استوارت آغاز می شود با اصلاحات از جمله ممنوعیت chokeholds و با توجه به ایجاد نژاد پرستی مدیره

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:23 PM EDT Jun 9, 2020استوارت — مقامات شهرستان ارائه شده "گام او

توسط ABTINNEWS در 20 خرداد 1399

استوارت — مقامات شهرستان ارائه شده "گام اول" در جهت بهبود روابط است اما تصریح کرد که زمان در حال حاضر به عمل در دراز مدت مسائل در شرق استوارت مانند پلیس و مسکن و توسعه همراه با بهبود چیزی انتزاعی تر و به چالش کشیدن: اعتماد.

در میان اولین گام: استوارت اداره پلیس ممنوع اعلام کرده است chokehold; شهرستان کمیسیون بیشتر ارائه گسترده عذر خواهی به خاطر اظهارات نژادپرستانه ساخته شده توسط عموم در هفته گذشته در شهرستان نشست.

شنبه شب کمیسیون گذاشته و زمینه را برای یک هیئت مشورتی به آدرس نژاد پرستی.

اولیه تغییرات در آغوش گرفته توسط مسئولان شهرستان آمده هر دو در پرتو اخیر محلی و ملی ،

بیشتر: استوارت شهرستان سالن وضعیتی وخیم پس از زوم جلسه هک با نژادپرستانه تهمت تصاویر

هفته گذشته نژادپرستانه عبارت بودند فریاد می زدند: به تالار شهر — و شد را محکوم کرد توسط جامعه توسعه مجدد هیئت مدیره. در همان زمان تظاهرات در شهر کشیده شده اند صدها نفر در پاسخ به مرگ جورج فلوید و افزایش فعالیت در اطراف سیاه زندگی مهم جنبش است.

"برخی از مردم ممکن است می گویند این است که یک روابط عمومی حرکت با سیاه زندگی مهم جنبش و آنچه اتفاق افتاده در دو هفته گذشته" معاون شهردار Eula کلارک گفت. "اما شما در اشتباه هستید. این یک حرکت جسورانه و لازم است حرکت می کند."

کلارک تنها کمیساریای از شرق استوارت تحت فشار قرار دادند از طریق یک "جشن تنوع" قطعنامه. با کمک از موکلین او آن را مدل سازی پس از قطعنامه تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده در سال 2017, پس نژادپرستانه اعتراض در Charlottesville, Virginia.

به عنوان یک نتیجه از این قطعنامه در جلسه بعدی خود ژوئن 22, کمیسیون در حال به در نظر گرفتن شکل جدید هیئت مشورتی به احتمال زیاد یکی از با تمرکز بر مسائل مربوط به نژاد و بالقوه مربوط به شکایات نسبت به شهر است.

دفاع از یک شهر مدیره به آدرس نژاد پرستی و کمک به ترویج جامعه گفت و گو شد فی جیمز, جامعه کلنگی عضو هیئت مدیره که نگرانی نژادپرستانه نظرات ساخته شده است به هفته گذشته است. این حادثه این است که به مرور توسط FBI, این کمیسیون اعلام کرد

"با تشکر از شما برای حرکت رو به جلو و پرش بیش از این" جیمز گفت.

جیمز هنوز برطرف کننده ناراحتی در مورد اظهارات نژادپرستانه گفت: همان کسانی که کلمات را به میکروفون در تالار شهر دوشنبه. مجلس بدارد.

دونالد دافی بازگو وحشت خود را از رئیس فرانک Wacha نه عذرخواهی تا زمانی که او را وادار. به نام او در این شهر به عذر خواهی بیشتر است. یک نفر به نام برای Wacha استعفای دریافت کرده است که تشویق از جمعیت است.

"من به عنوان یک مرد سیاه و سفید زندگی در شرق استوارت, من فکر می کنم در سال 2020 این باید بیش, با," دافی گفت.

Wacha یک بار دیگر عذرخواهی کرد برای اقدامات او گفت که او "ندارد نژادپرستانه استخوان در بدن خود" و اگر او نبود داشتن برخی از مسائل فیزیکی او را راهپیمایی در تظاهرات.

چند تن از اعضای شرق استوارت جامعه در زمان حاضر به هوا ناکامی های خود را با یک شهر است که آنها احساس می کنید در حال حاضر و در طول تاریخ دارای قرمز به صف آنها را از توسعه اموال و مالکیت درمان آنها را ناعادلانه برای وام های بانکی و, در زمان, دیده است آن پلیس نژادی مشخصات آنها.

جوان ساکنان برخی از کالج سن آمد و در حمایت از شاهد اصلاحات در کنار اعضای محلی فصل NAACP.

استوارت رئیس پلیس جوزف Tumminelli در هفته گذشته گفت: او تصمیم گرفت به حالت تعلیق در گردن داری, شناخته شده به عنوان سبد.

در سال گذشته شده اند وجود دارد استفاده از آن توسط افسر که منجر به آموزش در آن است. Chokehold است که ارزش خطر Tumminelli گفت: به TCPalm پس از آن, و او است که با توجه به از بین بردن آن در دسترس نباشد.

Tumminelli گفت که او وحشت زده توسط غیر قابل قبول مرگ فلوید در مینیاپولیس در قسمت باعث او را به بان کی مون chokehold.

او با حمایت افسران او هر چند در طول زمان است که در آن بحث در حال wageed در سراسر کشور در مورد اینکه آیا به طور چشمگیری بریده بریده ادارات پلیس.

"این مایه تاسف است که کسی که با پوشیدن همان لباس به عنوان من چیزی به عنوان به عنوان زشت است که ما تاثیر می گذارد در استوارت" Tumminelli گفت.

وی با تاکید بر بخش ارتباطات پلیس مدل اجرا شده توسط رئیس سابق در حال حاضر شهرستان مدیر دیو Dyess.

ستون: چگونه یک دسته از بچه ها کشیده ضد نژادپرستی تظاهرات در استوارت با 1000 شرکت کنندگان | گیل هوشمند

کمیسر بکی برونر, the lone کمیسر نه محکوم کلمات نژادپرستانه در جلسه هفته گذشته در سخنان افتتاحیه جمعه ارائه شده او سازگار پشتیبانی از پلیس. او بعد از تقبیح این حادثه.

او تحت فشار قرار دادند و در برابر هر گونه ایده defunding پلیس که نمی شد مطرح شده توسط هر کسی و آهسته کمیسیون برنامه ای برای تشکیل یک هیئت مشورتی که شب.

سابق شهرستان کمیسر و شرق استوارت ساکن المیرا Gainey التماس شهر — به خصوص برونر که پیش از آن گفت که او هنوز هم فکر کردن در مورد همه چیز — به عمل می کنند.

"چرا که نه در حال حاضر ؟ Gainey گفت. "ما نمی تواند نگه داشتن قرار دادن آن و گفتن خوب فکر کردن در مورد آن است. ما باید در مورد آن فکر کرد."

برونر تنها کمیسر نه برای انتخابات مجدد در این سال بعد پاسخ داد: "آنها می گویند ما باید به انجام آن در حال حاضر ... فقط نمی توانید عجله من امشب. شما فقط نمی خواهد. من که عذر خواهی نیست."

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب