خجالتی گرگ پناهگاه امن و امان $1.7 M قرارداد جدید 17 هکتار محل

کارل اشنایدر ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 12, 2020گرگ ها و گرگ سگ در یک ذغال سنگ

توسط ABTINNEWS در 23 خرداد 1399

گرگ ها و گرگ سگ در یک ذغال سنگ پناهگاه ها یک گام نزدیک تر به حرکت به یک جدیدتر و بزرگتر اردوگاه.

حیوانات در خجالتی Wolf Sanctuary آموزش و پرورش و مرکز تجربه خواهد نقل مکان از زمان 2.5 هکتار نقطه به roomier 17 هکتار بسیاری کردن دروازه طلایی بلوار غرب پس از تامین $1.7 میلیون قرارداد به خرید زمین از تاج و خدمات مدیریت.

"خجالتی گرگ شده است به دنبال نقل مکان برای بسیاری از سال و در واقع زمین های خریداری شده در سال 2012 اما آن کار نمی کند ى حکیم گفت:" دیانا Deppen این پناهگاه مدیر اجرایی.

جدید حفاری کمک خواهد کرد خجالتی گرگ متوجه آموزشی و توسعه جاه طلبی در حالی که به آن حیوانات به روز شده در محوطه.

بخشی از به روز رسانی اجازه می دهد برای ساختمان آتش و طوفان مقاوم در برابر محوطه بنابراین این پناهگاه می تواند به عنوان یک منبع جامعه در طول طوفان تهدیدات. هنگامی که شهروندان نیاز به تخلیه وجود دارد می تواند محدود اتاق در محلی آشیانه به هیئت مدیره حیوانات خانگی خود را به طوری Deppen گفت: محراب امیدوار است برای پر کردن این شکاف.

ستاره رویت: 'دفتر' ستاره Jenna Fischer بازديد خجالتی Wolf Sanctuary

نیز وجود خواهد داشت فرصت های جدید برای همکاری با کالج ها و دانشگاه ها که مطالعه شناختی رفتارهای حیوانی زمینه و همچنین تحقیقات DNA.

محراب در خط مقدم تحقیقات DNA به گینه نو کوهستانی سگ های وحشی, شناخته شده به عنوان گینه نو, امضای سگ. یک بار فکر منقرض پژوهش به دنبال این گونه ریشه و Seager این پناهگاه ساکن آواز سگ کمک کرده است و در آن تلاش.

"امکانات جدید ما را باز کردن درب به فرصت های بیشتر مانند این که" Deppen گفت.

قبلی پوشش: خجالتی Wolf Sanctuary برای بهره مندی از معامله OK می خواهم برای مرکز تجاری برنامه در دروازه طلایی شهرکهای بسته

فرصت های بیشتر شامل هدایت ارائه تسهیلات و پتانسیل طراحی برای عبور حیات وحش که در آن بازدید کنندگان می توانند تجربه چگونه این گذرگاه در زیر جاده ها می تواند موثر باشد. Deppen گفت: او تماس فدراسیون حیات وحش فلوریدا در مورد تلاش خود را در این نوع از گذرگاه.

"من فکر کردم که یک ابتکار بزرگ" گفت: مردیت Budd, FWF را در سیاست های منطقه ای مدیر. "یک راه برای برجسته نیاز برای حیات وحش به صلیب عمده جاده و چرا از آن بسیار مهم است."

شیرجه رفتن عمیق تر: خجالتی Wolf Sanctuary, wolf سگ آوردن صلح به محلی جانبازان

Deppen و مردمی در محراب در حال ادامه کار خود را با شفا قلب برنامه به همکاری با سازمان های محلی.

"از آنجا که حیوانات ما آمده تا ما را از آزار رها شده و نادیده گرفته شده موقعیت های جادویی شفا ارتباط با انسان است که تا به حال تجربه مشابه در زندگی خود" برنامه صفحه وب می گوید. "ما حیوانات آموزش ما در مورد محبت, بخشش, قدردانی, شجاعت و عشق بی قید و شرط."

شبکه کودکان از SWFL پناهگاه برای آزار زنان و کودکان و خانه پایگاه جنوب غربی فلوریدا باید همه با همکاری خجالتی گرگ و Deppen امید به گسترش روابط اجتماعی.

محراب جدید خرید زمین هماهنگ بود پس از تاج مدیریت خدمات خریداری زمین از ذغال سنگ شهرستان در تابستان گذشته.

"سال گذشته ما آموخته اند که خیلی بیشتر در مورد خجالتی, Wolf Sanctuary, ماموریت و چشم انداز خود را برای گسترش پردیس. سازمان به ارمغان می آورد بسیار شفقت به حیوانات و مردم آن را در خدمت از طریق آن تلاش های نجات و درمانی حیوانات برخورد. ما مفتخریم به عنوان یک شریک در آوردن این چشم انداز به واقعیت" نوشته رابرت تاج معاون رئیس جمهور از تاج خدمات مدیریت در انتشار اخبار.

محراب هنوز برخی از rezoning به رفتن را از طریق پس از منطقه بندی فعلی اجازه نمی دهد که پناهگاه برای حیوانات اما Deppen گفت که او امیدوار است که از طریق خواهد شد در آینده 12 تا 18 ماه.

"ما قصد داریم با استفاده از این زمان برای نظارت بر سرمایه ما کمپین و نهایی کردن برنامه های طراحی" او گفت:. "این یک فرایند یادگیری از آنجایی که ما هرگز ساخته شده است چیزی شبیه به این از زمین تا. قادر به ساخت یک برنامه هیجان انگیز است."

نظر: داشتن یک, wolfdog, حق انتخاب برای خانواده شما ؟

کارل اشنایدر یک محیط خبرنگار. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter: @karlstartswithk ایمیل او را در kschneider@gannett.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن