Shasta County مقامات اخراج هزاران نفر از سطح پایین پرونده های جنایی در میان COVID-19

مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 5:50 PM EDT مارس 14 سال 2020Shasta County دادستان مشغول به کار به اخراج ن

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

Shasta County دادستان مشغول به کار به اخراج نزدیک به 6,500 سطح پایین پرونده های جنایی در اواخر ماه مارس در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

این موارد همه سطح پایین تخطی از قانون جرم است که مورخ به سال 1989 و نه شامل از دست دادن یا آسیب به قربانیان, با توجه به بن هانا معاون برای Shasta County دفتر دادستان منطقه. آنها عبارتند از جرائم مانند رانندگی بدون مجوز بودن, مست در اتوبوس و تخطی از قانون در اختیار داشتن مواد مخدر.

در یک ایمیل هانا نوشت که COVID-19 shutdown به طور چشمگیری نهفته دا در عملیات هل دادن هزاران نفر از موارد در حال بررسی به تاریخ آینده و کشش نازک دفتر منابع. دا در دفتر 19 دادگاه وکلای مدافع و بیش از 60,000 باز در حال بررسی پرونده های جنایی هانا نوشت.

بیشتر: 530 جرم سازمان دیده بان: مرد دستگیر شده در نزدیکی کالدول پارک به اتهام آزار, دوست دختر سابق

در تلاش برای اولویت بندی موارد "که جدی ترین و شامل ضرر و زیان به قربانیان" دا بررسی بیش از 11,000 بزه موارد و زمینه یک حرکت با دادگاه به اخراج حدود نیمی از آنها با توجه به هانا.

"کارکنان ما در زمان استفاده از زمان ایجاد اخیر جزئی دادگاه shutdown به ارزیابی پرونده ها از سطح پایین بزه موارد بررسی هر یک برای تعیین مناسب بودن آن برای امکان اخراج" هانا نوشت.

اخراج سفارش ثبت شده در آوریل 22 و نهفته در مجموع 6,492 موارد با توجه به هانا.

قاضی دانیل فلین به منظور امضا در آوریل 29, با توجه به دادگاه اجرایی ملیسا فاولر-Bradley.

اکثر موارد اخراج شدند بیش از 10 سال بودند و نه به طور فعال با رفتن را از طریق روند دادگاه با توجه به هانا. او نوشت که هیچ جنایت موارد اخراج شدند.

فاولر-برادلی گفت: پاکسازی کردن مواردی که نمی خواهید به محاکمه حس می کند.

"این است که فقط یک نوع پاک کردن از بسیاری از موارد و برخی از آنهایی که جدید بیش از حد" او گفت:.

جان Kucera یک ردینگ مبتنی بر دفاع جنایی وکیل دیدم اخراج از زاویه های مختلف. او نگرانی در مورد چگونه موارد اخراج شد تصمیم گرفت به خصوص با توجه به حجم.

"است که یک و نیم سال به ارزش بزه براده شاید بیشتر" Kucera گفت. "اگر (دادستان) را احساس می کنند که این موارد هستند که بی ارزش حال چرا بودند که تا کنون واصل را شروع كنم؟"

Kucera همچنین پرسید که آیا متهمان خواهد بود مطلع از پرونده خود را اخراج.

هانا نوشته است که متهمان می توانند در تماس با دادگاه برای پیدا کردن اینکه آیا پرونده خود را در میان واخراج.

بیشتر: خانواده خود تاکید کرد در حالی که ماندن در خانه ؟ این کلاس های رایگان آنلاین و ممکن است کمک به

بیشتر: 2020 محقق-ورزشکار برندگان تگرگ از غرب دره Burney مدارس

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب