برخی از شمال کشور بازگشایی کلیساها برای خدمات یکشنبه

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:27 PM EDT 31 مه سال 2020اعضای ایمان مجمع کلیسا در ردینگ جمع یکشنبه برا

توسط ABTINNEWS در 12 خرداد 1399

اعضای ایمان مجمع کلیسا در ردینگ جمع یکشنبه برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

در حالی که کشیش پل Tilley هنوز موعظه از کتاب مقدس مانند او قبل از کلیسا بسته تحت دستور دولت بسیار تغییر کرده بود طی دو و نیم ماه. به محله های کشیش نشین وارد درب جلو greeters در زمان هر مهمان متوسط و squirted کهنه را نم زدن از ضد عفونی کننده دست به دست.

"ما می خواهیم به سرعت شروع به مطمئن شوید که ما همه چیز را به خوبی به عنوان ما می توانیم به عنوان امن به عنوان ما می توانیم" Tilley گفت: پس از یکی از خود را صبح روز یکشنبه خدمات.

بازگشت در ماه مارس و اوایل آوریل ایمان مجمع تا به حال شش عضو بیا پایین با این ویروس و یک نفر فوت ناشی از این بیماری است. اما مانند بسیاری دیگر از کلیساها در سراسر شمال کشور, ایمان, مجمع باز شد دوباره جمعه بعد از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هفته گذشته به چراغ سبز به کلیساها در سراسر کشور اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن خدمات دوباره.

"ما عقب نشینی ما دوباره ما آموخته و ما حرکت رو به جلو با حکمت" او گفت:.

بسیاری از مقامات کلیسا در ادامه به ارائه خدمات کلیسا آنلاین در این ایالت اقامت در خانه سفارشات در محل و کلیساها و بسیاری از کسب و کار دستور داده شد بسته شده است.

به جای ارسال آنلاین خدمات Tilley پیام های ارسال شده به نام "قطعه امید" به جماعت خود را در طول shut-down. خدمات آنلاین فقط نمی گرفتن احساس مردم از نشست هفتگی در کلیسا, او گفت:.

"شما نمی تواند تولید مثل آنچه شما احساس می کنید در کلیسا در یک سرویس آنلاین," Tilley گفت.

در حالی که برخی از کلیساها را از سر گرفت برگزاری خدمات در کلیساها یکشنبه, بسیاری از دیگران نیست.

در حالی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom مجاز کلیساها به بازگشایی 25 مه فرمان آمد با 13 صفحه مجموعه ای از دستورالعمل ها.

هدایت کلاه حضور در 25 درصد از ساختمان ظرفیت یا 100 نفر هر کدام که کمتر است و ممنوع اجتماعات بزرگ برای مجالس ترحیم و عروسی و اعیاد مذهبی.

نماز کتاب hymnals, نماز, فرش و دیگر آیتم های به اشتراک گذاشته شده برداشته شوند; عبور ارائه صفحات آواز قیاس و بغل کردن و یا ناامید هستند; و ماسک متوسط چک و ضد عفونی کننده دست تشویق می شوند.

فشار بر Newsom به بازگشایی اماکن عبادت ساختمان بود که صدها نفر را تهدید به سرپیچی دولت stay-at-home منظور رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند برای آنها برای بازگشایی, با وجود خدمات مذهبی و گردهمایی یک منبع بسیاری از عمده شیوع بیماری در سراسر کشور است.

در روستایی آرکانزاس بیش از یک سوم از شرکت کنندگان در طول یک سرویس کلیسا آمد با COVID-19 و در منطقه ساکرامنتو یک زبان روسی کلیسا تا به حال حداقل 70 عبادت تست مثبت برای ویروس.

بیشتر coronavirus موارد بودند روز مادر کلیسا در مندوسینو و بیوت شهرستانهای استان است.

روز یکشنبه ده ها تن جمع آوری شده در CrossPointe جامعه کلیسا در ردینگ که در آن کشیش اندرو اسکات تاکید کرد مزمور 122 از کتاب مقدس که می گوید: "من خوشحالم که آنها به من گفت:" اجازه بدهید ما را به خانه خداوند.' ما پا شده ایستادن در درون دروازه خود را ای اورشلیم!"

اسکات شوخی یکشنبه که این امر می تواند دشوار به استقبال مردم راه او معمولا در کلیسا.

"این است که رفتن به سوپر, منحرف, چون من می خواهم برای رفتن در اطراف و به همه آغوش," او گفت:. اما او را تشویق بازدید کنندگان به انجام آنچه آنها احساس راحت با اجتماعی از جمله فاصله و با پوشیدن ماسک.

Tilley گفت: کلیسا در زمان های متعدد مراحل را به نگه داشتن اعضای امن از جمله دلگرم کننده در مورد یک سوم از محله های کشیش نشین با زمینه مسائل مربوط به سلامت در خانه بمانند. کلیسا نیز برگزار شد در اوایل خدمات برای سالمندان اعضا و دوم جمع آوری برای اعضای جوان, او گفت:.

یک مانیتور بزرگ نصب شده بر روی دیوار نمایش داده های مختلف COVID-19 پیام های ایمنی و صندلی چیده بودند برای حفظ محله های کشیش نشین جدا شده آنها گذشت تنفس ماسک و کارکنان رفت و از طریق ساختمان مطابق با اصول بهداشتی و صندلی, مبلمان و سایر سطوح خدمات پس از, او گفت:.

این بیماری به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر کشور و بیش از 4,200 در کالیفرنیا است.

همچنین یکشنبه حدود 12 نفر تصمیم به برگزاری خدمات خود را در نزدیکی ساعت آفتابی پل ردینگ. در حالی که بسیاری از کسانی که در جمع آوری شدند اعضای کلیسای بتل در ردینگ آنها تاکید کرد خدمات خود بود و نه وابسته به megachurch.

جولیا Dedmon گفت: او خود سازمان غیر انتفاعی به نام مواجهه با عیسی و مریم Gleason گفت: سازمان بود Latinos برای عیسی و خانواده است.

Dedmon گفت که او تا به حال می خواستم به نگه گروه کوچک خدمات برای هفته اخیر در سراسر کشور شورش و تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس به جمع آوری آنها تمرکز جدید.

با بسیاری از کلیساها هنوز برگزاری گروه خدمات رهبران معنوی قادر به دریافت پیام صلح خود را به محله های کشیش نشین, Dedmon گفت.

"ما فقط احساس با تمام تنش های نژادی ما فقط می خواستم به هم و دعا. ما می خواهیم به برخی از شفقت و وحدت" Dedmon گفت. "بنابراین بسیاری از ما سنگین دل. بنابراین بسیاری از ما دل شکسته," او گفت:.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب