جنوب غربی فلوریدا مواد غذایی بانک ها نیاز به کمک های نقدی به نگه داشتن مواد غذایی در آینده

دیوید Dorsey فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا در 25 مه سال 2020در فورت مایرز پارک

توسط ABTINNEWS در 5 خرداد 1399

در فورت مایرز پارک صنعتی در شمال Luckett جاده و شرق از بزرگراه میان ایالتی 75 یک خط را انتخاب کنید تا مواد غذایی برای توده ها شامل وانت U-Haul, وانت, کامیون و تریلر.

آنها و رانندگان آنها منتظر لود شود قبل از تخلیه دور جعبه — و در برخی موارد پالت — از مواد غذایی به اندازه کافی به غذا به عنوان چند به عنوان 30 خانواده و یا به عنوان بسیاری از 1,000.

کارل Steidering وارد به عنوان مدیر اجرایی میانه بانک مواد غذایی در فورت مایرز در جولای 2017, فقط در زمان را تجربه طوفان ایرما در سپتامبر 2017. در حال حاضر او چیزی را تجربه بی سابقه است.

"مالی ما نیاز به دلار در آینده," او گفت:. "من قصد ندارم به آن را در این سرعت از طریق پایان سال با دلار من در حال حاضر. سخاوت از اهدا کنندگان در حال رفتن به را تمام تفاوت. من می توانید این غذا از زمانی که من کردم دلار به رفتن و گرفتن آن را."

ارتش رستگاری جامعه, تعاونی, St. Matthew خانه و McGregor کلیسای باپتیست تنها برخی از ده ها تن از آژانس های همکار که با میانه بانک مواد غذایی که دارای جعبه و جعبه های مواد غذایی در آن انبار است که در داخل و خارج و گاهی در همان روز.

Harry Chapin بانک مواد غذایی مانند میانه بانک مواد غذایی نیز ramping تا جمع آوری کمک به نگه دارید تا با هزینه های. آن را تا حد زیادی متکی بر کمک های مالی خصوصی. آن است که در سرعت برای 1 میلیون دلار در ماه افزایش آن در بودجه عامل به صندوق 6,000 مواد غذایی کیت ایجاد شده بارگیری در این هفته برای دیدار با افزایش تقاضا است.

دادن می تواند مسری; در یک Harry Chapin LaBelle توزیع مواد غذایی رویداد روز شنبه کسی دست غذا کارمند بانک 200 دلار پول نقد اهدا.

"ما در حال تبدیل شدن بیشتر مواد غذایی از طریق این انبار از قبل گفت:" Steidering یکی از چهار میانه غذایی کارکنان بانک در فورت مایرز که موفق 1,000 داوطلبان از طریق 23,000 نفر ساعت نیروی انسانی در سال 2019 با $700,000 بودجه.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: Publix برای اهدای مواد غذایی اضافی و شیر آن اقدام به خرید از تلاش کشاورزان

"Covid دمیده شده است بودجه من به قطعات ریز تبدیل" Steidering گفت. "دلار در حال به وضوح دور و دور بهترین راه برای حمایت از ما."

میانه بانک مواد غذایی گاهی اوقات می تواند به نوبه خود از $1 به $30 ارزش غذایی است.

"ما همه چیز را اهدا" Steidering گفت: از مواد غذایی است. "من هزینه ها, سوخت, تعمیر و نگهداری بر روی کامیون ها. من قصد دارم به بیرون پرتاب یک مثال است. ما یک بار از مواد غذایی از گرجستان در کنسرو ذرت. من برای پرداخت سوخت و کامیون. بیایید می گویند من 2500 دلار سرمایه گذاری شده است. من در بازگشت $60,000 $75,000 ارزش غذایی. من می تواند کشش دلار 30 بار یا بیشتر."

نحوه دریافت کمک

Harry Chapin بانک مواد غذاییمداوم, 12 بار در هفته در سراسر جنوب غربی فلوریدا

برای یک تقویم از درایو-از طریق توزیع رفتن به harrychapinfoodbank.org و با کلیک بر روی coronavirus به روز رسانی. مواد غذایی شامل تولید و قبل از بسته بندی کیت از قفسه پایدار مواد غذایی برای تغذیه یک خانواده چهار پنج روز.

ملت Association, مارس 23 و 30 مه.

در روز شنبه از ساعت 9 صبح تا مواد غذایی اجرا می شود, سازمان ملل در انجمن میزبانی یک درایو بزرگ-از طریق مواد غذایی سادگی فورت مایرز کاروان امید, توزیع, در ایگلسیاس Rosa de Saron, 13235 پالم بیچ بلوار. در فورت مایرز.

حدود 18000 پوند کنسرو لوبیا و برنج در حال انتظار برای رسیدن در دو نیمه کامیون. دوم توزیع مجموعه برای مارس 30 در همان زمان و مکان است.

مواد غذایی جامعه pantries

Harry Chapin پایگاه داده لیست آشپزخانه ساعت و مکان از آژانس های همکار که توزیع مواد غذایی است.

چگونه برای کمک به

Harry Chapin بانک مواد غذایی: قبول کمک های مالی در harrychapinfoodbank.org که در آن شما همچنین می توانید ثبت نام به داوطلب توسط کلیک کردن بر روی "اقدام کنند."

فورت مایرز مرکز توزیع آدرس 3760 فاولر خیابان فورت مایرز 33901.

بانک غذایی است دلسرد برگزاری درایوهای مواد غذایی در حال حاضر به حداقل رساندن تماس با ما و برخی از مردم نگرانی در مورد آلودگی ممکن است حتی اگر غذا nonperishable و بسته بندی شده است.

میانه بانک مواد غذایی:

Midwestfoodbank.org/donate

بررسی کمک های مالی: میانه غذا بانک 5601 تقسیم درایو فورت مایرز, فلوریدا, 33905

جامعه تعاونی:

CommunityCooperative.com/donate

بررسی کمک های مالی: انجمن, تعاونی, PO Box 2143 فورت مایرز 33902

مواد غذایی رها کردن: 3429 دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور Blvd. فورت مایرز 33916

St. Matthew خانه:

stmatthewshouse.org/give

بررسی: St. Matthew خانه 2001 جاده فرودگاه S., Naples, FL 34112

نویسنده کارکنان جنین Zeitlin کمک به این گزارش.

آیا می دانید؟: Coronavirus ادعای غیر منتظره قربانی: فلوریدا سبزیجاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب