استوارت طرح دعوی در دادگاه تهدید موجب دریاچه ای ایران که می تواند به جلوگیری از تخلیه | نظر

نظرمریت Matheson منتشر شده 4:00 PM EDT مارس 20, 2020با عدم اطمینان از این بی سابقه است مهم تر از همیشه به توجه

توسط ABTINNEWS در 31 اردیبهشت 1399

نظر

با عدم اطمینان از این بی سابقه است مهم تر از همیشه به توجه به داستان از امید و مثبت. به عنوان رویکرد ما در تابستان مرطوب فصل یک نقطه روشن است و زمان و پیش بینی سطح دریاچه اوکیچوبی ،

در طول مبارزات انتخاباتی برای دفتر من حمایت برای شهر استوارت در شرکت فعال در طول سال تمرکز بر روی دریاچه اوکیچوبی و سنت لوسی رودخانه نه فقط واکنش و اعتراضات در طول بارانی تابستان هنگامی که آبراه های ما در حال حاضر پف کرده با سمی سبز gunk.

در اوایل هفته از سال 2020 در کنگره ایالات متحده برایان ماست و زیست محیطی محلی رهبران بودند جلب توجه به چه لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده شد و مدیریت دریاچه اوکیچوبی در طول فصل خشک. من به رسمیت شناخته شده از اهمیت حصول اطمینان از شهر استوارت بود یک شرکت فعال در یکی از مهم ترین پادمان در برابر تابستان تخلیه: کاهش سطح دریاچه اوکیچوبی در طول فصل خشک پس از آن خواهد شد که ظرفیت بیشتر برای آب اضافی در طول فصل مرطوب.

بیشتر: استوارت هیچ چاره ای جز به شکایت سپاه ارتش | گیل هوشمند

در فوریه این شهر بود که در آستانه تشکیل پرونده دادخواهی در برابر ارتش و سپاه به صورت پیشنهادی خود را مدیریت دریاچه اوکیچوبی در طول سال 2020 فصل خشک. مدیریت پیشنهاد اعلام کرد در ماه دسامبر اعلام کرد یک "تمرکز بر تامین آب" با یک پیش بینی دریاچه ارتفاع 12.5 فوت ژوئن 1 سال 2020 است. این در تضاد با 2019 زمانی که دریاچه اوکیچوبی آغاز فصل مرطوب در ارتفاع 10.8 ،

تفاوت 1.7 پا قبل از فصل بارانی می تواند به معنای تفاوت بین روشن تر آب و ادامه داد: مرمت خور — یا یکی دیگر از سمی تابستان است.

این همه در مورد ظرفیت. پاک کردن شواهد تاریخی به طور مستقیم در ارتباط بالاتر دریاچه سطح در تاریخ 1 ژوئن با افزایش احتمال عظیم ترشحات به سنت لوسی رودخانه.

اولیه بحث مربوط به شهرستان را در طرح دعوی در دادگاه مستقر در اطراف تاکیدی رهایی از "تمرکز بر تامین آب" مدیریت الگوی.

من فوق العاده را شکر و افتخار همکار من در کمیسیون. ما رای دادند به اتفاق آرا به نفع انجام همه چیز ممکن است به منظور تشویق سپاه برای مدیریت دریاچه در سطح پایین تر از جمله پیگیری دادخواهی. بسیاری از ساکنان کارشناسان محیط زیست وکلا و طرفداران ارائه مشاوره با ارزش برای کمک به ما آمده به این اجماع.

تا جایی که ما ایستاده در حال حاضر ؟

اگر چه شهر استوارت همیشه حق به پرونده با توجه به حفاظت از بهداشت و ایمنی ساکنان آن ما در حال حاضر نه در یک مسیر برای دادخواهی. بیش از این دوره از مذاکرات ما ارتش سپاه را آغاز مدیریت دریاچه راه پیشنهادی ما طرح دعوی در دادگاه را خواستار شدند: نگه داشتن دریاچه در سطح پایین تر با افزایش جریان به جنوب و غرب است.

ما نیاز به اقدامات قاطع و فوری اقدام فروکش کرده بود. این شهر اهداف دریاچه اوکیچوبی مدیریت شد متوجه شدم.

من می خواهم برای روشن من ادعا نمی کند که این شهر را تهدید به طرح دعوی در دادگاه را تغییر داد از ارتش سپاه' عمل است. چه اتفاق می افتد هر چند افزایش یافته بود ارتباطی میان عمومی و سازمان های خصوصی و افزایش آگاهی عمومی از این مسئله در زمانی که بیشترین مورد آن فکر نمی کنم.

استوارت به تصویب یک بیانیه چشم انداز برای دریاچه اوکیچوبی مدیریت ایجاد یک موقعیت تمام وقت برای یک "رودخانه مدافع" و به من قدرت را به صحبت می کنند به نمایندگی از این شهرستان در طول LOSOM جلسات. Martin County کارکنان ارائه یک به روز رسانی از حمایت خود در طول دریاچه اوکیچوبی سیستم عملیات کتابچه راهنمای کاربر (LOSOM) روند. (LOSOM را دیکته مدیریت دریاچه برای دهه آینده.)

از همه مهمتر مفید جریان به جنوب و غرب از دریاچه افزایش یافته است و حتی به عنوان دریاچه رفت زیر 12 فوت است. طبیعت مادر است, به عنوان نمونه, به احتمال زیاد بازی بزرگترین نقش را با ارائه باران در طول یک فصل خشک به طور معمول.

همانطور که من نوشتن این, این دریاچه در 11.08 ، به روز رسانی های اخیر از سپاه پروژه ارتفاع حدود 11.5 پا در ژوئن 1. در مقایسه با سال های قبل ما انتظار داریم وارد فصل مرطوب با ظرفیت ذخیره سازی بیشتر در دریاچه اوکیچوبی ،

به تازگی شکوفه جلبک سمی گزارش شده در بندر Mayaca و سنت لوسی کانال. با دهه' ارزش میراث سرگین در پایین دریاچه اوکیچوبی و همیشه در حال گرم شدن درجه حرارت آینده شکوفه جلبک به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

ما جمعی امید است که این افزایش ظرفیت در این دریاچه به اندازه کافی خواهد بود برای سنت لوسی رودخانه به امان مضر منتشر شده حتی در صورت اصلی طوفان.

مریت Matheson یک شهر استوارت کمیسر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن