استوارت اقیانوس Townhomes نزدیکی کینگسوود آپارتمانهای تایید با هیچ بحث

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:23 PM EDT Jun 9, 2020استوارت — یک بار به شدت مورد بحث شرق اقیان

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

استوارت — یک بار به شدت مورد بحث شرق اقیانوس بلوار توسعه دریافت نهایی آن مهر تایید.

استوارت اقیانوس Townhomes و 80 خانه جدید هستند که قرار است ساخته شود در کنار کینگسوود آپارتمانهای زیر اتفاق آرا توسط کمیسیون شهرستان دوشنبه.

در اوایل سال ساکنان همسایه 55-به علاوه جامعه بسته بندی شده شهرستان سالن و اعتراض پتانسیل توسعه است. نگرانی های خود را در بازه زمانی: از ترافیک بیش از حد بیش از حد بسیاری از کودکان ؛ فضای کوچک برای بیش از حد بزرگ یک پیشنهاد بیش از حد ساخت و ساز در نزدیکی اعتقاد بر این گونه های در معرض خطر.

بیشتر: Kingswood ساکنان به پایین استوارت اقیانوس Townhomes به احتمال زیاد

ستون: چرا استوارت توسعه برنامه های حس را با وجود همسایگان مخالف | گیل هوشمند

همه کسانی که نگرانی ها از بین میره بعد از یک تعداد انگشت شماری از ظاهر امتیازات جزئی از توسعه دهنده PulteGroup. Outparcels خریداری می شود توسط برخی از کینگسوود ساکنان و برخی از ترفند به ترافیک طرح ساخته شد.

تهدید به اقدام قانونی توسط کینگسوود محل سکونت 3 ساکنان نمی آمد قبل از این کمیسیون است.

زمانی که توسعه آن در آینده برای اولین بار از طریق شهرستان تخته آن را در یک زمان با چند دیگر از پروژه های مسکن افزایش خشم ساکنان. آن را به سوال به نام شهر و شهرستان را چهار طبقه ارتفاع حد بحث مسکن مقرون به صرفه و تراکم توسعه است.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن