استوارت پرستار و جانباز مبارزه برای زندگی خود را پس از COVID-19 تشخیص

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:13 PM EDT May 16, 2020استوارت— دن برنج کار یک شیفت در بخش مراقب

توسط ABTINNEWS در 29 فروردین 1399

استوارت— دن برنج کار یک شیفت در بخش مراقبت های طبقه COVID-19 بیماران در کلینیک کلیولند مارتین جنوبی بیمارستان حدود دو هفته پیش و به پایان رسید تا بیمار و مبارزه برای زندگی خود را.

"زمانی که من او را دیدم من فقط پشت سر هم به اشک,", همسرش, امید برنج گفت. "من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن."

دن برنج, 37, که در زندگی استوارت از سال 2005 بیدار همسرش در 1:30 صبح روز شنبه و به او گفت که او احساس خوبی است. امید برنج گفت شوهرش تا به حال دمای 103 درجه فارنهایت و گیجی.

اگر چه آن را غیر ممکن است برای گفتن که در آن 37 ساله گرفتار این ویروس همسر او معتقد بود در حالی که او مشغول به کار بود یک شیفت احاطه شده توسط افراد بیمار با COVID-19.

"حتی زمانی که ما رو به ER, من فکر کردم من می شود جای تعجب نیست اگر او coronavirus حتی اگر او تنها کار یک شیفت در COVID-19 طبقه," او گفت:.

بیشتر: در اینجا چگونه شهرستانهای' نجات وسایل نقلیه پاسخ محافظت در برابر COVID-19 آلودگی

او تشخیص داده شد که بعد با COVID-19 در کلینیک کلیولند مارتین جنوبی بیمارستان 2100 s. e. سالرنو جاده ها است.

امید برنج گفته شده است انتوبه از روز یکشنبه و در حمایت از زندگی.

دن برنج بود بعد از انتقال به کلینیک کلیولند مارتین شمالی بیمارستان به دلیل این مرکز قادر به ارائه یک درمان است که اجازه می دهد تا او را به ماندن در معده خود برای کمک به تنفس خود را.

"او خسته بود; او نه خواب و نه خوردن و نوشیدن نیست, به طوری که آنها او را انتوبه و او شده است در حمایت از زندگی همیشه از" او گفت:.

در حالی که دن برنج به آرامی شروع به بهبود امید برنج گفت: آن را به احتمال زیاد می شود در حالی که قبل از او را مرخص شد.

اسکات نمونه سخنگوی کلینیک کلیولند بیمارستان ها در گنج ساحل نوشت: در یک ایمیل به بیمارستان نیست تجربه هر گونه مسائل مربوط به نیروی انسانی به دلیل بیماری همه گیر. او نمی آدرس اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط کارکنان با COVID-19 بيمار.

او کاهش یافته است اظهار نظر در دن برنج مورد "با توجه به نگرانی های محرمانه."

در سال 2018 دن برنج شد یک پرستار ثبت شده و شروع به کار در کلینیک کلیولند مارتین جنوبی بیمارستان.

قبل از آن او در بیمارستان به عنوان یک رادیولوژی حمل و نقل به مدت 14 سال بود در نیروی هوایی با امید برنج به مدت چهار سال.

هر دو دن و امید برنج بودند مستقر در ایران پایه در داکوتای شمالی در طول زمان خود را با نیروی هوایی.

امید برنج گفته شد ورود به کنترل و کار با موشک. امید برنج مستقر شد دو بار در خارج از کشور به بحرین و عراق در سال 2003 و 2004 بود. زن و شوهر, ملاقات در جهت هفته زمانی که آنها رو به پایه در سال 2002.

امید برنج گفت شوهرش را دوست دارد که یک پرستار است که توسط خود بیماران و همکاران.

"شوهر من بسیار اختصاص داده شده و او را دوست دارد گرفتن در پرستاران جدید و یک مربی به آنها" امید برنج گفت. "یکی از اهداف نهایی این است که به یک پرستار مربی."

بیشتر: کروناویروس در ساحل گنجینه: موارد تایید شده از COVID-19 بازدید 400 نفر تلفات می ایستد در 13

زن و شوهر دوست طولانی مدت دنی Brewer راه اندازی یک GoFundMe جمع آوری کمک های جمعه برای خانواده چهار با هدف از $20,000 به کمک پوشش دن برنج صورتحساب های پزشکی.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 360 کمک های مالی در مجموع $19,620.

مردم اهدا امید برنج گفت: یکی سابق بیمار از اعضای خانواده که صحبت در مورد مراقبت دن برنج به همسر.

"من مثل یک" در سکوت رنج می برند' نوع فرد بود و من مانند " خوب اگر ما یک زن و شوهر از صد که شما سرد می شود.' من در آن انتظار نیست برای رسیدن به حدود $20,000," او گفت:. "همه شده است تا حمایت."

پس از دن برنج به خانه برگشت همسرش گفت که او مطمئن شوید که او ' خواهید بود با دو پسر ماهیگیری و رفتن به ساحل.

"او فوق العاده ای بابا. بچه ها من نمی توانم صبر کنید برای او از خواب بیدار و بهتر به طوری که آنها می توانید به ساحل بروید و فیلم," او گفت:. "او واقعا یک مرد است."

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن