South Florida توسعه دهنده چشم Indrio & I-95 در فورت پیرس برای 2,700-خانه ایجاد کرد

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:42 PM EDT Jul 21, 2020ST. لوسی شهرستان — A South Florida توسع

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

ST. لوسی شهرستان — A South Florida توسعه دهنده می خواهد برای تبدیل سابق مرکبات بیشه به یک روستا با خانه های یک هتل ایستگاه گاز فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها در گوشه جنوب شرقی Indrio جاده در بزرگراه بین ایالتی 95 در شمال سنت لوسی شهرستان است.

Indrio & I95 توسعه LLC از سانی آیلز بیچ به درخواست این شهرستان به محیط را تغییر دادن 834 هکتار از کشاورزی به برنامه ریزی ایجاد کرد, با توجه به توسعه نرم افزار است.

"تصویب شده نرم افزار به شما اجازه می دهد برای یک walkable جمع و جور با استفاده از مخلوط جامعه در شمال سنت لوسی شهرستان" پروژه روایت متحده است. "مقصد محل برای جمع آوری, فروشگاه, زندگی, کار و استراحت."

بیشتر: مراقبت در عمل مزایای برنامه به حالت تعلیق در شروع ژوئیه 24

بیشتر: آدم جای مردان پناهگاه به اوت.1

این پروژه که هنوز ناشناخته خواهد بود توسعه یافته در چند فاز با فاز اولیه شامل ساختمان و 500 خانه یک ایستگاه گاز با 24 سوخت رسانی پمپ و یک 8000 فوت مربع راحتی, فروشگاه, پروژه, روایت متحده است.

این امر می تواند شبیه به سنت در پورت سنت لوسی و Abacoa در Jupiter گفت: بنیامین Balcer این شهرستان دستیار مدیر برنامه ریزی و توسعه خدمات.

"برخی از مناطق مسکونی از سنت مانند townhomes و خانه های تک خانواری با کوچه پشت خانه ها شبیه به محله است که ممکن است ساخته شده در این پروژه پیشنهادی" Balcer گفت. "سنت شهر مرکز منطقه سبز عمومی می تواند نسبت به خرده فروشی و مدنی فضاهای طراحی شده اند که در این پروژه پیشنهاد شده است."

حدود 51 درصد از زمین خواهد بود این سایت متعلق به فضای باز Balcer گفت.

هنگامی که به طور کامل توسعه یافته این پروژه را 2,683, خانه, یک, هتل, 88,000 فوت مربع از فضای خرده فروشی یک ایستگاه آتش و 18 هکتار را کنار بگذارند برای K-8 مدرسه پروژه روایت متحده است.

بیشتر: St. Lucie شهرستان OKs جدید Publix فروشگاه در لکوود پارک

"متقاضی نیت در مورد آینده فروش یا اجاره تمام یا بخشی از توسعه برنامه ریزی شده مانند زمین مناطق مسکونی واحد های تجاری و امکانات مشخص نشده هنوز" پروژه روایت متحده است. "با این حال متقاضی پیش بینی می کند که مناطق توسعه خواهد بود به فروش می رسد از جمله محله و یا تجاری بسته است."

برنامه ریزی و منطقه بندی تخته چهار شنبه فرستاده توصیه می شود آن تصویب پروژه به شهرستان کمیسیون برنامه ریزی شده است که به بحث در مورد آن هفت. 1.

Indrio جاده

این پروژه آخرین توسعه برای Indrio جاده منطقه است.

توسعه در منطقه است سوخت توسط دولت های اخیر پیشرفت های به Indrio جاده و شهرستان فرمت آب و فاضلاب و خطوط همراه Indrio جاده Balcer گفت.

این کمیسیون در ماه ژوئن به تصویب 24 ساعته 7-یازده ایستگاه گاز در پادشاهان بزرگراه.

این کمیسیون در سال گذشته مورد تایید Publix سوپر بازارهای' برنامه ریزی برای ساخت یک 54,387 فوت مربع فروشگاه امرسون در خیابان.

"ما انتظار داریم که این الگوی رشد و توسعه بهره ادامه خواهد داد و در این بخش از شهرستان" Balcer گفت.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de