برخی از Shasta County ساکنان نگران تعجب: چرا بیشتر مردم با پوشیدن ماسک صورت?

انزال زن, Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 1:00 PM EDT Apr 25, 2020هفته گذشته شانون Pinkerton رفت و به ردینگ

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

هفته گذشته شانون Pinkerton رفت و به ردینگ خارج شده و برای اولین بار پس از coronavirus همه چیز را تغییر داد.

او ممکن است برای رفتن به عقب.

این شرکت آغاز شده که نیاز به همه کارکنان به سایش پوشش صورت اما Pinkerton, 64, گفت که او "وحشت زده" در چند کارگران و خریداران انجام شد تا در آن زمان است.

"من می بینم بسیاری از افراد سرگردان را از طریق فروشگاه بدون ماسک, بسیاری دیگر, و من فکر می کنم آن را بسیار مخاطره آمیز گفت:" Pinkerton از شاستا لیک. "من نمی دانم اگر من تا به حال خواهد شد (go back)."

از آنجا که ویروس مجبور به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و موجب قرنطینه سفارشات در سراسر جهان آن را تبدیل به عجیب و غریب اخبار روزانه موضوع: کدام فروشگاه ها باز هستند در وهله اول و کدام یک از این اقدامات برای محافظت از مشتریان خود و کارکنان?

کروناویروس در کالیفرنیا: را در شمال بيمارستانهای دولتی آماده می شود ممکن است افزایش coronavirus موارد ؟

اما در حالی که بیشتر و بیشتر کسب و کار شروع به تغییر البته در مورد پوشش صورت دستورالعمل به صورت خصوصی شهروندان در Shasta County هنوز هم درست است که: یک پیشنهاد و نه یک قاعده. و چگونه به آرامی برخی از مردم در حال گرفتن این پیشنهاد منجر به اضطراب برای ساکنان شهرستان مانند Pinkerton و 77 ساله واندا Bourg.

Bourg که در خون-رقیق کننده و یک استنت گفت: او در کامیون در حالی که شوهر او رفت و به داروخانه روز دیگر. شوهر او که همچنین دارای یک استنت, عینک, ماسک, اما Bourg گفت که او احساس خطر در چگونه بسیاری از مردم از فروشگاه های عادی.

"او یکی از آنها بود و دو نفر دیگر و حدود 10 نفر آمده با هیچ کدام در جایگاه هر یک از دیگر" Bourg گفت. "این فقط آنها را درک نمی کنند, شما می دانید ؟ این ترسناک است."

به پوشیدن و یا به پوشیدن

درست است که این دستورالعمل در سراسر ماسک شده اند کاملا متناقض است.

در ابتدا مقامات بهداشت فدرال گفت: مردم نباید زحمت پوشیدن آنها را به خاطر آنها بیشتر موثر در نگه داشتن افراد بیمار از گسترش این ویروس نسبت به حفاظت از پوشنده لباس است. اما به عنوان دانش رشد ویروس' بالقوه برای بدون علامت گسترش سازمان شروع به معرفی ماسک هر چند پوشش صورت نیز اعتقاد به ارائه حداقل برخی از حفاظت به پوشنده لباس را به عنوان به خوبی.

محیط زیست: کالیفرنیا خرچنگ شیلات به ممکن است برای حفاظت از نهنگ لاک پشت های دریایی

Pinkerton فکر نمی کند که اکثریت رایگان-مواجه ساکنان اشتباه هستند ، او معتقد است بسیاری از افرادی که نمی پوشیدن ماسک در معروف دولت-با احتیاط شمالی وزارت امور خارجه به جای دیدن آنها را به عنوان نمادی از نفس بیش از حد.

"به نظر می رسد مانند اکثریت در این منطقه احساس می کنم مثل حقوق خود در حال نقض اگر آنها حتی خواست به پوشیدن ماسک," او گفت:. "من از حقوق من به عنوان مقدار به عنوان نفر بعدی اما آن را فقط مانند از نظر افراد دیگر است."

مقامات شهرستان در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: آنها ممکن است در نهایت اتخاذ یک ماسک نیاز به ویژه هنگامی که بخش هایی از اقتصاد شروع به بازگشایی شده است. که این استدلال Humboldt County مقامات ساخته شده در خود را اعلام ماسک حکومت که اثر در زمان صبح روز جمعه در حالی که Yolo و مندوسینو شهرستان برنامه ریزی شد به اتخاذ یک قانون مشابه.

"ما شده است و صحبت های زیادی در مورد آن" Shasta County Health افسر دکتر کارن Ramstrom گفت. "من می توانم به شما بگویم که وجود احساسات مخلوط در اطراف ماسک نیاز, اما من فکر می کنم غذای آماده است که اگر ما در حال رفتن به اجازه سست شدن اقامت در خانه نظم و بنابراین ما خواهد بود با تعامل بیشتر با گروه های زیادی از مردم و به طور بالقوه در تنظیمات که در آن ما می توانیم حفظ اجتماعی فاصله تا آنجا که ما دوست داریم و سپس پوشش ممکن است لازم باشد."

هنوز Bourg گفت که او نگرانی های مردم خواهد بود و حتی بیشتر مبارز اگر ماسک رفت از یک توصیه به یک حکومت.

رشد ترس از اینکه در

Bourg گفت که او و شوهرش رفت و خرید مواد غذایی برای اولین بار در هفته دوشنبه و برخی از ردینگ Winco کارکنان نیست با پوشیدن ماسک. زمانی که Bourgs به خانه آنها از بین برود همه چیز را شسته و تمام لباس های خود را در آب داغ و باران. بچه ها او را به شوخی آن را "منطبق مته."

سلسله مراتب مشکل: حفاظت از درختان از سوراخ خسته کننده پرندگان

"من احساس می کنم بد برای همه این افراد که در حال گرفتن پرداخت می شود و من می خواهم آن را به رفتن بیش از حد. اما این چیزی است که به یک ظرف غذا با, شما می دانید منظورم چیست ؟ " او گفت:. "منظورم این نگاه کنید که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند."

دیو Putman از ردینگ گفت: او ترس برای دخترش که یک خواروبار کارگران به دلیل سهل انگاری نگرش به ماسک.

"من فکر می کنم آتش نشانی و پلیس و پزشکان برای اولین بار در خط به عنوان بسیاری از شما می دانید قرار داده و با این وضعیت," او گفت:. "اما ... چکرز در بازار خیلی نزدیک است."

آیا آنها مراقبت ؟

اریک Schnitzler از کوه دروازه به حال خود نگران کننده تجربه با ماسک در ردینگ منطقه است.

Schnitzler گفت: او تلاش می کند به دقت مورد رفتن داخل کسب و کار در وهله اول اما او تشنه بود و با پوشیدن یک ماسک و دستکش و بنابراین او راه می رفت به یک شاستا لیک ایستگاه گاز برای خرید یک نوشیدنی در اوایل این ماه.

Schnitlzer گفت که او سعی در نشان دادن آشامیدنی نوار کد بنابراین فروشنده می تواند اسکن آن را بدون دست زدن به. مرد به جای برداشت نوشیدنی و شروع به شکایت در مورد چگونه به طور جدی برخی از مردم با این ویروس و سپس سرفه در آن را عمدا Schnitzler گفت.

کروناویروس در کالیفرنیا: ویروس می تواند به معنای $6.7 میلیارد دلار ضرر و زیان

"من حتی نمی دانم به چه فکر کنم ... من رفتن 'به نظر می رسد که شما می خواهم به زندگی می کنند زندگی در لبه و او می گوید:" آره, نیمه,'" Schnitzler, 49, به یاد می آورد. "اما فکر دیگران کلیدی است. به همین دلیل من آن را انجام دهد, شما می دانید ؟ فقط به خاطر اینکه از همسایه ها. و همه همسایه من."

Schnitzler خیلی حیرت زده کرد که او هنوز هم در زمان آشامیدنی اما آن را تمیز کردن. او گفت که او خواسته او را پذیرفت و او در نهایت تماس Shasta County Sheriff ،

Schnitzler ارائه شماره پرونده که سوابق استاد راهنما تایید شد مربوط به یک تماس از آدرس متعلق به ایستگاه. اما Schnitzler گفت: معاون حاکی از چیزی است که می تواند انجام شود. رکورد افکن نیست نامگذاری کسب و کار از آنجا که هیچ اقدامات مجرمانه گرفته شد.

"این یک ویروس مرگبار است. برای کسی که به درمان مردم می خواهم که من دمیده, دور," او گفت: از کارمند. "ما می تواند ... تا پایان حامل و نمی دانستند پس از آن فقط مهم نیست که در مورد آنچه که ما حتی فکر می کنم آنچه که ما شخصا فکر می کنم. این مهم چیزی است که واقعا از نظر علمی در جریان است. حتی اگر آن را در تعداد کمی که چگونه این چیزی که در وهله اول است."

روز دیگر Schnitzler گفت: او را دیدم یک زن با یک بچه کوچک و یک مادر بزرگ و نوه در فروشگاه مواد غذایی بدون ماسک.

"من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد مالی. من نمی. نه در همه. اما من نمی دانم که اگر ما به طور جدی از این مهم نیست که به هر حال" Schnitzler گفت. "از آنجا که شما نمی توانید بوی غذا خوردن طعم و مزه و یا صحبت می کنند زمانی که شما مرده است."

Schnitzler گفت که او متوجه نیست بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک یک بار مقامات بهداشتی شروع به معرفی آنها و در حال حاضر او می بیند و حتی کمتر. او فکر می کند مردم در حال تبدیل شدن بیشتر راضی یا احتمالا خسته تر از تمام محدودیت.

"خدا ما را به جایی که ما باهوشتر قدرت شما می دانید ؟ ما می توانید ببینید همه چیز ما می تواند دلیل. و استدلال به نظر می رسد مردم با استفاده از حواس خود را به دلیل" او گفت:. "در آن است که آنها اهمیتی نمی دهند? و یا آن را فقط ... give me liberty or give me مرگ؟"

انزال زن, Shulman را پوشش می دهد یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن