طوفان هوشمند کاهش $2.6 M در همه گیر بودجه امداد پس از بنیانگذار تصمیم می گیرد پول می تواند کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:38 PM EDT May 29, 2020پس از اهدا $2.6 میلیون نفر در چک برنامه

توسط ABTINNEWS در 11 اردیبهشت 1399

پس از اهدا $2.6 میلیون نفر در چک برنامه حفاظت از وجوه شنبه, برایان Rist کاهش یافته و پول همان روز.

این یک حرکت Rist بنیانگذار و رئیس اجرایی از طوفان هوشمند امید می تواند کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک به عنوان آنها آب و coronavirus بیماری همه گیر.

Rist کاربردی برای چک حفاظت در برنامه چند هفته پیش. این برنامه ایجاد شده به عنوان بخشی از مراقبت های عمل و به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارکنان خود و پرداخت هزینه های دیگر.

در آن زمان coronavirus طوفان درو نگرانی از Rist که اخراج و سختی ها می تواند در آینده برای کسب و کار خود را.

"فقط می خواهم کسی من می ترسید بدترین چیزی که ما می خواهم تعطیل, و من می خواهم به انجام کاری با 200-plus, کارکنان," او گفت:.

جنوب غربی فلوریدا مبتنی بر طوفان هوشمند است که دولت بزرگترین تولید کننده و نصب طوفان حفاظت محصولات با توجه به طوفان های هوشمند وب سایت.

به عنوان هفته نقل مکان کرد و به جلو Rist متوجه شدم که طوفان هوشمند بود که تلقی ضروری کسب و کار خواهد بود فقط خوب است.

در واقع آن را پر رونق بود.

جلوتر از پیش بینی "بالای متوسط" فصل طوفان در این سال طوفان های هوشمند دیده می شود 18 ٪ در سال بیش از سال افزایش در درآمد فروش این ماه است. کسب و کار است که کمی بیش از 200 نفر پرسنل نیز به طور فعال و استخدام کارگران جدید است. Rist انتظار به کارگر تعداد به حدود 225 در آینده نزدیک.

"آنچه واقعا اتفاق افتاده بود و همه نشسته بود ، و آنها در حال انجام کارهایی برای بهبود خانه خود را بنابراین ما فقط در ادامه به busier" او گفت:.

'نور در انتهای تونل': این SWFL کسب و کار استفاده از همه گیر امداد وام به شناور باقی می ماند

بین پول به این شرکت پرداخت شده به کارکنان است که نمی توانسته است در طول این همه گیر و انگیزه جبران خسارت برای کسانی که هنوز هم در حال آمدن به محل کار طوفان هوشمند صرف بیش از 250.000 دلار است.

در حالی که کسب و کار خود را به خوبی انجام شده است در گیر Rist گفت که او نگه داشته شنیدن در مورد صاحبان دیگر که نمی تواند شناور ماندن از طریق هفته کاهش مشتریان و مجبور به اخراج ده ها تن از کارگران است.

"من از دیدن این همه داستان وحشتناک در مورد رستوران ها و مغازه های کوچک که در آن مردم پولی نداشتیم و نمی توانستم بیکاری," او گفت:. "من فقط فکر نمی کنم این درست بود که ما پول گرفت در حالی که وجود دارد بنابراین بسیاری از افرادی که به آن نیاز ... بنابراین من تصمیم به تبدیل پول پایین."

به طور خاص Rist گفت که او با الهام از یک عمل از Vollen Loucks آشپز-صاحب کیپ مرجانی رستوران Duval خیابان.

بیشتر: کارکنان از پنج جنوب غربی فلوریدا Publix فروشگاه تست مثبت برای coronavirus

Rist دیدم یک چشمک گزارش خبری پنج شنبه مربوط به Loucks که تا به حال به وضع 27 از کارکنان خود را و رستوران خود را در طول بیماری همه گیر. هنگامی که یکی از کارکنان خواسته Loucks برای کمک به او ارائه شده خود را با برخی از منجمد همبرگر برای کمک به تغذیه او تلاش خانواده است.

"در جهان ما در امروز زندگی می کنند, من فقط فکر می کنم که فقط افتضاح" Rist گفت. "که با من گیر کرده."

Loucks که بدون دریافت بودجه از PPP و یا دیگر برنامه های امداد رسانی گفت: News-Press است که او موافقت کرد کسب و کار باید به دنبال طوفان هوشمند منجر شود اگر آنها نمی نیاز به بودجه.

"اگر شما سزاوار نیست پول آن را به عقب در" او گفت:. "این یک چیز بزرگ را انجام دهد. کلاه من است به مرد."

"(Rist) چیزی است که او سزاوار نیست و او آن را داد به عقب" Loucks اضافه شده است. "در حال حاضر که راه امریکا ساخته شد. که چه چیزی اشتباه است با آن در حال حاضر. مردم فقط نمی خواهم به انجام این کار شوم."

بیشتر: این SWFL صاحبان کسب و کار اعمال می شود برای فدرال چک Protection Program کردم و هیچ چیز

در رابطه با همبرگر Loucks نبود تلاش برای الهام بخشیدن به هر کسی. او گفت: آن را فقط چگونه او مطرح شد.

"من معمولا فقط سعی کنید برای ایجاد برخی از خوب خوب در زندگی و امیدوارم که همه چیز درست (اتفاق می افتد) مانند امیدوارم ما PPP وام می آید از طریق او گفت:" با خنده.

Loucks در حال حاضر انتظار و امید که رستوران خود را دریافت خواهد کرد PPP بودجه از دور دوم کمک های مالی که کنگره به تازگی تایید شده است.

خشم آمد و پس از اپراتورهای کسب و کار کوچک نیست دریافت هر گونه پول از PPP وام در دور اول بودجه, در حالی که برخی از رستوران بزرگ زنجیره ای در آورده میلیون ها نفر از برنامه است.

نمونه بارزی بود Shake Shack دریافت کرده است که 10 میلیون دلار در PPP بودجه, اما, مانند Rist در نهایت تصمیم به بازگشت این وجوه است. اموزش کریس استیک که با دریافت 20 میلیون دلار نیز به تازگی اعلام کرد که این امر می تواند بازگشت وام خود را.

پس تصمیم خود را Rist تشویق کسب و کارهای دیگر خود را PPP بودجه اگر آنها نیاز دارند.

"اجازه دهید افرادی که نمی توانید با پرداخت کارکنان خود را," او گفت:. "من در تلاش برای دریافت کلمه در بسیاری دیگر آن را انجام دهد ... وجود دارد برخی از شرکت ها هستند که هنوز هم به خوبی انجام می دهند."

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب