ماسک اسکی منجر به دستگیری 16 ساله در سال 2019 تیراندازی و دزدی و تلاش در ورو دریاچه شهرکهای

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:36 PM EDT آوریل 8 سال 2020INDIAN RIVER COUNTY — شواهد DNA در یک

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

INDIAN RIVER COUNTY — شواهد DNA در یک اسکی-ماسک led کارآگاهان برای دستگیری یک 16 ساله در اقدام به قتل و سرقت مسلحانه اتهامات در یک 2019 خودرو سرقت حادثه که در سمت چپ یک مرد با زخم گلوله, مقامات گفت.

Indian River County Sheriff دفتر کارآگاهان گفت: آنها گمان نوجوان یکی از دو نوجوانان درگیر در آنچه شرح داده شد به عنوان یک "رشته از منازل به قصد سرقت خودرو" در ورو دریاچه املاک در اواخر سال گذشته.

با توجه به کلانتر, پسر دستگیر شد چهارشنبه و گرفته به این گروه از نوجوانان عدالت در فورت پیرس در زیر اتهامات: اقدام به قتل درجه اول, سرقت از یک اسلحه گرم مسلح سرقت در حالی که با پوشیدن یک ماسک و غیر مسلح سرقت از یک انتقال.

2019 حادثه رخ داده است حدود 4:30 a. m. Nov. 24 در یک خانه در 7700 بلوک 100 دادگاه با توجه به گزارش اولیه.

بیشتر: مرد به ضرب گلوله توسط سارق خودرو در ورو دریاچه شهرکهای; دو مظنون تحت تعقیب کارآگاهان

در آن زمان آژانس منتشر شد فیلم های نظارت دو نفر هر دو می خواستم در ارتباط با تیراندازی و یکی ظاهر می شود برای پوشیدن یک ماسک اسکی.

صاحب خانه گفت که نمایندگان پس از شنیدن پوست سگ به بیرون رفت و دیدم یک مرد سفید پوشیدن سیاه و سفید hoodie در وسیله نقلیه خود و دیگری سفید نر در سراسر خیابان.

بیشتر: دولت از سردرگمی: کسب و کار پررونق برای برخی از آرایشگران هجوم دولت سفارشات دیگران بسته شکایات

زمانی که او با نزدیک شدن به فرد در داخل خودروی این فرد در زمان 100 دادگاه در حالی که دیگر فرد با پوشیدن یک کفش آدیداس, ژاکت آتش گشودند قابل توجه در مچ دست کلانتر مقامات در آن زمان گفت.

هنگامی که کارآگاهان و K-9 معاونان مجموعه ای از سرنخ آنها یافت ماسک اسکی گفت: مسلح ، اریک گل, کلانتر, سخنگوی.

"این یک ماسک اسکی بود که بهبود به عنوان یک نتیجه از ما K-9 آهنگ" سعید گل. "هنگامی که آنها پردازش ماسک اسکی آن را به حال (16 ساله) DNA در داخل آن است."

هر چند او را به اتهام اقدام به قتل آن معلوم نیست اگر کارآگاهان در نظر گرفتن نوجوانان, تیرانداز.

"ما همچنان به روند شواهد در مورد" گل گفت. "آنها ممکن است تنظیم اتهامات در (او را) به عنوان زمان می گذرد ... او می تواند متهم را به عنوان یک فرد بالغ."

معاون برایان Reimsnyder و K-9 Kobi کشف ماسک اسکی با توجه به یک پست در آژانس Facebook صفحه.

دوم نوجوانان به عنوان دومین مظنون بازداشت شده است توسط یک سازمان خارج Indian River County, در یک موضوع جداگانه و به صورت محلی اتهامات با توجه به کلانتر ،

بیشتر: یوجین لیون شناخته شده به عنوان کارشناس در مستعمرات اسپانیا فلوریدا و سابق ورو بیچ شهر مدیر می میرد 91

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن