کلانتر Magrini ارتباطات شامل شبه نظامیان شهروند پیامهای حمایت و برخی نگرانی

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 12:27 PM EDT Jul 11, 2020اسناد منتشر شده توسط Shasta County مقامات نشان

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

اسناد منتشر شده توسط Shasta County مقامات نشان می دهد کلانتر اریک Magrini مطلع شد که اعضای حداقل یک گروه شبه نظامی محلی خواهد بود در جورج فلوید تظاهرات در ردینگ در ماه گذشته.

کلانتر دریافت پیام از اعضای گروه که رفت به سیاه و سفید زندگی می کند ماده حوادث در ماه ژوئن. هر دو گفتند که برنامه ریزی برای تامین امنیت و کمک اضطراری برای حوادث با توجه به اسناد منتشر شده توسط این شهرستان در پاسخ به یک رکورد افکن درخواست تحت کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند.

"ما کمک کرد از در رد بلاف امشب با برکت و رحمت از نمایندگان...," وودی Clendenen از کاتن نوشت: ژوئن 1 در رسانه های اجتماعی پیام به Magrini.

"ما خواهد بود در ردینگ (فردا) شب در گل زبان درقفا در نزدیکی سنگر..فقط می خواستم به شما اجازه می دانم و شما در حفظ و در حلقه...تماس با من اگر شما هر گونه سوال," او نوشت.

پیام بودند در 24 صفحه از اسناد مقامات منتشر شد.

با استفاده از کلمات کلیدی خاص, روزنامه درخواست تمام کلانتر ارتباطات با مردم قبل و بعد از تظاهرات از مارس 26 ژوئن 6 و در سراسر زمان Cottonwood بازار مال فروشان (از 4 مارس تا 15.

در حالی که روزنامه خواسته برای همه ارتباطات نوشته شده است از جمله پیام های متنی, رسانه های اجتماعی, پست, ایمیل ها و نوشته نسخه از پیام های پست صوتی این مقاله تنها با دریافت ایمیل و رسانه های اجتماعی پست.

یک نماینده شهرستان ابراز نگرانی کرد که درخواست شد به طوری گسترده از آن دشوار خواهد بود به انجام برسانند تا در جهت منافع بهنگام کاغذ توافق کردند که به طور خاص درخواست ارتباطات که شامل کلمات "اعتراض" "تظاهرات" "مارس" "غارتگر," "شورش" "Antifa," "شبه نظامی" و "NorCal خطر است."

کلانتر نقش در اعتراض و Cottonwood بازار مال فروشان تا به حال تولید شده جنجال در جامعه است. اعضای یک گروه علاقه مند به کمک شب از 2 ژوئن گفت که آنها ناراحت شدند پس از Magrini ادعا کرد او را دعوت نمی شبه نظامیان به ارائه کمک و یا امنیتی در تظاهرات.

در پاسخ به درخواست این شهرستان ارائه نسخه 12 رسانه های اجتماعی پیام های ارسال شده به کلانتر. در بسته گنجانده شده بودند هفت پاسخ به 12 پیام های رسانه های اجتماعی.

همچنین در بسته شد و هفت ایمیل به Magrini و یک پاسخ ایمیل از کلانتر.

کلانتر نه پاسخ به پیام های تلفن درخواست اظهار نظر در این داستان.

در یک جداگانه مصاحبه Clendenen گفت: او با ارسال یک پیام به Magrini به او اجازه دهید می دانم که اعضای شبه نظامی خواهد بود در ژوئن 2 اعتراض.

اما Clendenen یک کاپیتان در شمال کشور شعبه ایالتی کالیفرنیا ارتش گفت کلانتر دعوت نمی کند گروه خود را به این تظاهرات که شب.

شب قبل از تظاهرات او پیام های ارسال شده به کلانتر و مردم او می داند که در ردینگ اداره پلیس و گشت بزرگراه کالیفرنیا, او گفت:.

"پس آنها بازگشت یک تماس و گفت:" ما درک می کنم شما در حال رفتن وجود داشته باشد اما آنها قطعا تا به حال به ما و خواسته ما را به رفتن. اما آنها می دانستند منظورم این است که ما قرار بود در هر صورت. آنها در تلاش برای متوقف کردن ما و یا تشویق ما" Clendenen گفت.

یکی از خروجی رسانه ها اگر چه گزارش شده است که اعضای یک گروه شبه نظامی گفت: Magrini آنها را دعوت به اعتراض برای کمک به حفظ صلح است. دو روز پس از تظاهرات Magrini با صدور بیانیه ای در رسانه های اجتماعی گفت: او را دعوت نمی شبه نظامیان به تظاهرات.

چند صد نفر از مردم برای تظاهرات در دادگاه خیابانی در مرکز شهر ردینگ و در ردینگ تالار شهر در اعتراض به خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید درگذشت مه 25 در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس.

به جز چند تنش و درگیری تظاهرات باقی مانده تا حد زیادی صلح آمیز است.

Clendenen گفت: وجود گروه های دیگر از مردم وجود دارد, در علاوه بر این به شبه نظامیان عضو که به تامین امنیت.

"در آن باقی می ماند صلح آمیز است. من مطمئن هستم که اگر آن را مسالمت آمیز باقی ماند زیرا ما وجود دارد و یا فقط آنها جدید ضد شورش پلیس وجود دارد و یا ترکیبی از این دو اما نه فقط شبه نظامی. وجود شهروندان" Clendenen گفت. "و ما تا به حال حدود 300 بچه ها وجود دارد و من می خواهم بگویم فقط حدود 80 شدند, شبه نظامیان و بقیه فقط مردم که شنیده ام چه می گذرد و نشان داد."

روز بعد از Magrini بیانیه در مورد اینکه آیا او دعوت شبه نظامیان به اعتراض ترور نیل از ردینگ ارسال کلانتر یک پیام در رسانه های اجتماعی به ستایش او پست های رسانه های اجتماعی.

"که یک پست عالی بود اریک. محلی قاره رهبران ترس از شبه نظامیان و پلیس" نیل نوشت: به Magrini.

نیل در ادامه گفت او کمک کرد راه اندازی یک پادکست به توضیح خود نقش در اعتراضات و "برای کمک به روشن شدن هوا و به خصوص ترس از گروه ما." وقتی رسید با رکورد افکن نیل کاهش یافته است به نظر و گفت: او را متعلق به یک گروه شبه نظامی.

"هر کس را دیدم که گروه ما سراسر از دادگاه سهشنبه شب بدیهی است و آشوبگران برچسب گذاشته شده توسط ما به عنوان سفید ملی," او نوشت: در پیام خود به کلانتر.

"امن و شهروندان خود را در اینجا برای کمک به هر حال ما می توانیم" نیل گفت. او افزود که گروه خود را هنوز هم ناشناس را ارائه مراقبت های اضطراری پزشکی در طول یک برنامه ریزی مارس در ردینگ.

کلانتر به طور خلاصه در پاسخ به نیل پیام.

"با تشکر از ترور. قدردانی از حمایت. ایمن ماندن," او نوشت.

اسناد و مدارک نشان می دهد دیگران رسیده به کلانتر نگران خشونت های اطراف شد.

یک زن با ارسال Magrini پیام با تصاویر از یک پوستر تبلیغاتی مارس از آزادی است که برنامه ریزی شده بود برای مه 29, اما به تعویق افتاد تا 6 ژوئن. او همچنین با ارسال کلانتر یک تصویر از یک ون ظاهرا آوردن مردم به ردینگ به "شورش و سوزاند."

او گفت که او نگران بود که این رویداد صلح آمیز باقی می ماند. Magrini به سادگی پاسخ داد: "متشکرم" به پیام های خود را.

یک زن دیگر نیز فرستاده Magrini رسانه های اجتماعی پیام با یک تصویر از ماه مارس از آزادی پوستر.

"من می خواهم صلح است....لطفا به من کمک کند به ما کمک کند به صدای نیازهای ما بدون خشونت است....هنوز مطمئن شوید که اگر این واقعی اما....لطفا برای کمک به من," او نوشت: به کلانتر.

"با تشکر از شما برای سر. ما بیش از حد می خواهید صلح و قانونی گردهمایی" Magrini پاسخ داد.

یک زن دیگر نیز فرستاده Magrini یک پیام با اتوبوس به اتهام حمل افراد قصد شورش.

"چگونه باید نگران ما بود?? می تواند به شما لطفا آدرس این ؟ بله من بسیار نگران هستم," او نوشت.

"ما آگاه است. با تشکر از شما" Magrini پاسخ داد.

در حالی که اسناد و مدارک ارائه شده توسط این شهرستان منعکس پشتیبانی از کلانتر و نگرانی ساکنان را در مورد خشونت در این تظاهرات برخی از آنها انتقادی از Magrini را از دست داده و در کاتن وود بازار مال فروشان.

بازار مال فروشان برگزار شد مارس 10, در حالی که این شهرستان تحت shut-down سفارشات با توجه به COVID-19 همه گیر و اجتماعات بزرگ شد و هنوز هم ممنوع است. Magrini انتقاد قرار گرفته بود برای متوقف کردن رویداد.

"بنابراین شما می توانید توضیح دهید که چرا شما متوقف نمی Cottonwood بازار مال فروشان با وجود فرماندار دستور؟" جودی سالتر از ردینگ نوشت: در رسانه های اجتماعی پیام. "فقط مطمئن شوید که چرا شما تصمیم به چشم پوشی از دستورالعمل."

در حالی که مسی بعد گفت که او نمی دریافت پاسخ از کلانتر جان بعد از اندرسون را دریافت پاسخ پس از او با ارسال یک پیام در حمایت از او.

"FB (Facebook) پست امروز متحده که از شما خواسته شده است به استعفا شده است که جعلی خبر؟" بعد پرسید Magrini. "من می خواهم شما بدانید که من از شما حمایت و تصمیم خود را برای دخالت نمی کنیم با Cottonwood بازار مال فروشان. نیست (استعفا) شهروندان Shasta County نیاز شما به عنوان کلانتر ما!"

اما کلانتر به نظر می رسد به تطهیر تلاش برای حذف او را از دفتر.

"بعد از ظهر جان. من مطمئن هستم که جایی کسی است که به درخواست من به مرحله پایین اما این نیست که از هر کسی در یک موقعیت رهبری. من بسیاری از نظرات و ایمیل و تماس های تلفنی و غیره. 90% مثبت هستند....پس از آن وجود دارد دیگران (lol)," Magrini نوشت: به روز.

یک مرد messaged Magrini بپرسید اگر بازار مال فروشان تحت تاثیر تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی و در مورد اینکه آیا "شما بچه ها مجبور شدند به بسیاری از تنظیمات و پرش را از طریق بسیاری از hoops به دلیل بازار مال فروشان.... حقیقت هر که؟"

"بله به دلیل آن ساخته شده و ملی, اخبار ساکرامنتو (فرماندار) ناراحت شد. احساس ما نیست او را به طور جدی. از طریق چندین ایمیل و تلفن تماس (ما) بودند و در نهایت قادر به چشم پوشی" Magrini نوشت.

یکی دیگر از ساکنان ارسال یک پیام گفت که او شنیده بود وجود دارد یک تاخیر با county "واریانس" با توجه به بازار مال فروشان. او اشاره دکتر کارن Ramstrom این شهرستان افسر بهداشت.

"من مطمئن هستم که اگر شما می گویند که شما در چه کارن Ramstrom گفت: در جعلی آزادی مطبوعات. من درک می کنم اگر شما اصلا جواب من به طور مستقیم. با تشکر از شما برای این کار فوق العاده شما انجام می دهند!!!" Wallner نوشت.

یک ایمیل ارسال می شود روز قبل از بازار مال فروشان از یکی از ساکنان که انتقادی از مسئولان شهرستان اجازه می دهد که بازار مال فروشان به رفتن نیست به نظر می رسد برای دریافت یک پاسخ از Magrini.

"چگونه است که هر یک از این بوده است ؟ چه نقطه از دولت و Shasta County صدور دستور اگر شما اجازه می دهد یک کسب و کار به طوری وقیحانه نقض آن؟," او نوشت. "چرا که هر کسی به دنبال سفارشات خود را در آینده در صورتی که به هیچ اجرای آنها؟"

الیسا McEuen, اما, ارائه پشتیبانی به کلانتر یک ایمیل به او ارسال می شود روز بعد از بازار مال فروشان.

"من مطمئن هستم که شما دریافت نامه های مردمی که در حال ترس و رد از بازار مال فروشان. اما وجود دارد بیشتر * که حمایت از شما!" نوشت: McEuen که علنا اعتراض در شهرستان و دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. "مردم Shasta County نیاز شما را به ادامه برای تضمین حقوق ما. چگونه ما می تواند کمک به شما را تشویق و تیم خود را ؟ لطفا اجازه دهید من می دانم!"

وجود دارد هیچ پاسخ به McEuen موجود در شهرستان را بسته از اسناد و مدارک ارائه شده است.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن