استوارت حرکت می کند از مرغ سقا کافه; موافقت خود را با اجاره با مالک جدید برای هادسون در رودخانه

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:17 PM EDT May 27, 2020استوارت — پس از ماه ها اختلاف نظر بر سر آ

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

استوارت — پس از ماه ها اختلاف نظر بر سر آینده از مرکز شهر و اسکله رستوران مرغ سقا کافه احتمالی قطعنامه نهایی رسیده بود اما نه بدون سهم خود را از مسائل.

شهر در کمیسیون توافق کردند که دوشنبه به 30 سال اجاره با مالک جدید مایکل Matakaetis یک معامله است که می تواند سه برابر مبلغ اجاره شهر جمع آوری.

"من واقعا فکر می کنم آن را یک معامله بزرگ" کمیسر بکی برونر گفت. "ما نمی دانیم که آنچه در این اقتصاد انجام خواهد شد در حال حاضر."

جدید کسب و کار هادسون در رودخانه است به احتمال زیاد به تغییر ماهیت رستوران است که تعداد زیادی از مردم دفاع در یک "نجات پرنده" کمپین.

"ما در حال متراکم بسیاری را به یکی از 30 سال اجاره" گفت: شهردار مایک مایر بود که تنها رای در برابر اجاره نامه. "ما فقط می تواند کمی طولانی تر است."

صاحبان پرنده لیندا و پل دالی هنگامی که استدلال آن را ضروری است برای نگه داشتن رستوران پایین کلید پیر فلوریدا تاسیس. حامیان سابق از جمله سیاستمداران محلی نگران عجیب و جالب نقطه ناپدید می شوند اگر این شهر حاضر به گسترش رستوران انقضای اجاره.

هادسون در رودخانه به احتمال زیاد خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت از مرغ سقا با جدید تحت پوشش, هوای آزاد, منطقه صندلی.

Matakaetis که همچنین دارای استوارت Boathouse است به پرداخت این شهر $6,500 یک ماه از آغاز اکتبر 2022. اگر او باعث می شود بیش از 1.5 میلیون دلار در یک سال تقویمی او را مجبور به پرداخت این شهرستان اضافی 3 ٪ از فروش ناخالص.

اجاره بها آغاز خواهد شد افزایش در سال 2025 تنظیم بر اساس مصرف کنندگان شاخص قیمت برای جنوب فلوریدا, اما آن را نمی خواهد افزایش بیش از 3 ٪ در سال است. حداکثر اجاره ماهانه می تواند به $است 13,610 در سال 2050.

این شهر قطع معامله با Matakaetis برای اولین بار دو سال اجاره به دلیل coronavirus. برای اولین بار از 24 ماه به او پرداخت خواهد شد $1,965 یک ماه به علاوه 3 درصد از فروش ناخالص.

این Dalys پرداخت این شهرستان حدود 42,000 در اجاره در سال گذشته.

فصل جدید بسته یک حماسه در پرنده است که قدمت آن به ماه اکتبر است.

این Dalys در بن بست بیش اجاره مذاکرات با شهر تصمیم به آینده اجاره به چشم های عمومی.

حامیان این پرنده بسته بندی شده شهر خواستار این شهرستان به یک توافق اجاره در Dalys' شرایط است. کمیسیون عقب رانده درخواست پول بیشتر برای اسکله اموال پس از سال از آن قصد شده است.

مقامات شهر نگران بودند Dalys خواهد به یک توافق جدید اجاره و سپس فروش حقوق مربوط به آن است. این Dalys استدلال آنها در حال منصفانه رفتار شود و تا به حال هیچ برنامه ای برای فروش.

سازش رسیده بود یک اجاره نامه امضا شد اما یک ماه بعد این پرنده برای فروش بود.

یک معامله بود با میانجیگری های محلی رستوران Matakaetis. این شهرستان را هموار پتانسیل ارز اجاره نامه از Dalys به Matakaetis.

شش ماه بعد این کمیسیون توافق کردند که برای بدست آوردن پول بیشتر برای اسکله اموال.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن