دولت می گوید OK, Lee County, اجاره برای تعطیلات می تواند برای برخی از مشتریان

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:53 PM EDT 21 مه سال 2020Lee County پاک شده توسط مقامات دولتی به

توسط ABTINNEWS در 2 خرداد 1399

Lee County پاک شده توسط مقامات دولتی به شروع ارائه کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات با این شرط که تنها ساکنان متحده با نرخ COVID-19 موارد زیر یک آستانه خاص می توانید کتاب بماند.

اجاره تعطیلات اجازه خواهد داشت در لی شهرستان و در هر یک از شش گنجانیده شده شهرداری که موافق به پیروی از قوانین ایمنی به دولت تحمیل کرده است در اجاره تعطیلات در Lee County است.

"من فکر می کنم مثبت فکر کنم مردم از آمدن به این منطقه به هر حال" گفت: Chris Reublin از تعطیلات را انتخاب کنید خواص miami gardens. "دولت قوانین اجازه می دهد هتل ها, هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را به کار به طور معمول — به نظر می رسید که بدون خصوصي condos و خانه های آن را واقعا funneling بیشتر و بیشتر مردم به گزینه های محدود."

ساعت پس از دولت تصمیم تصویب لی شهرستان قوانین Sanibel شورای شهر برگزار شد یک جلسه ویژه و رای دادند به اتفاق آرا به اتخاذ مقررات تبدیل شدن به اولین شهر و یا دولت در شهرستان اجازه می دهد تا تعطیلات اجاره برای بازگشایی شده است.

چندین شرکت اجاره تعطیلات صاحبان و کارکنان بودند در دست برای پنج شنبه بعد از ظهر جلسه.

اجاره چهره واقعیت سخت: Coronavirus نگرانی مختل ساحل تعطیلات اجاره برای اجاره صاحبان

یکی از آنها صبر رودریگز از تعطیلات را انتخاب کنید خواص خواست این شورا اجازه می دهد تا کسب و کار تعطیل به مدت دو ماه برای بازگشایی, پیشنهاد خشن اورژانس که منجر به بسته شدن را تصویب کرده است.

"حقایق و اعداد توجیه نیست ما زندگی در یک فلج راه" رودریگز گفت.

اما وجود دارد برخی از جنبه های بازگشایی که هنوز مشخص نیست.

Fran پیترز صاحب جزیره تعطیلات ابراز نگرانی به Sanibel شورای که او می تواند کسب و کار را رزرو یک هفته در پیش تنها برای پیدا کردن مستاجر دولت در حال سقوط به لیست ممنوع متحده توسط چک در روز است.

در علاوه بر این به مردم از COVID-19 "نقطه داغ" متحده, مردم, سفر از یک کشور خارجی اجازه داده نخواهد شد به کوتاه مدت اجاره.

نقطه داغ متحده هستند کسانی که با یک رای از COVID-19 مورد است که بیش از 700 در هر 100 ، 000 نفر.

ایالات متحده که بیش از حد که از 3 p. m. روز شنبه عبارتند از: آریزونا, دلاور, ایلینوی, لوئیزیانا, مریلند, ماساچوست, میشیگان, نیوجرسی, نیویورک و کارولینای شمالی با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پایگاه داده.

در این می دانم که: چگونه است coronavirus موثر بر گردشگری و کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا?

ایالت ممنوعیت اجاره تعطیلات در اثر مارس 27. آن را اعمال می شود به خانه و آپارتمانهای و جاهای دیگر بودند که تبلیغ به عنوان اجاره برای تعطیلات مسافران است. آن را شامل نمی شود هتل ها و متل.

این شهرستان را به دست آورد دولت تصویب به بازگشایی ارائه اجاره تعطیلات اپراتورهای دنبال لیست مفصل از اقدامات ایمنی خاص.

در میان قوانین تعیین شده توسط دولت:

  • کافی زمان بین چک و چک در برای تمیز کردن و بهداشت
  • هیچ اجاره به افراد سفر از کشورهای خارجی
  • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس سطوح در اموال
  • شستن تمام منسوجات و لوازم آشپزی و خدمات آیتم های موجود
  • کافی صابون و بهسازی منابع برای اجاره دوره
  • دنبال دستورالعمل CDC برای استفاده از استخر ورزشگاه و فضاهای دیگر
  • دنبال دستورالعمل برای تمیز کردن و ضد عفونی تسهیلات

در مه 15, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis لغو ممنوعیت کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات است که او تا به حال اعمال شده در مارس 27, اما لازم است که مدیران شهرستان ارسال ایمنی طرح برای بررسی توسط وزارت امور خارجه از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات.

لی شهرستان درخواست فرستاده شد بعد در همان روز. از آن تصویب شد چهارشنبه DBPR وزیر Halsey r mata. یک نسخه اصلاح شده گسترش اجاره به خارج از کشور بازدید کنندگان تصویب شد پنج شنبه.

شهرستان مدیر راجر Desjarlais گفت: دولت در عمل به سرعت در شهرستان درخواست رسمی برای بازگشایی کوتاه مدت اجاره یک بار شهرستان ثبت درخواست.

"رخ داده است که در حدود 6 عصر روز جمعه و بیش از آخر هفته من رد و بدل چند ایمیل با وزیر بود که واقعا حیرت انگیز" Desjarlais گفت: شهرستان کمیسیون روز سه شنبه. "او پیشنهاد کرد زبان های اضافی و برخی از ویرایشهای."

ریتا Oben صاحب نسیم اجاره تعطیلات کیپ مرجان که همچنین اجاره در Sanibel و فورت مایرز ساحل گفت: خوب به این معناست که او خواهد شد بازگشت به کار پس از دو ماه بدون کار.

"در اینجا مشکل ما در حال رفتن به اجرا در برابر" Oben گفت. "افرادی که شغل خود را از دست و که اصلا مصرفی درآمد به تعطیلات بروید — آن را آسان نخواهد بود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب