برخی از محرک چک در حال ارسال به اشتباه حساب: 'بانک شماره حساب است و نه حتی نزدیک است.'

Dalvin قهوه ای و جاش پیتر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:38 AM EDT May 16, 2020آمریکایی ها اشتباه در مور

توسط ABTINNEWS در 28 فروردین 1399

آمریکایی ها اشتباه در مورد آنچه اتفاق افتاده است به محرک چک سپرده شد که قرار است به نمایش در حساب های بانکی خود را در روز چهارشنبه.

وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی راه اندازی شد "دریافت و پرداخت" برنامه وب اجازه می دهد مردم برای پیگیری پرداخت خود را که با ضربه اوایل اشکالات در زمان راه اندازی.

حدود 80 میلیون نفر از مردم برای دریافت سپرده در این هفته وزارت خزانه داری روز دوشنبه گفت:. اما روز شنبه بسیاری از مردم ابراز نگرانی و نگرانی در زمانی که وب سایت دولت گفت: نقدی تا 1200 $در هر فرد فرستاده شده به یک حساب بانکی است که به نظر نمی رسد متعلق به آنها است.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

حوادث آشکار در شیوه ای مشابه برای چند تن از افرادی که به خارج از IRS از طریق توییتر. آنها ارائه اطلاعات تماس خود را به دولت پرداخت ردیابی پورتال و نتایج نشان می دهد که این پول برنامه ریزی شده بود به سپرده خواهد شد در 15 آوریل.

تنها رقم مطابقت ندارد و یک حساب بانکی مردم با آن آشنا بودند.

"من خیلی گیج گفت:" Aimme Saldana, 23. "من نمی دانم که در آن آنها است که تعدادی از." این کارگر انبار در انتاریو, کالیفرنیا, برنامه ریزی برای استفاده از چک برای پوشش صورتحساب. "من از دست دو هفته از پرداخت, چون من بیمار بود. من بسته است که برای ماشین من پرداخت."

IRS پورتال گفت: اگر شما نمی بینید پرداخت اعتبار به حساب خود را بررسی کنید با بانک خود را به تایید آنها آن را دریافت کرد. آن را نیز به آخرین چهار رقم از شماره حساب های بانکی مربوط به سپرده.

پول خود را به سوالات پاسخ داد: من محرک بررسی شود اگر من مدیون مالیات ؟

در حمایت از کودکان?: اگر شما نمی توانید یک محرک چک کنید

من کجا محرک بررسی کنید؟: IRS دریافت پرداخت من' پورتال آمار در اوایل اشکالات

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم این اتفاق افتاد به هر چند بسیاری از رسیده به IRS در توییتر برای دریافت پاسخ.

IRS سخنگوی Jodie رینولدز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او تا به حال چیزی شنیده در مورد محرک چک سپرده شده به اشتباه حساب های بانکی و نگاه به موضوع است.

توماس Krapin, 25, از شهر نیویورک برنامه ریزی شده با استفاده از برخی از پول برای پوشش اجاره. به عنوان به زودی به عنوان سپرده اطلاعات تا ظهور در وب سایت او "freaked."

"هنگامی که من فشرده ارسال شماره حساب که در آنها ذکر شده مطابقت ندارد و هر از معدن. من به نام من بانک وجود دارد و هیچ چیز آنها می تواند انجام دهد. هیچ اتصال به حساب" Krapin گفت.

کریس رودریگز یک پیمانکار در لانسینگ, میشیگان با استفاده از همان حساب بانکی برای تقریبا یک دهه پس او می دانست که فورا شماره اضافه نمی کند.

"شما خیلی خوشحال دلیل این که شما منتظرش بوده ام که برای دریافت پول است. و شما نگاه کردن و شماره حساب بانکی است و نه حتی نزدیک" رودریگز گفت. "از آنجا که IRS نیست تماس گرفتن من بیشتر یا کمتر از مرده در آب."

رینولدز گفت: مردم باید با بانک خود تماس بگیرید اگر آنها فکر می کنم چک سپرده شد به اشتباه حساب بانکی. او گفت: مردم همچنین می توانید بررسی وضعیت خود محرک چک در https://sa.www4.irs.gov/irfof-wmsp/login – "دریافت من پرداخت" پورتال بخشی از IRS سایت.

اگر چک فرستاده شده به حساب های بانکی که اصلا مطابقت نام کسی که قرار است برای دریافت این وجوه چک باید رد کرد توسط بانک ها و بازگشت به IRS به گفته رینولدز.

"پرداخت نیست رفتن به گزاف گویی و فقط اینجا نشسته" رینولدز گفت. "ما به نوبه خود در اطراف و آنها را برش کاغذ چک کنید و مطمئن شوید که آنها دریافت پول خود را."

رینولدز گفت: مردم می توانند به روز رسانی حساب بانکی خود را با IRS آنلاین قبل از چک در حال برنامه ریزی برای ارسال و IRS خواهد شد ارسال اعلامیه "گفتن وضعیت پرداخت خود را."

تماس با IRS گزارش موضوع

داگلاس جانسون جونیور, مالی و مشاور بانکی مستقر در سانتا مونیکا کالیفرنیا گفت: مالیات دهندگان که فکر می کنم خود را چک فرستاده شد به اشتباه حساب بانکی باید با IRS تماس بگیرید از طریق وب سایت آژانس و گزارش مشکل.

"این خواهد بود تا به (IRS) برای پیگیری کردن که آیا آن را به حساب اشتباه و یا نه" جانسون گفت. "اما تعهد به مالیات دهندگان نیست برای پیدا کردن آنچه اشتباه گیرنده آن رفت."

"شما به سادگی می خواهم IRS و بگو: سلام من پول من. شما بچه ها ساخته شده یک اشتباه در اینجا صحیح اطلاعات لطفا به من ارسال از سمت راست ، خواهد بود که راه منطقی برای حل آن است."

Anat Admati یک استاد امور مالی و اقتصاد در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار گفت: این موضوع را به دولت پاسخگویی.

"این یک عملیات گسترده و بیایید امیدوار باشیم که آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند از آنجا که مردم نیاز است که پول" Admati گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب