سنت لوسی نظر تخفیف مالیاتی برای دریافت easements برای ساحل renourishment پروژه

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:13 PM EDT Jun 9, 2020ST. لوسی COUNTY — شهرستان کمیسیون چهره Au

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

ST. لوسی COUNTY — شهرستان کمیسیون چهره Aug. 24 مهلت به منظور کاهش هزینه از یک ساحل renourishment پروژه.

تحت یک طرح ارائه شده در جمعه شهرستان و کارکنان و صاحبان اموال همراه 3.3 کیلومتر از ساحل از ساحل نرماندی جنوب به شهرستان مارتین خط خواهد دریافت تخفیف از حداقل 100.000 دلار در هر اسایش برای شش سال برآورد عمر پروژه.

بیشتر عمومی easements کانتی از Miramar, لاک پشت صخره باشگاه و ملکه محل سکونت انجمن ها بیشتر لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده خواهد پرداخت کاهش این شهرستان به اشتراک گذاری این پروژه است.

هدف این است که برای کاهش این شهرستان را سالانه به اشتراک گذاری از سه سال پروژه از $8.3 میلیون دلار به 2.7 میلیون نفر است.

این شهرستان اولین موعد پرداخت ژوئیه 1 2021 با توجه به سوابق شهرستان.

بیشتر: St. Lucie کانتی ممکن است نیاز به $17 میلیون برای ساحل رفع — اما وجود دارد یک راه برای کاهش هزینه ها | گیل هوشمند

"ما بر این باورند که حفاظت از خواص در طول این نوار ساحلی باقی می ماند مهم به بخش اقتصاد, تفریح, گردشگری و کیفیت زندگی" شهرستان کارکنان نوشت به کمیسیون. "اما آن را نیز باید اشاره کرد که شهرستان است نه موظف به پرداخت ساحل, تغذیه در امتداد این در درجه اول متعلق به بخش خصوصی ساحلی منطقه حفاظت نهایی باقی می ماند و مسئولیت صاحبان املاک مجاور."

شهرستان کمیسیون رای در یک منبع مالی در ژوئن 16 نشست.

این شهرستان در ابتدا امن پول برای این پروژه است. اما $9.5 میلیون دلار بودجه فدرال در نظر گرفته شد پس از سازمان مدیریت اضطراری فدرال لغو پول آن را وعده داده بود برای این پروژه پس از یادگیری U. s. Army Corps of Engineering تا به حال کمک 8 میلیون دلار است. سیاست فدرال ممنوع بیش از یک آژانس فدرال برای پرداخت هزینه برای یک پروژه.

بیشتر: FEMA را انکار سنت لوسی شهرستان $9.5 میلیون ادعای ساحل تعمیرات پس از طوفان ایرما

این شهرستان از دریافت دو دولت جداگانه کمک های مالی از $4.4 میلیون و 3.4 میلیون به جای پول از دست رفته از طریق FEMA.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن