایات رخ داده در او قرار داده شده در Lee County, نوجوان بازداشتگاه.

این بود hush hush. از آن ساخته شده من بیمار است.': ده ها تن متهم ex-Boy Scout رهبر از سوء استفاده جنسی. وجود دارد بیشتر قربانیان ؟

"این درست نیست': پدر و مادر با نا امید کلیر مدارس ارتباطی مورد سابق Parkside, معلم, متهم تعرض به 20 کودکانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن