جنوب غربی فلوریدا بیمارستان ها در صورت کمبود COVID-19 دارو remdesivir

لیز فریمن فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:03 PM EDT Jul 8, 2020جنوب غربی فلوریدا بیمارستان های در حال اجرا

توسط ABTINNEWS در 19 تیر 1399

جنوب غربی فلوریدا بیمارستان های در حال اجرا را از یک داروی مورد استفاده در درمان بيماران مبتلا به موارد شدید COVID-19.

در ضمن لی بهداشت گفت: ممکن است محدود کردن اعمال جراحی الکتیو دوباره با توجه به افزایش تعداد موارد است.

بیمارستان ها فرسوده خود را عرضه تحقیقاتی دارو remdesivir که نشان داده شده است به تسریع بهبودی از COVID-19 تا آنجا که چهار روز.

دولت فدرال دیگر دولت ادارات بهداشت دریافت remdesivir برای توزیع. تغییر ایجاد شده موقت تاخیر در بیمارستان و گرفتن دارو به طور مستقیم از تولید کنندگان با توجه به این بیمارستان فلوریدا انجمن

اما محموله به بیمارستان به طور مستقیم باید شروع جولای 13, با توجه به انجمن بیمارستان.

"حصول اطمینان از دسترسی به remdesivir همچنان به عنوان یک اولویت به دلیل آن را نشان داده است نتایج امیدوار کننده ای برای تسریع در بیماران بهبودی از پیشرفته COVID-19," کریستال Stickle FHA رئيس جمهور موقت در بیانیه ای گفت.

بیشتر شبیه به این: Lee سلامت به کارکنان خروج گزینه برای کاهش ضرر و زیان است. در اینجا این است که چگونه بسیاری از زمان ارائه.

لی سلامت 53 بيمار در پنج روز چرخه از مواد مخدر, و در حال حاضر هیچ بیماران جدید را دریافت دارو.

"همانطور که ما از تغییر دولت عرضه به خرید از عمده فروش های جدید درمان متوقف شد برای این هفته آغاز خواهد شد و دوباره در اوایل هفته آینده" لی بهداشت در بیانیه ای گفت.

پزشکان منطقه ای سیستم بهداشت و درمان در ذغال سنگ شهرستان گفت: "عرضه محدود remdesivir و در حال کار برای به دست آوردن بیشتر" به گفته سخنگوی Brittney Thoman.

این NCH سیستم بهداشت و درمان گزارش برخی از بیماران مصرف remdesivir اما سیستم را اجرا خواهد کرد به زودی.

ناپل مستقر در بیمارستان است و با توجه به جایگزین درمان پزشکی در حال بررسی در ادبیات علمی دکتر دیوید ویلانوا مدیر پزشکی COVID-19 پاسخ تیم برای NCH گفت: در یک ایمیل. او نداد.

"ما همچنین امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای دوباره سهام عرضه ما (از remdesivir) در اسرع وقت" ویلانوا گفت.

فلوریدا یک کانون جدید روزانه عفونت و اضافه کرده است بیش از 162,000 موارد پس از فاز 2 بازگشایی آغاز شد ژوئن 5.

در چهارشنبه 9,989 جدید عفونت گزارش شده است هل دادن ایالت مجموع به 223,783 موارد با توجه به وزارت بهداشت. مرگ و میر می ایستد در 3,889.

بهداشت عمومی آژانس گزارش نشده چگونه بسیاری از مردم را بازیافت.

بیشتر شبیه به این: فلوریدا, نوجوانان COVID-19 قربانی دریافت درمان اثبات نشده در صفحه اصلی قبل از مرگ در بیمارستان گزارش می گوید

به علاوه: فورت مایرز کلیسا آتش سوزی در رسانه های اجتماعی ادعا می کند آن را عمدا در معرض اعضای COVID-19

در لی شهرستان وجود دارد 266 جدید تست مثبت چهار شنبه, آوردن مجموع به 8,125. آن است که 15 روز متوالی لی اضافه شده است بیش از 100 مورد جدید. تمام زمان بالا بود و 530 مورد جدید در جولای 4.

شده اند وجود دارد 172 مرگ و میر مرتبط با این ویروس در لی.

پوشش بیشتر: Icu کامل در سه Lee ذغال سنگ بيمارستان به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش

در ذغال سنگ وجود دارد 232 عفونت های جدید روز شنبه در مجموع 5,433 موارد و 85 نفر کشته شده اند.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis را رد کرده است که نیاز به ماسک و تنها رول-بازگشت به مرحله بازگشایی دولت اضطراری به منظور منع میله از فروش الکل در محل که رفت به اثر ژوئن 26.

در ضمن والت دیزنی جهانی در نیویورک برنامه ریزی شده است برای باز کردن شنبه و دولت مدارس دولتی دستور داده شده است برای باز کردن در ماه اوت است.

سه بیمارستان محلی های منطقه می گویند که آنها می توانید زمان سنبله در بيماران مبتلا به COVID-19. اما لی مقامات بهداشت هشدار داده است که می تواند به سرعت تغییر.

به عموم عمل لی سلامت می تواند اجرا از تخت در پایان ماه اگر سه برابر از پذیرش پس از ماه گذشته نمی کند و آهسته گفت: دکتر لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل 1,800 بستر سیستم.

بیشتر شبیه به این: Lee سلامت رئیس جمهور خواستار جهانی ماسک استفاده به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود

"اگر روند فعلی دو هفته گذشته همچنان این امکان وجود دارد که لی بهداشت بیمارستان ها خواهد بود در ظرفیت کامل تا پایان ماه" Antonucci در بیانیه ای گفت.

لی بهداشت گزارش 316 بيمار با COVID-19 روز چهارشنبه هنگامی که یک ماه پیش از آن 100 بيمار, او گفت:.

بیمارستان سیستم 131 بالغ تخت ICU در میان چهار دانشگاه و 91 درصد اشغال شده با توجه به یک گزارش روزانه است. از 1,800 تخت 87 درصد اشغال شده و 23 درصد COVID-19 بيمار.

Antonucci شده ترین آوازی از بیمارستان محلی رهبران به صدا هشدار دهنده عمومی باید فراتر از "coronavirus خستگی" و سخت کوش در مورد اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن برای کمک به کاهش گسترش ویروس.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: "من احساس خطر می کنند!' ویروسی انفجار در فورت مایرز Costco هزینه های مرد شغل خود را

NCH می توانید اضافه کردن 95 بیشتر ICU یا انتقادی تخت های مراقبت ترکیب در آن دو بیمارستان و برخی از اتاق های دیگر می توان به کم حدت بیماران در حال انتظار برای تخلیه.

"(این) ICU است و نه فقط یک محل است اما مردم و منابع لازم برای مراقبت از sickest از بیمار" ویلانوا گفت.

این سیستم دارای یک هرم برنامه را به تعداد صحیح کارکنان مراقبت از بیماران او اضافه شده است.

NCH گزارش 104 بيمار مبتلا به COVID-19 روز چهارشنبه. روزانه آمار تقریبا نیمی که در 62 بيمار دو هفته پیش.

سیستم بیمارستان در حال تجربه یک درجه افزایش در حال حاضر ویلانوا گفت. وضعیت چگونه است رفتن به جلو بستگی به جامعه و اینکه ساکنان در آغوش پوشش و رفتار مناسب به میزان قابل توجهی کاهش بیماری همه گیر محلی, او گفت:.

پزشکان منطقه ای در ذغال سنگ این هفته نوسان با حدود 45 نفر در آن COVID-19 واحد در سراسر هر دو دانشگاه گفت: Thoman.

این سیستم دارای 28 ICU را که کامل نیست و توانایی مدیریت 50 بيمار مبتلا به مراقبتهای ویژه نیاز دارد, او گفت:.

"من مطمئن هستم در این تیم آمادگی و توانایی که مسئولیت رسیدگی به یک موج در جامعه ما اگر آن اتفاق می افتد" Scott Lowe, مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت:.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: فورت مایرز خانه سالمندان است که دولت در جایگاه سوم COVID-19 تعداد مرگ

افزایش تعداد موارد باعث شده است که لی بهداشت برای فعال کردن یک برنامه برای مدیریت ظرفیت که می تواند شامل پوسته پوسته شدن اعمال جراحی الکتیو بر اساس به طور متوسط بیمار حجم بیش از سه روز.

برای مثال حجم اعمال جراحی الکتیو خواهد بود مدرج توسط نیمی اگر بیمارستان تقریبا کامل و یا رسیدن به 97 درصد اشغال.

DeSantis در ماه مارس تا به حال صادر اضطراری جهت توقف اعمال جراحی الکتیو در سطح ایالت, در بخشی به دلیل پایین تامین تجهیزات ایمنی و ممنوعیت برداشته شد در اوایل ممکن است.

برخی از فلوریدای جنوبی بیمارستان در حال حاضر پوسته پوسته شدن اعمال جراحی الکتیو با توجه به خوشه در COVID-19 پذیرش.

اعمال جراحی الکتیو مهم برای بیمارستان' امور مالی. با توجه به اعمال جراحی الکتیو بودن متوقف, همراه با هزینه های مراقبت از COVID-19 بیماران لی بهداشت برآورد 50 میلیون دلار به $75 میلیون در ضرر و زیان این سال است.

در اواخر ماه ژوئن لی مقامات بهداشت گفت: کارکنان پزشکی که بیماران برنامه ریزی برای اعمال جراحی الکتیو نیاز به آزمایش می شود برای COVID-19 و به انصراف از روش هنگامی که نتایج مثبت و با توجه به مشاوره به کارکنان پزشکی در اواخر ماه ژوئن.

که یک تغییر از سیاست اجازه دادن به جراح تصمیم می گیرید اگر COVID-19 تست مورد نیاز است و اگر بعد از عمل باقی می ماند مورد نیاز خواهد بود.

پزشکان منطقه ای گفته است که نظارت بر عمل جراحی و بدون تغییرات برنامه ریزی شده در حال حاضر Thoman گفت.

بیمارستان های در حال دیدن یک جوان مردم با COVID-19 عفونت در مقایسه با اوایل گیر مقامات می گویند. آنها می گویند که می تواند به معنای کوتاه بیمارستان باقی می ماند.

ميانه سن جدید آزمون مثبت در ذغال سنگ است 38 و آن را در 41 لی با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. دولت متوسط سن برای آزمون مثبت است 39.

"شدت COVID-19 می تواند تا حد زیادی متفاوت از بیمار به بیمار اما به طور کلی در بیماران جوان تر هستند و در کاهش خطر ابتلا به عوارض" لی بهداشت گفت.

FHA می گوید: بیمارستان های ایالت در حال دیدن بیشتر بیماران جوانتر با کاهش حدت اما این همیشه مورد نیست.

"ما دیده ایم افراد جوان جدی توسعه علائم و تبدیل به بستری," Stickle, FHA رئیس جمهور گفت:.

از نظر تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و پنکه بیمارستان های محلی می گویند که آنها به خوبی مواجه نگردند در مقایسه با زمانی که این بیماری همه گیر در آغاز بهار که تمام بیمارستان ها در تقلا بودند به سهام. لی سلامت در حال کار بر داشتن استاندارد عرضه سه ماه.

"ما همچنان به مقدار زیادی از (personal protective equipment) قادر به حفاظت از کارکنان و بیماران" با توجه به NCH وب سایت. "ما برنامه ریزی شده برای این و می چرخاند برای مدیریت افزایش حجم."

بیمارستان و گسترش شبکه خود را از محافظ شخصی تامین کنندگان تجهیزات و در حال حاضر بیشتر متمرکز بر حفظ بستر و ظرفیت نیروی انسانی در دسترس بودن COVID-19 درمان و آزمایشگاه منابع Stickle گفت.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه - فلوریدا روزنامه نگار دن DeLuca کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب