سنت لوسی شهرستان آسانسور ساحل محدودیت اصرار اجتماعی فاصله

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 11:24 PM EDT مه 7 سال 2020ST. لوسی COUNTY — شهرستان برداشته شده

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

ST. لوسی COUNTY — شهرستان برداشته شده محدودیت در سیستم های خنک کننده صندلی حمام آفتاب و معمول دنده مورد نیاز برای یک روز در ساحل اما مقامات در کنفرانس خبری روز شنبه اصرار بازدید کنندگان برای ادامه تمرین 6-پا-اجتماعی فاصله گرفتن حکومت.

شهرستان برنامه ای برای باز کردن آن استخرهای شنا, on May 23, اما زمین های بازی و ورزشی در زمینه های بسته باقی خواهد ماند و تیم های ورزشی همچنان ممنوع در شهرستان امکانات. کتابخانه ها بسته باقی خواهد ماند به جز منظقه انتخاب درخواست مواد در انتخاب کتابخانه ها.

شهرستان فورت پیرس شنبه بازگشایی جنوبی جاده و جیسی پارک. بازدید کنندگان خواسته می شود که به دنبال همان 6 پا فدرال اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

بدون باز کردن آتش سوزی و یا خصوصی کوره حیوانات خانگی و یا الکل مجاز در جنوب جاده یا جیسی با توجه به انتشار اخبار.

مردم خواسته است به پوشیدن ماسک یا پوشش زمانی که خارج از خانه, شهرستان, مدیر, Howard Tipton گفت. پوشیدن آنها را تبدیل به اجباری اگر وجود دارد افزایش در میزان موارد جدید.

"استفاده از پوشش صورت است که هنوز هم در نظر گرفته شده چیزی که حق انجام" Tipton گفت. "اگر شما در Publix و یا شما را در یک مکان شلوغ لطفا از قرار دادن در صورت پوشش."

این شهرستان دارای یک میزان بهبودی از 79% برای افرادی که قرارداد این رمان coronavirus و در حال حاضر بهتر است, گفت:, Clint Sperber مدیر فلوریدا وزارت بهداشت در سنت لوسی شهرستان است.

الزامات مورد نیاز برای COVID-19 تست شده اند کاهش به هر کسی که به سن 16 سالگی یا با تب و مشکلات تنفسی سرفه و عطسه بینی در حال اجرا و یا مشکلات گوارشی گفت: Rob خداوند جمهور از کلینیک کلیولند مارتین سلامت.

به برنامه قرار ملاقات برای COVID-19 تست تماس 772-419-3360.

بیشتر: St. Lucie شهرستان بازگشایی را انتخاب کنید و پارک ها و امکانات روز شنبه; دادگاه های بسکتبال بسته باقی می ماند

ناخن و مو سالن و آرایشگاه باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

"بخشی از این چالش است که با نشست های اجتماعی-فاصله مورد نیاز در زمانی که شما در حال ارائه این نوع از خدمات" Tipton گفت.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن