شاستا کالج COVID-19 سایت آزمون باز می شود برای قرار ملاقات با کارگران ضروری

مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 6:39 PM EDT May 30, 2020جدید پیاده روی تا COVID-19 سایت آزمون در ردینگ و

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

جدید پیاده روی تا COVID-19 سایت آزمون در ردینگ و در حال اجرا است.

سایت راه اندازی شده توسط دولت و عامل شستا, کالج, آزمایش حدود 50 نفر صبح روز پنجشنبه از طریق بینی سواب با توجه به Mckenna, Adams, سایت رویداد نظارت مدیر.

تست رایگان برای هر کس با توجه به Kerri Schuette ، سخنگوی Shasta County Health and Human Services Agency اگر چه سازمان انجام درخواست اطلاعات بیمه. Schuette گفت: تست توسط دولت تامین می شود.

در حال حاضر این سایت باقی می ماند انتصاب تنها آغاز خواهد شد و با بهداشت و درمان کارگران و کسانی که در دیگر ضروری شغل. این معلوم نیست که عموم مردم قادر خواهد بود به برنامه قرار ملاقات, اما آدامز گفت که او انتظار می رود خواهد شد که در عرض چند هفته و نه ماه.

ایجاد سایت می آید و پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom انتخاب Shasta County میزبان یکی از بیش از 80 ایالت تست سایت در تلاش برای گسترش آزمایش به "جوامع محروم."

چند گروه باید دست خود را بر روی این پروژه است. دولت قرارداد از طریق یک شرکت به نام OptumServe و آدامز که از ردینگ گفت: او در حال کار از طریق یک گروه به نام تدارکات Health, Inc.

بیشتر:آنچه ما می دانیم شنبه در مورد COVID-19 در شمال کشور

بیشتر:Modoc شهرستان می شود برای اولین بار به سهولت در کالیفرنیا اقامت-صفحه اصلی سفارشات

آنچه که فرایند آزمون بود ؟

تست روز پنج شنبه صورت گرفت در شستا کالج بدنسازی. آدامز گفت: کسانی که ملاقات برنامه ریزی شده می رسند در سالن که در آن آنها چک کردن با یک مدیر.

بعد از چند دقیقه چک کردن در آنها سر پشت یک پلاستیک روی صفحه نمایش برای تست آدامز گفت. آزمون خود یک سواب بینی که می رود به فرد بینی برای یک تعداد انگشت شماری از ثانیه است.

کسانی که در حال آزمایش می تواند انتظار می رود برخی از ناراحتی. یک بار بینی گرد و خاک است را نمونه قرار داده شده است به یک لوله است که سپس صعود برای وانت.

آدامز گفت: نمونه های تست شده توسط Quest Diagnostics.

"آنها می آیند و انتخاب کنید تا همه ما نمونه سه بار در روز" آدامز گفت: از تلاش.

آدامز گفت: به طور معمول طول می کشد از 48 تا 72 ساعت به دریافت نتایج آزمون.

این شستا دانشگاه, سایت آزمون تنها برای COVID-19 به عنوان تست برای آنتی بادی ویروس نشان می دهد که اگر کسی تا به حال عفونت در گذشته آدامز گفت.

آدامز گفت: در این سایت می توانید تست حدود 100 نفر در روز.

"ما فقط می توانید سه کارگر در سایت" آدامز گفت. "ما نمی خواهم به انجام این کار بیش از آن است که فقط به حفظ امنیت اجتماعی فاصله."

آدامز گفت: کارگران نمونه خود را تغییر دهید دستکش برای هر بیمار اما ماسک به دلیل کمبود.

کمی بیش از 100 نفر قرار ملاقات برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مقامات گفت.

Schuette گفت: مثبت و منفی تست اعداد گزارش شده توسط شهرستان و چند آژانس یکپارچه مرکز فرماندهی در به روز رسانی روزانه.

"ما تصور ما میخوایم دیدن, چاق, پرش" در مورد اعداد Schuette گفت.

همانطور که از شنبه شب Shasta County, مقامات گفت: 1,373 کل آزمایش های انجام شده پس از وقوع آغاز شد — به اندازه کافی برای 0.77% از ساکنان شهرستان شاستا (برآورد جمعیت 178,029).

این لینک را دنبال کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت یک قرار ملاقات برای تست.

بیشتر:ردینگ Dragstrip نژاد نگرانی مقامات بهداشتی; پروموتر می گوید اقدامات احتیاطی گرفته خواهد شد

بیشتر: Shasta County, بهداشت عمومی, مدیر چرا او را از پله پایین

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن