شروع تابستان با چالش های منطقه آبراه به عنوان باران خیط و پیت کردن باقی مانده از چشم انداز

توسط کارل اشنایدر و امی بنت ویلیامز ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدامنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

اوایل تابستان در جنوب غربی فلوریدا به معنی خونتان آلودگی آب. شروع در اواخر ماه مه نیمه گرمسیری باران رفت و برگشت یک زمستان را به ارزش از باطل به منطقه آبراه.

در نزدیکی لی/ذغال سنگ شهرستان مرزی سنج در بطری بازکن تصفيه آب وارد 7.06 اینچ از بارش باران پنج روز از ماه ژوئن است. مقایسه کنید که به 6.61 اینچ ضبط شده در پنج ماه اول سال است.

این اولین خیط و پیت کردن به عنوان Calusa Waterkeeper جان Cassani خواستار آن حمل همه خام است که ساخته شده است تا در طول فصل خشک. انباشته چمن مواد شیمیایی خالی بسیاری بستر جاده نفت و حیوان خانگی قورت دادن تمام شستن چشم انداز گاهی اوقات در ماهی-قتل و یا جریان مسدود کردن حجم به عنوان چند نمونه اخیر در هر دو شهرستان نشان می دهد.

هفته گذشته یک سرو حوضه خدمه اعزام شد تا برای روشن شدن یک ناپل کانال تا سطل آشغال ساکن ارسال عکس به اخبار روزانه.

و در فورت مایرز سيلتی رواناب گسترش به آلوده plume گسترش برخی از 40 هکتار پاياب در Caloosahatchee در نتیجه دو سایت ساخت و ساز را متوقف کند-سفارشات و تعمیرات اضطراری به یک طوفان اصلی. فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست در حال بررسی است, گفت: سخنگوی الکساندرا Kuchta.

Coronavirus سطل زباله: وجود یک جامعه جدید از litterbugs وجود دارد

Cassani و دیگر طرفداران نگرانی که در حال حاضر به چالش کشیده محیط زیست ادامه خواهد داشت shorted به توجه دولت و منابع متمرکز باقی می ماند در coronavirus. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با صدور یک فرمان اجرایی که اجازه می دهد شرکت های به دنبال مجوز برای دور زدن قوانین از جمله گونه های در معرض خطر عمل و ملی سیاست های زیست محیطی به عنوان کشور ظهور از اقامت در خانه سفارشات.

در مورد Caloosahatchee آلودگی "(من) نمی تواند کمک کند تعجب اگر توسعه دهنده برش گوشه دانستن فدرال نظارت به حالت تعلیق درآمد" Cassani نوشت: در یک ایمیل. "امیدوارم وزارت فلوریدا حفاظت از محیط زیست را اجرا درآوردن مقررات دولت در آن و استناد به نقض شود."

هر چند سنگین اوایل تابستان جریان می تواند آلاینده ها و مسدود کردن کانال های شهروندان کمک می کند با هشدار به مدیران آب به مشکلات.

"این است که احتمالا یکی از مهم ترین پیام ما می توانیم در خارج وجود دارد" گفت: فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه سخنگوی Randy Smith. "این کاملا بهترین حفاظت برای کنترل سیل. آگاه بودن از آنچه که در اطراف شما و به دنبال تخلیه فاضالب های سطحی در محله خود را به مطمئن شوید که آنها در حال پر نشده است با باقی مانده است."

چگونه به صرفه جویی در یک رودخانه در خطر است ؟ Calusa Waterkeeper به نظر می رسد در 25 سال کار برای آبخيز

به دلیل مسدود شدن کانال ها نمی تواند حرکت فاضالب های سطحی موثر و فراوان سطل زباله می تواند توقف جریان آب دور از مناطق مستعد سيل اسمیت گفت: این منطقه در پاسخ بلافاصله به راهنمایی.

"آن را نیز خوب به ماندن در تماس با محلی خود را صاحب خانه انجمن شهر و شهرستان نیست چرا که هر کانال وزارت امور خارجه کانال" اسمیت گفت.

پس از آن دانست و در مورد وضعیت فرودگاه-کشیدن کانال بزرگ سرو حوضه هیئت مدیره که مسئول تعمیر و نگهداری آن را پاک و آن را در یک ماده از روز, او گفت:.

نگه داشتن آنها باز است و در طول سال کار اما کار تشدید در شروع فصل بارانی. "که اثر فروکش خواهد کرد همانطور که ما از طریق ادامه فصل مرطوب" اسمیت گفت. "همه چیز روشن است."

در مرکز شهر فورت مایرز فعال ساخت و ساز در سایت های ساخته شده در این سال برای اولین بار خیط و پیت کردن به خصوص مضر. با شیری plumes گل آلود سروصدا به جریان رودخانه در نزدیکی التامانت و ویرجینیا راههای خاموش غرب اول خیابان این شهر تعطیل نقره تپه و شهر پیاده روی پروژه گفت: سخنگوی استفانی Schaffer. "شهر فاضالب بازرس بود در محل (پنج شنبه) صبح و نظارت بر پاکسازی."

Cassani خواستار جریان "قساوت" آشکار "اعتنایی آشکار برای اجازه ساخت و ساز مورد نیاز است."

اضافه کردن به رودخانه گلایه های باله رویال آپارتمانهای حال آب اصلی شکستن پنج شنبه گذشته که همچنین باعث رسوب به جریان به Caloosahatchee. "خدمه در حال رفع این شکستن" Schaffer اخیرا نوشت.

گذشته از افزایش سیل خطر لقاح شکوفه جلبک و حمل مواد شیمیایی مضر آب باقی مانده می تواند زخم و یا کشتن حیات وحش است که با استفاده از اکوسیستم آب شیرین.

"این کار باعث بسیاری از مسائل اگر حیوانات سعی کنید به حرکت را از طریق مناطق با بستر" گفت: Joanna فیتزجرالد, مدیر فون Arx حیات وحش بیمارستان در ناپل. "وجود دارد فقط مقادیر بی پایان از موقعیت های که در آن حیوانات می تواند گرفتار در آوار."

نه تنها می تواند به حیات وحش تبدیل شدن به دام افتاده توسط بستر "خوردن هر چیزی است که قصد ندارم به تنزل می تواند منجر به دارای موقعيت پالاتالی بودند که می تواند منجر به مرگ شود اگر شما نمی توانید از بین بردن که" او گفت:.

بیشتر: کشورهای گروه چالش فدرال بیش از کاهش تالاب حفاظت

یک بسته بندی است که ماده نمی تواند از طریق تصویب یک حیوان دستگاه گوارش و بلوک گوارش. اگر یک حیوان نگه می دارد و نمی تواند عبور از هر چیزی انسداد باعث خواهد شد مسائل جدی در سلامتی.

فیتزجرالد گفت: یک بیمارستان کارمند شاهد یک راکون از دست دادن یک پا را پس از برش آن را در یک دور انداخته نوشابه می تواند. تجربه خود را تغییر داد.

"هر روز پس از آن او را برداشت تا بستر او آمد در سراسر" فیتزجرالد گفت.

دیگران کمک می کند و همچنین اسمیت و فیتزجرالد بگو با گزارش هر گونه مشکلات آنها را ببینید و در نظر گرفتن مسئولیت برای زباله – حتی اگر آن را به ایشان نیست.

"بسیاری از مردم مسئول هستند اما فقط به عنوان بسیاری از نیست" فیتزجرالد گفت. "بودن فرد به آن را انتخاب کنید تا حتی اگر شما نمی پرتاب آن را خوب است. نه تنها گذشته از آن راه برود.

"این تنها می تواند 10 دقیقه را انتخاب کنید تا زباله های دیگر زمانی که شما با داشتن یک پیک نیک. بله همین بستر نمی اما اقدام و آن را بهتر از چگونه شما آن را در بر داشت."

دریافت کمک

هشدار فون Arx به حیات وحش پریشانی بیش بستر است فقط به عنوان آسان به عنوان هشدار آب منطقه به بستر انسداد در کانال. حیات وحش بیمارستان دارای یک خط تلفن است که باز از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و می توان با تماس با 239-262-مراقبت (2273). یک عضو از این بیمارستان می تواند راه رفتن تماس گیرنده از طریق مراحل مناسب را با توجه به وضعیت.

به گزارش شناخته شده و یا مشکوک به نگرانی های زیست محیطی, لطفا یک نکته به وزارت شهروند نگرانی پورتال در 813-470-5700.

و در نهایت با ارسال یک پیام از طریق وب سایت خود را در sfwmd.gov/contact. اسمیت گفت: این منطقه بلافاصله پاسخ خواهند داد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن