'قابل توجه' طوفان بیش شمال کشور انتظار می رود از طریق پنج شنبه

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 5:06 PM EDT مارس 17 سال 2020آن را در شکل دادن به یک مرطوب و باد می وزد ه

توسط ABTINNEWS در 29 اردیبهشت 1399

آن را در شکل دادن به یک مرطوب و باد می وزد هفته با خدمات ملی آب و هوا صدور یک مشاوره پیش بینی "مهم" اواخر فصل طوفان با متوسط تا سنگین باران پیش بینی شده از طریق پنج شنبه و برف در کوه ها.

باد می تواند به سرعت از 30 تا 40 مایل در ساعت در دره و 40 به 60 مایل در ساعت در کوه ها با توجه به آب و خدمات.

یکشنبه شانس پراکنده رعد و برق انتظار می رود برای تبدیل شدن به گسترده روز دوشنبه و سه شنبه در دره و اطراف کوهپایه.

آب و خدمات ترغیب رانندگان به سازمان دیده بان برای نرم و صاف کردن جاده ایستاده آب شاخه های درخت و دشوار شرایط رانندگی به دلیل توفانی باد و باران و برف. طوفان همچنین می تواند تگرگ و سنگین بارندگی, آب و هوا خدمات گفت.

در کوه, برف سطح انتظار می رود که در بالا ترین کوه عبور می کند در یکشنبه اما سقوط به 6500 تا 6000 پا در ارتفاع دوشنبه. زنجیره ای نیز می تواند مورد نیاز در برخی از مناطق.

"بالاتر از ارتفاع در کوهستان سفر می رود که این مشکل از اواخر امشب از طریق پنج شنبه" آب و هوا خدمات گفت.

روز چهارشنبه وجود دارد می تواند پراکنده در کوه, دوش, دوش گرفتن و خشک کن شرایط در هفته بعد.

طوفان که باید همچنان ادامه داشت بیش از شمال دولت در چند هفته گذشته کمک کرده اند تا حدودی به جبران آنچه که در غیر این صورت خشک زمستان در ردینگ منطقه است.

از بعد از ظهر یکشنبه 2.44 اینچ از بارش باران ثبت شد پس از مارس 1 در آب و خدمات رسمی باران سنج در ردینگ فرودگاه شهری. طبیعی است که زمان از ماه بود 0.96 از یک اینچ است.

در حالی که بارش ماهانه در مجموع شد تا برای ردینگ بارش در مجموع 12.09 اینچ از ژانویه و زیر نرمال از 19.28.

خدمات آب و هوا نگه می دارد و نیز نگه می دارد آهنگ از بارندگی از اکتبر. 1 تا سپتامبر. 30. بارش در مجموع 21.79 اینچ پس Oct. 1 همچنین در زیر نرمال 32.13 اینچ است.

شمال دولت مخازن, اما, انجام می دهند بهتر از بارندگی. دریاچه شستا و تثلیث دریاچه بودند هر دو 91 درصد از متوسط خود را برای این زمان از سال به عنوان روز یکشنبه با توجه به وزارت امور خارجه از منابع آب. تثلیث دریاچه 77 ٪ بود در حالی که کامل شاستا لیک شد 78% کامل دولت گفت.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب