Shasta County را مجبور به ماندن در خانه بیشتر از بقیه دولت

انزال زن, Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:40 PM EDT May 8, 2020Shasta County است به احتمال زیاد به ماندن د

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

Shasta County است به احتمال زیاد به ماندن در خانه و دستورالعمل در جای دیگر از بقیه دولت های محلی و مقامات بهداشت گفت: در صبح روز چهارشنبه در سایت خبری.

"این تنها چیزی است که از نظر ذهنی و عاطفی برای همه ما برای آماده شدن برای" Shasta County Health افسر دکتر کارن Ramstrom گفت.

این شهرستان هنوز هم ندارد برآورد محلی در اوج coronavirus موارد اما Ramstrom گفت اپيدميولوژيستها در حال کار به شکل که.

دولت در حال برآورد کلی آن موارد را به اوج در اواسط تا اواخر ماه مه پس از افزایش بوده بیشتر ثابت بیش از روزهای اخیر.

این شهرستان تا به حال 23 مورد از این ویروس که از صبح روز چهارشنبه با چندین مورد جدید ظاهر تقریبا روزانه در طول هفته گذشته. برای بافت آن را به حال یازده موارد حدود یک هفته پیش.

که با رشد و گسترش و اوج که هنوز به توان رسیده شهرستان است در همان مسیر به عنوان مناطق عمده شهری کالیفرنیا Ramstrom گفت.

"ما در حال پشت چند هفته از دیگر بخش های دولت," او گفت:.

Ramstrom گفت: دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل کار کرده اند و تا کنون و اقدامات دیگر — مانند جدید خود را توصیه به پوشیدن ماسک — نباید باعث شود مردم به از دست دادن هوشیاری خود را به عنوان اقامت در خانه دستورالعمل ادامه خواهد داد.

"ماسک که یک لایه اضافی از حفاظت, اما آن را نمی کند و نباید تا کنون در نظر گرفته شود یک جایگزین برای اقدامات احتیاطی است که ما در حال حاضر در حال انجام در حال حاضر" شهرستان سلامت و خدمات انسانی سازمان spokersperson Kerri Schuette گفت. "مردم هنوز هم باید در خانه ماندن مگر اینکه مطلقا لازم است. اجتماعی فاصله سخت کوش و شستن دست و تنفسی بهداشت — که هنوز هم نیاز به اتفاق می افتد. ماسک لایه دیگر آن را یک جایگزین برای هر یک از کسانی که همه چیز."

بیشتر: بروزرسانی: سه چهارم کارکنان در ردینگ جانبازان خانه COVID-19 از جمله یک شهروند

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: آنچه ما می دانیم شنبه در مورد COVID-19 در شهرستان شاستا

بیشتر: پاستور در ردینگ کلیسا با COVID-19 شیوع صحبت می کند در مورد دست زدن به بحران

انزال زن, Shulman را پوشش می دهد یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن