اقامت در خانه ساکنان تقویت زباله وانت 13 درصد در پورت سنت لوسی, St. Lucie شهرستان

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:48 PM EDT May 22, 2020ST. لوسی شهرستان — اول آن یک تلویزیون اس

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

ST. لوسی شهرستان — اول آن یک تلویزیون است.

بعد از یک مرطوب فرش و مبل خوانده شده. پس از آن بود که تخلیه پلاستیک, استخر شنا و در نهایت یک کوره زغال چوب پر شده را در یک پلاستیک زباله می تواند.

اینها فقط تعداد کمی از اقلام ضایعات Pro hauler Leroy سبز برداشت تا صبح سه شنبه — در علاوه بر این به نوعی مسکونی زباله در کنار جاده در جنوب غربی بندر سنت لوسی.

"این بخشی از نگه داشتن جامعه امن" سبز گفت.

بیشتر: پوسته شوک: Coronavirus می فرستد تخم مرغ اقتصاد تکاپوی به عنوان عرضه و تقاضا نوسان قیمت

بیشتر: گارد ملی برای انجام COVID-19 آزمون در 3 مراقبت دراز مدت امکانات در شهرستان سنت لوسی

آن را نیز بازتابی از آنچه مردم انجام داده اند پس از آنها بوده ام تحت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' "امن تر در خانه" سفارش: تمیز کردن.

از آنجا که ایالت منظور تحمیل شد مارس 1, زباله Pro — آن میدارد تا در پورت سنت لوسی و unincorporated سنت لوسی شهرستان دیده می شود زباله تناژ سنبله تا آنجا که 30% به عنوان ساکنان خود را پر کنید زمان بیکاری خود را تمیز کردن خانه و گاراژ و پرتاب دور, پیر و شکسته موارد.

در حال حاضر این رقم وارد کردن در حدود 13 درصد افزایش مسکونی زباله.

زباله Pro تعیین سه شنبه ها و چهارشنبه ها برای وانت اقلام عمده مانند مبلمان و لوازم خانگی کوچک; پنج شنبه جمعه ها و شنبه ها تصور می شود برای موارد بسیار سبک وزن.

اما پس از آنها بوده ام cooped در خانه و انجام فشرده تمیز کردن ساکنان در حال قرار دادن همه چیز در یک, با توجه به Ron پچورا زباله Pro معاون ارشد.

"ما شده اند شاهد افزایش در اقلام عمده مانند تلویزیون تشک و غیره. لطفا فقط قرار دادن این نوع از موارد زمانی که یک ضرورت" پچورا گفت. "ما درخواست مشتریان لطفا به محدود کردن شمع زیادی از مسکونی و پوشش گیاهی زباله."

هنگامی که یک چشم انداز شرکت انجام کار این شرکت مسئولیت را به مسافت های دور که پوشش گیاهی دور, او گفت:.نباید آن را به سمت چپ برای زباله Pro را انتخاب کنید تا.

مشکل دیگر این است که ساکنان که به طور معمول قرار دادن زباله می تواند زمانی که آنها را برای کار ترک در حال فراموش کردن زباله خود را انتخاب کنید تا روز در حال حاضر است که آنها گذاشته شده و یا قرار داده شده در کردند.

بیشتر: آموزش مجازی به ادامه برای سال تحصیلی; مناطق ممکن است در نظر گرفتن فرصت های تابستان

"بیشتر مردم در حال کار از خانه بسیاری شده است پرتاب خود را معمول و به جای قرار دادن مواد خود را قبل از رفتن به محل کار آنها شده است با قرار دادن مواد خود را پس از کامیون ما باید سرویس خود را در خیابان ها و در نتیجه افزایش تماس ها در مورد از دست رفته پول" پچورا گفت.

سبز گفت که او می بیند خود را به عنوان کمک به نگه داشتن مکان امن. اما تخلیه و دور اضافی مواد و پاسخ به تماس های از دست رفته وانت در حال ساخت برای روز طولانی است که گاهی اوقات حتی کشش به برخی از شب.

"در حال حاضر ما در حال تلاش برای انجام این کار با خیال راحت و به خانه به خانواده های ما" سبز گفت. "برخی از شب ما نمی به پایان مسیر تا 7 یا 8 شب. ما خانواده های بیش از حد است که ما می خواهیم."

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن