دانش آموزان منجر درایو برای کمک به کارگران بیکار جمع آوری مزایای

در حالی که کار از راه دور و رقیب با دیگر اختلالات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از 60 UCLA School of L

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

در حالی که کار از راه دور و رقیب با دیگر اختلالات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از 60 UCLA School of Law دانش آموزان افتاده اقدام به ایجاد و داوطلب برای تلاش برای امن مزایای بیکاری برای مهمان نوازی و رستوران کارگران در کالیفرنیا است.

در اولین هفته از عملیات این پروژه زمینه ادعا می کند به بازگشت بیش از 1.4 میلیون دلار در مزایای بیکاری به اعضای متحد اینجا محلی 11 اتحادیه که شغل خود را از دست دلیل COVID-19 بحران است.

این پروژه راه اندازی شد در طول بهار در درخواست از محلی 11 بسیاری از که اعضای آن قادر به کامل از لحاظ فنی به چالش کشیدن روند تقاضا برای مزایای بیکاری به دلیل آنها نمی تواند دسترسی به سیستم آنلاین و دولت خطوط تلفن سبب شد.

"داوطلبان ما بسیار سخت کار و در خود انگیزه و آنها بارها و بارها بیان به من چقدر خوشحال و راضی هستند قادر به انجام کاری برای کمک به مردم دیگر در حالی که آنها گیر کرده در قرنطینه ترس و نگرانی در مورد همه افرادی که در حال مبارزه در حال حاضر گفت:" UCLA و پروژه سازمان اردن پالمر که clerked محلی برای 11 سال گذشته است.

تلاش رشد از UCLA قانون کار و عدالت اقتصادی درمانگاه است که بخشی از این همه داوطلب شبکه از قانون دانشجو–اجرای ال سنترو کلینیک حقوقی. دانش آموزان درو در مشاوره از معاون دین به صورت تجربی آموزش و پرورش, Sameer Ashar که اجرا می شود UCLA قانون, کارگران, قانون و سازماندهی درمانگاه و همکاری با محلی 11 در خانه مشاوره, جذب داوطلبان اضافی از دانشگاه استنفورد دانشکده حقوق, دانشکده حقوق دانشگاه ییل, UC Irvine, دانشکده حقوق و دیگران.

شروع با یک هسته گروه UCLA قانون آموزان این پروژه در حال حاضر شامل حدود 200 داوطلب که آموزش کامل در اصول بیمه بیکاری قبل از آنها کار one-on-one در زبان انگلیسی و اسپانیایی با بیکار اعضای اتحادیه. اغلب برنامهها نیاز به کار های متعدد داوطلبان که باید دست به هر یک از دیگر به دلیل بیکاری دولت سایت بسیار تیره و تار است که به سادگی تکمیل ادعا می شود غیر زمان طولانی است.

تا به امروز تلاش کمک کرده است بیش از 650 کارگران تکمیل بیمه بیکاری برنامه های کاربردی.

"همه ما شگفت آور داوطلبان صرف مقدار قابل توجهی از وقت آزاد کمی دارند در این درمانگاه و زمانی که آنها داوطلب برای ما بسیاری از آنها را به اشتراک گذاری مهارت های جدید خود را و منابع با دوستان و اعضای خانواده که همچنین تقاضا برای بیکاری" پالمر گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن