قوی حرکت سریع رعد و برق بیش از رول سنت لوسی مارتین شهرستانهای

ملیسا E. Holsman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 11:28 AM EDT Apr 26, 2020سنت لوسی و مارتین شهرستانهای تحت شد

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

سنت لوسی و مارتین شهرستانهای تحت شدید رعد و برق هشدار به سرعت حرکت طوفان حرکت را از طریق منطقه یکشنبه, با توجه به خدمات ملی آب و هوا در ملبورن.

باران و باد بین 30 و 40 مایل در ساعت می رود و در طول روز گفت: هواشناس Krizia Negron در ملبورن.

"ما باید قوی, رعد و برق در حال حاضر در سنت لوسی و مارتین شهرستان صبح امروز در حال حرکت سریع به سمت اقیانوس اطلس آب" Negron گفت. "پس آب و هوایی شدید نباید بیش از یک محل برای یک دوره طولانی از زمان.

"اما به عنوان روز پیشرفت خواهیم برای دیدن ادامه اضافی تحولات از رعد و برق است که اثر این منطقه از طریق بعد از ظهر."

اندازه نخود تگرگ است که ممکن است در طول طوفان, او گفت:.

در Indian River County صبح روز یکشنبه یک طوفان در حال حرکت شمال از Yeehaw تقاطع آورده گزارش تگرگ در Fellsmere, میککو و در امتداد سد سلیمان. که منطقه باید از تجربه دیگر خط از طوفان Negron اشاره کرد اما آنها انتظار می رود به حرکت به سرعت به شرق.

"ما انتظار نداریم که هر چیزی را در آن منطقه برای استراحت بعد از ظهر اما دیگر رعد و برق می تواند به توسعه بعد از امروز" او گفت:. آنها در حال حرکت و نه به سرعت اما آنها همچنان به redevelop بنابراین شما می توانید ببینید استراحت در بین وجود خواهد داشت و توسعه اضافی در بعد از ظهر."

بیشتر: Sebastian مقامات فایل طرح دعوی در دادگاه در مقابل سه اعضای شورا بیش از جلسه مخفی

ملیسا E. Holsman است که در امور حقوقی خبرنگار TCpalm و گنج ساحل روزنامه ها و نویسنده ها و شرکت میزبان از شرایط نامشخص یک جنایت واقعی پادکست. برای در عمق منحصر به فرد و شکستن امور حقوقی پوشش مطمئن باشید برای عضویت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن