شاستا بهداشت عمومی و شستا اتحادیه دبیرستان منطقه ارائه به روز رسانی در ورزش

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 5:53 PM EDT Jul 22, 2020Shasta County مقامات بهداشت عمومی و ورزشی دبیرست

توسط ABTINNEWS در 2 مرداد 1399

Shasta County مقامات بهداشت عمومی و ورزشی دبیرستان لیگ با هم کار خواهد کرد برای تعیین زمانی که ورزش دبیرستان شروع خواهد شد در شمال کشور.

دبیرستان ورزشی, لیگ های سراسر شمال دولت باید بهداشت برنامه ها و پروتکل های در مورد چگونه دبيرستان را محافظت از ورزشکاران و مربیان و طرفداران از coronavirus. لیگ باید پس از ارسال طرح های خود را به مقامات بهداشت محلی شهرستان برای تصویب.

شاستا اتحادیه دبیرستان سرپرست منطقه جیم Cloney می گوید: وجود خواهد داشت یک جلسه با اعضای شرقی, ورزشی, لیگ به بحث در مورد چگونه به جلو حرکت کند. Shasta County سه تا از بزرگترین مدارس — شاستا سازمانی و Foothill —رقابت در EAL همراه با رد بلاف دبیرستان از Tehama County و دلپذیر دره و چیکو از Butte County است.

"من فکر می کنم هر کس به رسمیت می شناسد تیم ورزشی بسیار سنگین و بالابر در واقع نه یک گزینه بر اساس دستورالعمل که بیرون آمد" Cloney گفت: در Shasta County بهداشت عمومی رسانه های توجیهی در روز چهارشنبه. "هدف اصلی ما این است که نگه داشتن مدارس ما باز است. آیا ما می توانیم نگه داشتن مدارس باز و ارائه extracurriculars مانند دو و میدانی در محدود راه همه بستگی دارد در گفت و گو مستمر با ما بهداشت عمومی افسران."

Shasta County بهداشت عمومی افسر دکتر کارن Ramstrom گفت: دولت انتظار می رود به انتشار دستورالعمل در مورد نحوه بازگشایی دبیرستان ورزشی این هفته است.

"ما خواهد بود محدود به انجام آنچه که به دولت اجازه می دهد تا" Ramstrom گفت. "ما می تواند محدود تر اما ما نمی تواند کمتر باشد (محدود)."

روز دوشنبه CIF شمالی بخش کمیسر الیزابت Kyle اعتقاد سقوط ورزش های نجومی می تواند شروع در اواسط ماه اکتبر.

در یک ایمیل کایل توضیح استدلال به صورت CIF شمالی بخش زیر خود را بازگشایی طرح به جای پیروی از یک برنامه منتشر شده توسط CIF, دولت است که همه از کالیفرنیا 20 ورزشی به میزبانی منطقه ای و دولت های حذفی از مارس تا ژوئن.

بخش شمالی تنها بخش از 10 CIF بخش است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای بالا ورزش در پاییز.

"پنجاه و ما 68 مدارس زیر 500 ثبت نام" کایل اظهار داشت: از طریق ایمیل. "در آن دسته از مدارس بسیاری از دانش آموزان و مربیان دو, ورزش سه, ورزش, ورزشکاران و مربیان است. دو فصل از ورزش نیست نیازهای خود را. این Covid اعداد در آن زمان بودند به طور قابل توجهی پایین تر در بخش شمالی نسبت به جاهای دیگر در سراسر کشور. ما می خواستیم به دانش آموزان و ورزشکاران امیدوارم که ما ممکن است قادر به بازگشت اگر ادارات بهداشت محلی تایید مشارکت."

کایل افزود: "فوتبال در ماه ژانویه خواهد بود بسیار دشوار است برای کوه مدارس که اغلب دارای آب و هوای نامساعد."

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب