جنوب غربی فلوریدا ملکی در حفظ و اقدامات ایمنی برای رفتن به کروناویروس موارد افزایش در دولت

اندرو Wigdor ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 2, 2020با کروناویروس موارد هنوز هم در ح

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

با کروناویروس موارد هنوز هم در حال افزایش است در جنوب غربی فلوریدا املاک و مستغلات حرفه ای تمرین شده اند گسترده اقدامات ایمنی و ادامه خواهد داد تا برای آینده قابل پیش بینی.

فلوریدا شد دولت با بالاترین پنجم تعداد coronavirus موارد در کشور پس از 5,226 شد گزارش روز دوشنبه. و به عنوان از شنبه, دولت رسید و در مجموع مورد گزارش شده تعداد بیش از 150 ، 000.

با وجود افزایش فعالیت های املاک و مستغلات در هفته های اخیر نیز دیده می شود یک چشم انداز مثبت در جنوب غربی فلوریدا پس از قبلی coronavirus سوخت نرخهای پایین در کسب و کار. بنابراین نیاز به اقدامات ایمنی مهم به عنوان تا به حال کارشناسان می گویند.

سازمان های محلی هنوز هم در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس

یکی از راه های که در جنوب غربی فلوریدا املاک و مستغلات سازمان کار کرده اند به سرعت گسترش در حالی که همچنان به فروش است که با تکیه به شدت در مجازی استفاده از نمایش خانه. بسیاری از Realtors منطقه شده اند با استفاده از تورهای مجازی نمایش و خانه های باز در حالی که کار تحت عملیات محدود.

VIP عقار گروه فورت مایرز مدیر فروش رابین Driskill با اشاره به شرکت 3D تور مجازی گزینه به عنوان یک راه عالی برای "از بین بردن برخی از تماس در ابتدا" بین Realtors و خریداران بالقوه است.

در املاک و مستغلات: کارشناسان برجسته جنوب غربی فلوریدا املاک و مستغلات بازار انعطاف پذیری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

فورت مایرز-بر اساس شرکت خود را در ابزار با نام تجاری "بازدید این خانه از خود کوچ" که اجازه می دهد تا خریداران بالقوه به بحث زندگی می کنند با یک عامل در حالی که انجام 3D 360 درجه مجازی بازدید صفحه اصلی هر زمان از روز است. او گفت: این چیزی است که اجازه داده است این سازمان به راحتی نشان می دهد خواص در حالی که همچنین به حداقل رساندن ترافیک به خانه.

Driskill گفت: این شرکت که دارای 150 عوامل است که سخت کوش در تشویق مشتریان به استفاده از این 3D تورهای میان افزایش موارد است.

این شرکت دارای دستورالعمل برای فرد باز خانه ها و نمایش های مربوط به اجتماعی فاصله دست مطابق با اصول پوشیدن ماسک و دستکش و به حداقل رساندن مقدار از اشیاء هستند که از لحاظ جسمی لمس در خانه.

Realtors نیز امید بستن برای سفر به خانه در جدا کردن وسایل نقلیه از خریداران بالقوه.

علاوه بر این Driskill اعلام کرد که هر کسی در VIP تیم است که سفر با هواپیما مورد نیاز است به خود قرنطینه زمانی که آنها بازگشت و پوشیدن ماسک زمانی که آنها دوباره وارد کنید ،

"من فکر می کنم ما نیاز به ماندن سخت کوش" او گفت:. "من می خواهم برای دیدن ما ماندن سخت کوش که تا زمانی که ما یک واکسن ... ما قصد داریم به نفس آه امداد تا زمانی که ما تعداد کسانی که راه را به پایین و یک واکسن اجرا شده است."

"ما فقط در ابتدا در زمان گاو نر با شاخ و گفت: " هی ما نیاز به پروتکل و هر کس به دنبال راهکار در اینجا'," او اضافه شده است.

Driskill توصیه می کند که هر خریداران درگیر شدن در یک فرد در جستجوی خانه خود را بپرسید مسکن آنچه انجام می دهند برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به منظور "مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن این جدی است."

او اشاره کرد که برخی از مشتریان در حال حاضر بیشتر محتاط و تصمیم گرفته اند به صبر در لیست خانه های خود را برای چند ماه.

ناپل بر اساس برتر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کار کرده است در زیر چهار فاز طرح در طول coronavirus همه گیر است که در آن برخی محدودیت ها برداشته در طول زمان به عنوان موارد فروکش. فاز اول درگیر یک تعطیل از همه دفاتر با همه کار از خانه و فاز چهار نشان دهنده کسب و کار از سرگیری عملیات به صورت عادی با هر کس پشت در دفتر.

"به جای فقط انتخاب تاریخ برای زمانی که ما می خواهم به انجام همه چیز ما شده است به طور موثر نظارت بر موارد جدید در سراسر بازارهای ما" گفت: تکان دادن Huskey, مدیر عامل شرکت برتر ساتبی.

دیگر اخبار: بالاترین قیمت جنوب غربی فلوریدا خانه فروش از سال 2020 رخ می دهد پس از ناپل عمارت به فروش می رساند برای تقریبا $20M

با موارد قبلا ظاهری به قطع این شرکت نقل مکان کرد و به فاز سه است اما در حال حاضر "مکث وجود دارد" را به عنوان موارد جدید شده اند در حال افزایش است در دولت است. مرحله سوم شامل برخی کارکنان و مدیریت کارگزاران کار در دفتر. این عوامل هنوز در حال کار از خانه.

خانه های باز نیز از سر گرفته و با اقدامات ایمنی پیشتر محدود شده است.

"ما شده ایم در یک الگوی برگزاری در فاز سه حدود سه هفته است," او گفت:, و اضافه کرد که او در این هفته اعلام کرد که این شرکت همچنان به ماندن در فاز سه در حال حاضر.

بیشتر شبیه به این: بهترین خرید موسس بونیتا اسپرینگز عمارت به فروش می رساند برای تقریبا 5 میلیون دلار

Huskey نمی دانم زمانی که کاملا فاز چهار اجرا خواهد شد که این شرکت در ادامه به نظارت بر دولت از ویروس ها و تصمیم گیری بر مبنای داده ها.

"بر خلاف مردم که به سادگی چیدن خرما از هوا یا رفتن با افکار عمومی ما قصد داریم با دیتا," او گفت:.

برخی از دیگر اقدامات این شرکت است که هنوز هم گرفتن عبارتند از: نیاز مشتریان را ملاقات اگر آنها در حال ملاقات در دفتر, از بین بردن برخی از صندلی در اتاق کنفرانس نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در دفاتر به طور مداوم مطابق با اصول بهداشتی ادارات و آیتم های خانگی عوامل پوشیدن پوشش صورت و دستکش که در زمینه کاهش ظرفیت برای نمایش و باز کردن خانه ها و عوامل به خانه در جدا کردن خودرو از مشتریان.

"این همه در مورد به حداقل رساندن تعامل و تضمین امن فاصله," Huskey گفت. "(این اقدامات) مسئول اما آن را مانع هر گونه پیشرفت ما در بازیابی."

فیل چوب, مدیر عامل شرکت ناپل بر اساس John R. خواص چوب گفت که در این شرکت دفاتر بازدید کنندگان و کارکنان خواسته بودن به پوشیدن ماسک های ضد عفونی کننده دست در دسترس است و اجتماعی فاصله تشویق است.

چهارم جولای گردشگری: SWFL مدیران هتل ها: تعطیلات مشغول خواهد بود اما از آن خواهد شد ساکت تر از حد معمول

او گفت که اکثر John R. چوب نمایندگان در حال حاضر در دفاتر بر اساس زمان. این شرکت حدود 650 اعضای تیم در سراسر 18 دفاتر.

برای خانه های باز و showings, John R. چوب عوامل توجه آنها به خریداران است که خریداران را مجبور به پوشیدن یک ماسک و مجاز به لمس هر چیزی در خانه. اطلاع سوالات خریداران در صورتی که علائم.

"ما هنوز هم برخی از, جوش, در," او گفت:. "ما در حال تلاش برای بسیار محتاط با پتانسیل برای افزایش شیوع ... ما واقعا در تلاش برای بدست آوردن مردم را به پوشیدن ماسک ... ما واقعا هل دادن آن سخت است. آن را در مورد حفاظت از خود است. آن را در مورد حفاظت از افراد دیگر است که آنها در اطراف."

چوب انتظار اقدامات احتیاطی برای پراکنده به تدریج در طول چند ماه یک بار واکسن شناخته شده است به کار می کنند.

باب کوین مسکن با کیپ کرال Re/Max املاک, تیم گفت: او را دیده متنوع پاسخ در محتاط چگونه آنها احساس در این نقطه است. کوین اشاره کرد که او رفته است به خانه برای نمایش و یا لیست جدید قرار ملاقات با یک ماسک پیدا کرده است اما برخی می گویند "" نه. من قصد ندارم به پوشیدن ماسک اگر شما از ذهن نیست و ما فقط می توانید انجام دهید اجتماعی فاصله در حالی که یکدیگر را ملاقات کنیم.'"

او به یاد می آورد اما برخی صاحب-اشغال خانه که تا به حال یک مجموعه جدول با ماسک و دستکش های پلاستیکی و ضد عفونی کننده دست برای خریداران بالقوه و همچنین به عنوان دستورالعمل بیان کرد که ماسک و دستکش های مورد نیاز برای ورود به صفحه اصلی.

"ما همیشه آگاه بودن از مردم فاصله و سطح راحتی" کوین گفت.

سازمان مراحل را با خیال راحت به ادامه کسب و کار هنگامی که نمایندگان تست مثبت

برای ادامه به نگه داشتن کسب و کار در شیوه ای امن برتر ساتبی اجرا کرده است یک فرآیند دقیق برای زمانی که عوامل یا اعضای هیات تست مثبت برای ویروس.

Huskey گفت که اگر هر عامل هر گونه علائم در همه آنها را تشویق به جدا و به آزمایش می شود. اگر آنها در حال آزمایش آنها نیاز به اطلاع رسانی خود را مدیریت کارگزار و اگر این تست مثبت است آنها نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته. پس از آن مدیریت بروکر کار به گام در داخل و انتخاب کنید تا برخی از وظایف که عامل قادر خواهد بود به انجام در آن زمان اگر مورد نیاز است.

"ماموریت ما این است که به اطمینان حاصل شود که اگر آنها را تست مثبت است که آنها واقعا هیچ تعاملات مشتری به مدت دو هفته و ما باید به دیگران کمک در غیاب خود," او گفت:.

با عوامل و اعضای هیات برتر ساتبی تقریبا 1400 نفر در محل دفتر بین دو دولت ساخت یک تست مثبت تقریبا اجتناب ناپذیر است.

Huskey گفت: وجود داشته است و دو بار تا کنون که در آن دفتر بوده است تعطیل برای یک دوره از زمان برای مایع با توجه به کروناویروس مثبت اتفاق می افتد.

این شرکت با قرار دادن به جای یک سیاست است که در آن مردم از آمدن به اتاق ها نیاز به ثبت نام در زمان آنها وارد است که پس از آن نگه داشته و در یک رکورد است. در صورت مثبت شدن تست این فراهم می کند و این شرکت با یک راه برای اطلاع همه کسانی که در اطراف مثبت فردی بدون شناسایی فردی که شکستن HIPAA دستورالعمل حفظ حریم خصوصی.

اگر آن را یافت که عامل آزمایش مثبت بود تعامل با مشتری در خارج از دفتر در روزهای اخیر مشتری خواهد بود همچنین اطلاع داد که آنها ممکن است در معرض.

Huskey, اشاره, اما, که وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک وضعیت که در آن یک مشتری قرار گرفت.

در حال حاضر چوب گفت که وجود داشته است "یک یا دو" موارد که در آن یک John R. چوب نماینده شده اند ممکن است در معرض کسی که به این ویروس منجر به تعطیل و تمیز کردن محل دفتر.

چوب اظهار داشت که به طور مشابه به ساتبی جان R. چوب دفاتر ورود و خروج از لیست برای کسانی که می آیند به طوری که آنها می توانید رد گم کردن و قرار دادن افرادی که به طور بالقوه در معرض در یک تست مثبت وضعیت. و برای این عوامل در این زمینه خود را "حافظه که آنها در تماس با نیز مهم است به طوری که ما همه تحت پوشش."

Driskill گفت: بدون VIP نمایندگان باید آزمایش مثبت اما اگر آنها به وجود خواهد شود با آن شخص که در آن آنها می خواهم خواسته می شود که در آن آنها بودند و آنها که ممکن است در تماس با.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن