سنت لوسی شهرستان خواهد شد در مذاکره با McCulley خدمات دریایی بیش از $22,000 شارژ در بندر

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:40 PM EDT Jun 16, 2020ST. لوسی COUNTY — شهرستان آغاز خواهد شد

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

ST. لوسی COUNTY — شهرستان آغاز خواهد شد مذاکرات با دریایی نجات hauler آن ادعا می کند مدیون $22,612 برای هزینه در بندر فورت پیرس. تب با توجه به شهرستان اجرا شد تا کمک به طوفان دوریان تلاش های امدادی.

McCulley خدمات دریایی مدیون پول به خاطر آن دریافت پرداخت از حداقل یک شرکت به استفاده از بارج به ارائه توالت های قابل حمل, دوش, مواد غذایی و آب و پوشک و لباس به مناطق در باهاما توسط دوریان شهرستان گفت.

شهرستان بخشیده تمام هزینه های بندری برای موسسات خیریه و شرکت های درگیر در دوریان تلاش های امدادی. اما McCulley استخدام شد حداقل یکی-از-شرکت دولتی برای ارسال تجهیزات به این کشور جزیره.

بیشتر: طوفان دوریان: بارج در بندر فورت پیرس لود شده با لوازم برای باهاما

بیشتر: St. Lucie شهرستان صورتحساب McCulley خدمات دریایی $22,612 برای طوفان دوریان تلاش های امدادی

McCulley مقامات گفت: بخش عمده ای از منابع تحویل داده بودند اهدا شده توسط مردم و موسسات خیریه.

این بارج ساخته شده و متوقف می شود در Freeport, Man-O-War Cay و امید شهر با توجه به شرکت.

نایب رئیس کمیسیون کریس Dzadovsky سهشنبه در تلاش برای پایان دادن به اختلاف با پذیرش 5000 $را از McCulley اما حرکت خود را برای درگذشت فقدان یک دوم.

کمیسر شان Mitchell پیشنهاد آغاز مذاکرات خواهد McCulley و داشتن County وکیل دن مک اینتایر به روز رسانی کمیسیون جولای 7.

"این چیزی است که من امیدوارم که نه کشیدن در مذاکرات" کمیسر Frannie هاچینسون گفت. "وجود دارد یک رابطه خوب کار گذشته و من نمی خواهم به آن را ببینید که در آن ما دیگر دوستان است."

کمیسر کتی تاونسند recused خودش از رای گیری به دلیل یک عضو خانواده که قبلا کار می کرد برای McCulley و دیگر اعضای خانواده مشغول به کار با McCulley در Bahamian امداد.

بیشتر: سنت لوسی تبدیل دور بارج مگا قایق بادبانی در تلاش برای کمک به طوفان دوریان تلاش های امدادی

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن