Siskiyou, Tehama و Modoc شهرستان می خواهید برای بازگشایی شده است. خواهد شد و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه دهید آنها را ؟

انزال زن, Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT Apr 26, 2020Modoc, Tehama و Siskiyou شهرستانهای امیدو

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

Modoc, Tehama و Siskiyou شهرستانهای امیدوارند خود را اندک coronavirus موارد معنی خواهد بود که آنها می تواند به بازگشایی بخش از اقتصاد دوباره زودتر از بقیه از کالیفرنیا.

تمام سه شهرستان مشغول به کار هستند از برنامه ریزی برای اجازه دادن به برخی از جنبه های زندگی به حالت عادی بازگشت اما یک نکته: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هنوز به OK.

Tehama County تا به حال یک مورد تایید شده از این ویروس در حالی که Modoc نداشته و هر Siskiyou County تا به حال پنج تا کنون. از سه شهرستان تنها یک Tehama County بیمار مرده است.

"ما در ثابت مکالمه" Siskiyou County, بهداشت عمومی, مدیر صدفی, دیویس گفت: در روز سه شنبه هیئت ناظران نشست. "من بسیاری از نظرات و ایمیل از شهروندان است که ما نیاز به شروع به بازگشایی این دلیل که اقتصاد در حال مرگ است. بنابراین ما واقعا به دنبال آن, اما ما نمی خواهیم که بیش از حد به زودی برای محافظت از همه سلامت."

این Siskiyou County هیئت ناظران وزن خواهد شد که شهرستان را برنامه ریزی برای بازگشایی در نشست روز سه شنبه در حالی که Tehama County سلامت افسر قرار دادن یک لیست از دستورالعمل ها برای کسب و کار را در نظر بگیرید هر زمان که آنها بازگشایی شده است. در Modoc شهرستان مورد کلانتر تک Dowdy فرستاده خود نامه ای به Newsom.

برخی از Shasta County ساکنان نگران تعجب: چرا بیشتر مردم با پوشیدن ماسک صورت?

در حالی که روستایی شهرستانهای خود چالش های اقتصادی موجب شده توسط ویروس, آنها نه تنها آنهایی که امیدوار Newsom عطا خواهد کرد که آنها را یک استثنا. San Luis Obispo County, به عنوان به خوبی به عنوان برخی از شهرستانها در استنیسلاس را نیز گذراند نامه گفت: خود را نسبتا کمی از موارد در مقایسه با لس آنجلس باید آنها را قبل از باز کردن.

هنوز Newsom است هشدار داد که مسافران از بالا-انتقال شهرستانهای استان می تواند این ویروس را به نسبتا امن آنهایی که اگر آنها بازگشایی شود.

در اینجا نگاهی به هر شهرستان را برنامه ریزی برای بازگشایی, در انتظار تایید از استاندار:

Siskiyou County

دور-northern California شهرستان را برنامه ریزی برای بازگشایی خواهد رول در سه مرحله و ترک مقامات حق به آن تماس بگیرید اگر بیشتر موارد شروع به ظاهر کردن دوباره.

"حمایت از جوامع ما تعهد اجتماعی و مسئولیت شخصی است حیاتی برای موفقیت از بازگشایی طرح است. ایمنی و سلامت Siskiyou County ساکنان این است که مهم ترین تصمیم گیری راهنمای در طول COVID-19 پاسخ باقی می ماند و اولویت شماره یک ما" یک سند در برنامه بار خوانده شده است.

برخی از نمونه هایی از آنچه که می تواند منجر به یکی دیگر از بسته شدن: داشتن سه یا بیشتر از موارد تایید شده از این ویروس در عرض یک هفته افزایش بیماران تنفسی و یا "قابل ملاحظه ای افزایش مرگ و میر غیر قابل توضیح در شهرستان است."

با اشاره به این شهرستان تا به حال یک مورد جدید در 17 روز به عنوان سند نوشتن — و که هیچ یک از آن پنج آلوده ساکنان درگذشت — مقامات بهداشت گفت: طرح خود را برای برخی از محدودیت ها برداشته شود ممکن است 1. اگر Newsom موافق جدید ماه عبارتند از:

  • تجمعات اما نه آنهایی که بزرگ اجتماعی که در آن فاصله از 6 فوت یا بیشتر نمی تواند در محل.
  • همه کسب و کار می تواند بازگشایی خواهد اما باید برای حفظ همان دستورالعمل برای بقیه شهرستان و نوشته اند برنامه در محل. رستوران ها و کافه ها را مجبور به ماندن در نیمی از ظرفیت.
  • خانه های سالمندان می تواند بازدید کنندگان برای شرایط خاص مانند پایان زندگی بازدیدکننده داشته است.
  • غیر ضروری سفر هنوز هم دلسرد و ماسک خواهد بود توصیه می شود اما لازم نیست.
  • افراد 65 ساله و مسن تر خواهد بود تشویق به ماندن در خانه مگر آن ضروری است.

در نهایت در یک نامشخص تاریخ این شهرستان امیدوار به حرکت به مرحله 3 و بازگشایی همه چیز.

COVID-19 روز رسانی: لیست کامل از Shasta County coronavirus بیماران

اما در Shasta County, مقامات بهداشت هشدار داده اند که بازگشت کامل به حالت عادی احتمال زیاد اتفاق نمی افتد تا زمانی که یک واکسن یا دارو برای ویروس های موجود است که احتمالا رفتن به مدت حداقل یک سال.

برای دیدن کامل برنامه رفتن به https://bit.ly/355YmnS.

داستان زیر را ادامه می دهد.

Tehama County

بیشتر جنوب, Tehama County دستورالعمل های مرکز بیشتر در کسب و کار به تنهایی با مقامات بهداشتی توصیه آنها در نظر متناوب ساعت و ملاقات بنابراین مردم کمتر در تعامل هستند در یک زمان معین.

که شهرستان پیشنهادات نیز نگاه سنتی و شیوه های کسب و کار است که می تواند منجر به آلودگی مانند خدمت به نوشیدنی یا آب نبات ارائه مجلات به مردم در اتاق انتظار و توزیع بیش از کارت به پرداخت برای همه چیز. آنها همچنین توصیه های مکرر و ضد عفونی کننده سطوح و گزینه ای را برای کارکنان به پوشیدن ماسک.

برای مشترکین: دوم مرغ زیستن آماده برای باز کردن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

در همان زمان کسب و کار "ظرفیت عادی" نیز باید کاهش می یابد اجتماعی را حفظ فاصله این شهرستان را طرح می گوید.

برای دیدن کامل برنامه رفتن به https://bit.ly/2yKCxxH.

Modoc شهرستان

Dowdy نامه به Newsom از او می پرسد برای اجازه نه فقط Modoc اما دیگر روستایی شهرستان باز است.

"Modoc شهرستان ادامه خواهد داد و برای تامین سلامت و رفاه عمومی و پاسخ در حالی که موقعیت خودمان را به جلو حرکت کند با, اقتصادی, سلامت" نامه خود می خواند.

Dowdy تقدیر بخش سلامت مدیر برای بودن "در کلام ما را قادر می سازد برای حفظ صفر موارد است."

Dowdy گفت: دیگر کسب و کار بسته بدتر اقتصادی تاثیر خواهد بود برای سال "حتی با حمایت از دولت و دولت فدرال است."

"من می دانم که کالیفرنیا و ملت است که هنوز مبارزه با این ویروس مرگبار" او نوشت. "من مطمئن هستم که در روستایی در شمال کشور شهرستان است که به تحت تاثیر قرار مانند بزرگتر مناطق شهری هستند در یک موقعیت بهتر برای شروع روند باز کردن تا ما با استفاده از شهرستانهای استراتژیک به خوبی برنامه ریزی شده برگزار رویکرد است."

انزال زن, Shulman را پوشش می دهد یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن