شاستا جامعه مرکز بهداشت می تواند تبدیل به دوم موبایل سایت آزمون

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:25 PM EDT Apr 20, 2020Shasta County مقامات بهداشت عمومی در حال کار بر

توسط ABTINNEWS در 2 اردیبهشت 1399

Shasta County مقامات بهداشت عمومی در حال کار بر روی یک دومین همکاری برای موبایل تست درمانگاه با شستا جامعه مرکز بهداشت.

"در حال حاضر جزئیات هنوز در حال کار می کرد" شستا سلامت جامعه مدیر عامل دین Germano روز دوشنبه گفت:.

در حال حاضر افراد با علائم کروناویروس می توانید تماس بگیرید Shasta County, بهداشت عمومی, غربالگری بیش از تلفن و در صورت نیاز برنامه یک درایو تا قرار ملاقات برای تست از طریق بینی گرد و خاک.

تلفن همراه آزمون برای افرادی که نمی باید از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و آنها در حال همکاری با عزت و سلامت Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سخنگوی Kerri Schuette گفت.

بیشتر خواهد شد در شمال بيمارستانهای دولتی آماده می شود ممکن است افزایش coronavirus موارد ؟

Schuette کاهش یافته است به می گویند که در آن تلفن همراه آزمون انجام شده است. بیش از حد مسئولان شهرستان نیست اظهار نظر در مورد امکان همکاری با شستا جامعه مرکز بهداشت به دلیل توافق نمی رسیده.

به تاریخ 34 نفر آزمایش شده است در این راه. آزمون پردازش از طریق آزمایشگاه Corp. و نتایج معمولا در دسترس هستند در عرض 48 ساعت Schuette گفت.

بیشتر تلفن همراه به معنی آزمایش بیشتر افرادی که علائم می توانید پزشکی پاسخ و کمک به آنها نیاز دارید. در میان برخی از علائم کروناویروس ها, تب, تنگی نفس و یا سرفه.

در روز دوشنبه اخبار توجیهی انجام شده توسط بهداشت و خدمات انسانی سازمان, دکتر کارن Ramstrom خواسته شده بود در مورد پتانسیل برای بیشتر گسترده آزمایش به طور خاص برای افرادی که در حال نشان دادن علائم.

Ramstrom گفت: شهرستان تمرکز تست افراد بیمار و فن آوری برای آزمایش افراد بدون علامت است که هنوز هم در حال کار می کرد.

"من می دانم که وجود دارد این است که موسسات مختلف علمی آزمون در حال توسعه. ما لازم نیست که کسانی که در دسترس در اینجا" Ramstrom گفت. "در حال حاضر تمرکز ما در حال افزایش است (تست) ظرفیت افرادی که بیمار هستند."

همانطور که از دوشنبه شب تعداد COVID-19 موارد در Shasta County باقی مانده در 26. شده است وجود دارد یک مورد جدید از coronavirus از روز پنج شنبه و تعداد زیادی از مردم با این بیماری تنها افزایش یافته است توسط دو از آوریل 12. سه نفر از بیماران فوت کرده اند از coronavirus.

بیشتر: Shasta County آژانس هشدار ویروس دیگری در خارج وجود دارد

در ضمن Germano گفت: شستا جامعه مرکز بهداشت و درمان بیماران در حال حاضر می توانید تماس درمانگاه در ردینگ و نمایش در آن مرکز تنفسی در اونز داروخانه ساختمان در سراسر خیابان و یا در خارج از مرکز بهداشت دیگر ماهواره ای و سایت های.

نمونه های گرفته شده در شستا جامعه مرکز بهداشت فرستاده می شوند به تلاش آزمایشگاه Germano گفت.

"این در جریان بوده است برای نزدیک به سه هفته برای بیماران ما. درایو-از طریق ایده تعاونی تلاش با بهداشت عمومی به طور مشترک ارائه خدمات اجتماعی برای ساکنان که هیچ منبع منظم مراقبت" Germano گفت. "اگر معامله است نه کار می کرد, وجود خواهد داشت هیچ درایو-از طریق تست را در سایت ما. با این حال من احساس می کنم ما در حال نزدیک شدن به این انجام می شود."

برای کمک به انجام همراه تست شستا جامعه مرکز بهداشت می تواند با استفاده از بخشی از 1.1 میلیون دلار آن را دریافت کرد در اوایل این ماه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

همچنین گرفتن پول بودند Shingletown مرکز پزشکی ($622,910), Hill, کشور, جامعه, درمانگاه ($622,190) و McCloud, بهداشت و درمان, درمانگاه ($717,530).

Germano گفت: مقدار زیادی از پول شستا جامعه مرکز بهداشت دریافت شده است صرف نیروی انسانی راه اندازی تنفسی به درمانگاه داخل اونز داروخانه ساختمان و تجهیزات حفاظت شخصی. این پول نیز صرف شده است و در دوخت آن تله مدیسین قابلیت پاسخ به کوروناویروس.

بیشتر: وزوز: مارس 28 Costco نشست خواهد بود مجازی. در اینجا چگونه برای شرکت

"این نه همه صرف شده است. بخشی از این بودجه" Germano گفت. "ما بسیاری از سال از این جلوتر از ما بنابراین ما باید به طور استراتژیک با راه ما با استفاده از تمام دارایی های ما در حال حاضر است."

اگر شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس Shasta County بهداشت عمومی در 225-5591.

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن