استوارت شهرستان کمیسیون عبور قطعنامه به توصیه پوشیدن ماسک در

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:15 PM EDT مارس 11 سال 2020استوارت — ماسک صورت در حال حاضر باید

توسط ABTINNEWS در 23 اردیبهشت 1399

استوارت — ماسک صورت در حال حاضر باید در شهر پوشیده شده اما توسط قانون مورد نیاز نیست.

شهرستان کمیسیون روز دوشنبه توافق کردند که در یک تقسیم رای 3-2 به تصویب یک قطعنامه به پیشنهاد پوشش صورت در استوارت. شهر پیوست Indiantown به فعال شیوع کروناویروس به عنوان تنها دولت های محلی در ساحل گنجینه به درخواست عمومی خود را به پوشیدن ماسک.

"این به برخی از اضافی فشار و تشویق" شهردار مایک مایر گفت.

مقامات منتخب تقسیم شدند بر اساس این ایده از چه مقدار دولت های محلی باید گفتن ساکنان آن چیزی که آنها نیاز به انجام به نگه داشتن خود را امن از coronavirus به عنوان Martin County همچنان به باز کردن کسب و کار و تفریح و سرگرمی.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: شهر استوارت در نظر گرفتن توصیه برای ماسک صورت برای پوشیده, عمومی

بیشتر: Indiantown می شود برای اولین بار در گنج ساحل به نیاز مردم پوشیدن چهره ماسک در

"شهر استوارت نباید گفتن ابتدا باید مردم را به پوشیدن ماسک" کمیسر Kelli شیشه لیتون گفت. "مردم باید پاسخگو برای خود تصمیم بگیرد."

کمیسیون شیشه لیتون و بکی برونر در برابر قطعنامه رای داده.

"چرا ما فقط باید قطعنامه ای که ما به دنبال دستورالعمل CDC?" برونر گفت. "من احساس می کنم مردم به امن بودن در همه جا بروم."

کمیسیون مورد بحث و بررسی یک مقاله بین المللی در تلخیص ایمیل روزانه است که نشان داد مردم در استوارت رستوران غذا خوردن به یکدیگر نزدیک است.

استوارت رئیس پلیس جوزف Tumminelli گفت: وجود برخی مسائل در این آخر هفته از جمله حداقل یک آرایشگاه و سالن ورزشی به طور غیر قانونی باز است. در پاسخ به نگرانی از ساکنان و مسئولان شهرستان Tumminelli گفت: او قصد دارد تا افسران بیشتری در حال حاضر در مرکز شهر دوشنبه از طریق جمعه.

شیشه لیتون ابراز نگرانی بیش از نیاز به ماسک در رستوران و در طی ورزش. در نهایت این کمیسیون توافق کردند که به حذف آن دسته از فعالیت های خود را از, توصیه برای پوشیدن پوشش صورت در این شهرستان است.

"پوشیدن یک ماسک به نشانه احترام به خود شهروندان" کمیسر مریت Matheson گفت. "همه ما در حال تلاش برای انجام شده است به منظور تشویق مردم برای نشان دادن احترام به هموطنان خود."

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن