مقامات دولت افتتاح بیمارستان صحرایی در لی شهرستان

لیز فریمن فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:13 PM EDT May 10, 2020مقامات دولتی جمعه اعلام کرد آنها در حال آم

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

مقامات دولتی جمعه اعلام کرد آنها در حال آماده سازی برای یک 250 تخت بیمارستان صحرایی در Lee County است.

این بیمارستان صحرایی است که بخشی از دولت در پیشبرد برنامه ریزی و تلاش در رویداد آن مورد نیاز است با توجه به بخش مدیریت اضطراری در تالاهاسی.

تجهیزات پزشکی برای این بیمارستان صحرایی است که کاهش یافته است را در لی شهرستان پشه کنترل منطقه در حال حاضر تا زمانی که نهایی محل بیمارستان صحرایی شناخته شده است, اریک جکسون معاون مدیر لی پشه کنترل کنند.

"ما در حال ارائه آنها را با یک محل برای آوردن تجهیزات پزشکی" جکسون گفت.

شهرستان عملیات اضطراری دفتر کار با دولت در هماهنگی و همکاری در زمینه بیمارستان جکسون گفت. از صبح روز جمعه یک تریلر از منابع کاهش یافته شده در پشه کنترل اموال در جنوب آن باند در محل باکینگهام, او گفت:.

مقامات دولتی در تالاهاسی نمی تواند رسید برای جزئیات بیشتر.

بیشتر: coronavirus موج به زودی آمار SWFL: ما بیمارستان ها آماده ؟

"این مهم است که توجه داشته باشید که این مرکز طراحی شده است به عنوان سرریز برای منطقه و بيمارستان در نظر گرفته شده است برای خدمت به ICU یا انتقادی بیماران مبتلا به" انتشار اخبار گفت. "میدان بیمارستان راه اندازی خواهد شد و باز زمانی که وجود دارد نیاز به حمایت های بیشتر در این منطقه است."

یک مدل از دانشگاه واشنگتن پروژه های coronavirus را به اوج در فلوریدا در آوریل 21.

مقامات محلی می گویند لی و ذغال سنگ استان ها ممکن است تاخیر توسط یک یا دو هفته و پیش بینی می تواند تغییر کند.

لی سلامت در 54 درصد ظرفیت تخت و 9 درصد از کسانی که تخت استفاده می شود توسط coronoavirus بیماران دکتر لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لی سلامت گفت: در طول یک جلسه رسانه.

"از امروز ما همچنان باید از این ظرفیت برای خدمت به منطقه ما و دولت باز نمی شود و این بیمارستان صحرایی تا زمانی که ادامه دارد," او گفت:.

به عنوان از ظهر, جمعه, دولت, ثبت 17,531 موارد coronavirus و 390 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

شده اند وجود دارد 547 موارد در لی و 14 نفر فوت کرده اند از coronavirus عوارض. ذغال سنگ شهرستان 318 موارد و سه مرگ و میر در میان ساکنان.

لی بهداشت تا به حال 74 coronavirus بیماران در انزوا جمعه و دیگری 11 نفر به عنوان به طور بالقوه مثبت که در حال انتظار برای نتایج آزمون, او گفت:. بیمارستان ها باید مرخص 70 بیمارانی که بهبود یافته اند از ویروس.

"آن است که بیش از حد به زودی به می دانم که اگر آن مورد نیاز خواهد بود برای باز کردن بیمارستان صحرایی در آینده اما ما خدا را شکر برای دولت به حمایت از منطقه ما باید آن را مورد نیاز" Antonucci گفت.

موبایل تست محل در کیپ کرال بسته خواهد شد یکشنبه عید پاک, او گفت:.

در ذغال سنگ شهرستان NCH سیستم بهداشت و درمان گفت: ضرر و زیان از بستری و سرپایی حجم در حالی که حفظ ضروری کارکنان بالینی برای coronavirus ایجاد کرده است دوران سخت اقتصادی با توجه به پل Hiltz جمهور و مدیر عامل شرکت.

بسیاری از کارکنان در غیر بالینی مناطق خود را از دیدن ساعت کاهش می یابد حداقل یک روز در هر دوره پرداخت و NCH تیم مدیریت اجرایی است که در نظر گرفتن 10% کاهش پرداخت برای کمک به ضرر و زیان مالی که پیش بینی شده است.

بسیاری از گروه ها بسته شده اند و کارکنان بوده است reassigned به دیگر وظایف شغلی و کارکنان بالینی در حال باز آموزی برای کمک در بخش مراقبت های تنفسی مراقبت و coronavirus واحد و یا به عنوان برای کمک به کارکنان در آن واحد ،

"ما به طور کامل به رسمیت شناختن این تصمیمات دشوار و تاثیر تیم ما تا حد زیادی" او گفت:.

NCH اعمال فدرال محرک مالی برای بیمارستان ها و دریافت پیشرفته مدیکر پرداخت که دولت فدرال اجازه می دهد برای بیمارستان ها است که بهبود وضعیت او گفت:.

این NCH بیمارستان در حال حاضر 27 بيمار مبتلا به کروناویروس و وجود 16 بيمار تحت بررسی در حال انتظار برای نتایج آزمون. NCH مرخص شده 46 coronavirus بیماران برای ادامه خود انزوا در خانه, او گفت:.

سیستم بیمارستان دریافت کرده تعداد محدودی از در خانه تشخیص سریع آزمایشات با نتایج در 45 دقیقه است که می توانم تایید می کنند اگر کسی به طور فعال مثبت و یا منفی برای COVID-19, او گفت:.

در لی سلامت 126 کارکنان قرنطینه می شوند و 25 آزمایش مثبت برای cornonavirus پس از قرار گرفتن در معرض در کار Antonucci گفت.

در NCH 18 کارمندان قرنطینه از دو بیمارستان و دو خود qaurantined با توجه به سفر Hiltz گفت.

Hiltz گفت: 11 کارمندان مثبت برای COVID-19 با قرار گرفتن در معرض خود را در جامعه و یا از سفر.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: اساتید کار دو وظیفه در SWFL بیمارستان را COVID-19 تجارب به کلاس های درس مجازیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن