کاهش شدید مالیات دولت مجموعه را تهدید می کند پرداخت افزایش برنامه های

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 5:34 PM EDT مه 27 سال 2020Coronavirus ما

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

Coronavirus مالی آمار در فلوریدا اقتصاد است که به تمرکز واضح تر با یک گزارش جدید نشان مالیاتی دولت مجموعه سقوط تقریبا 900 میلیون دلار در ماه آوریل است.

و ممکن است به احتمال زیاد به بدتر تحلیلگران می گویند.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هنوز عمل در $93.2 میلیارد بودجه پیشنهادی تصویب شده توسط مجلس در ماه مارس ، اما هزینه های طرح است که انتظار می رود به نیاز دراماتیک تجهیز نشدن حتی اگر با کمک فدرال کمک دولت ذخایر و فرمانداری پیش بینی vetoing از صدها میلیون دلار در برنامه ها و پروژه ها برای کاهش هزینه ها.

"ما در حال سوت زدن در گذشته قبرستان وقتی که می آید به بودجه ما" گفت: سناتور. Gary Farmer, D-Lighthouse Point. "این ایده که ما می رویم به منابع به اندازه کافی در این آینده بودجه سال فقط مسخره است."

کشاورز همراه با سنا و مجلس دموکرات ها تحت فشار بوده اند فلوریدا حکم رهبران جمهوری خواه به تماس با یک جلسه ویژه به دوباره کاری و بودجه پیش از آن رفتن به اثر ژوئیه 1.

بیشتر: دانشگاه ها باید برنامه ریزی برای COVID-19 تست آنلاین آموزش برای پاییز مقامات دولتی می گویند

موجود در $93.2 میلیارد بودجه که DeSantis به زودی بررسی پرداخت افزایش حقوق برای معلمان و دولت, کارگران, مسکن ارزان قیمت دلار و هزینه های زیست محیطی که دموکرات ها را در دفاع از کشاورز گفت.

اما DeSantis همراه با خانه و رهبران مجلس سنا را نادیده گرفته و خواسته نشان می دهد آنها می خواهند به صبر و عامل در هر کمک های اضافی ممکن است در آینده از کنگره است. دولت کشیده شده $4.6 میلیارد دلار از طریق فدرال coronavirus امداد بسته است و به دنبال اقتدار به استفاده از حداقل برخی از این پول برای پوشش ضرر و زیان درآمد.

هنوز آخرین گزارش از دولت اقتصاددانان را نشان می دهد مه درآمد پایین $878.1 میلیون از آن انتظار می رود سطح. بخش عمده ای از از دست دادن $598.2 میلیون می آید از یک قطره در انتظار مالیات بر فروش مجموعه دولت بزرگترین منبع درآمد.

اما این گزارش نشان دهنده مجموعه در ماه مارس زمانی که فلوریدا اقتصاد کاهش قبل از ضربه تقریبا توقف کامل است که به طول انجامید تا آوریل. که ماه را پیش بینی از دست دادن مالیات تقریبا قطعی می شود حتی بزرگتر.

فلوریدا سیاست موسسه غیر حزبی تحقیقات سازمان گفت که مالیات بر فروش ضرر و زیان به تنهایی می تواند به زودی آمار 800 میلیون دلار-یک-ماه در ابتدا ناشی از کوروناویروس shutdown اما پس از آن و به دنبال آن افزایش بیکاری خواهد شد که آهسته توریستی بازديد و هزینه های مصرف کننده.

فلوریدا نرخ بیکاری آمار 12.9 درصد در ماه آوریل کمتر از ملی 14.7% سطح. اما بیکاری اعداد در سراسر کشور انتظار می رود که حداقل نزدیک به 16 درصد تا اواسط تابستان که خود را نامطلوب اثر در فلوریدا گردشگری-اقتصاد محور.

"به عبارت دیگر همانطور که مردم از کشورهای دیگر در صورت از دست دادن شغل و قادر به سفر به فلوریدا گردشگری-ایجاد فعالیت های اقتصادی و دولت درآمد رنج می برد" گفت: Robert C. آزبورن, رئیس هیئت مدیره از فلوریدا موسسه سیاست.

رهبران جمهوری خواه فلوریدا, اگر چه در حال برگزاری امیدوارم اقتصادی جستن به عقب. آنها می گویند که مالیات مجموعه را شروع به نشان دادن نشانه هایی از بهبود با رستوران ها و خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر بازگشت به زندگی حتی در کاهش سطوح.

"توانایی ما برای موفقیت حرکت فعلی وضعیت مالی نیاز خواهد داشت همان عمدی حرفه ای, واقعیت های مبتنی بر تصمیم گیری ما شاغل در فلوریدا برای دهه" رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون گفت: در یک یادداشت به سناتورها پس از درآمد ماهانه به تعداد سه شنبه منتشر شد.

Galvano همچنین اشاره کرد که در حالی که در ماه آوریل گزارش نشان داد مجموعه, کاهش, دولت, در واقع بیش از حد برآورد در مجموعه توسط $202.4 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال تا حدودی کاهش سیلی که یک ماه شیرجه رفتن.

در حالی که جمهوری خواهان به نظر نمی رسد مشتاق به readdress سیاست و صرف تصمیم گیری در یک جلسه ویژه در برخی از متحدان دیرین ایران با رهبری اصرار چشمگیر مراحل.

بیشتر: Coronavirus: چگونه جوانترین 25 در فلوریدا درگذشت COVID-19

فلوریدا TaxWatch کسب و کار-حمایت سازمان پژوهش های ذکر شده کاهش مالیات مجموعه به عنوان یک دلیل به اصرار قانونگذاران به کار بر روی یک درآمد جدید-تولید قمار جمع و جور با سمینول قبیله و به اجازه دولت برای جمع آوری مالیات بر تجارت الکترونیکی و از راه دور فروشندگان.

هر دو روش می تواند در قرعه کشی صدها میلیون دلار به دولت همه گیر-کتک خزانه داری.

"ما نمی توانیم ادامه داد: انفعال در این مسائل بحرانی" گفت: TaxWatch رئیس جمهور و مدیر عامل دومینیک کالابرو. "امروز ما دوباره می خواهیم فلوریدا مقننه به اقدامات قاطع و فعال کردن این نیاز به درآمد منابع آن را افزایش می دهد مجموعه به طور چشمگیری و کمک به اطمینان از بازیابی قوی برای دولت آفتاب."

کشاورز سنا ورودی دموکراتیک رهبر همچنین گفت که وقتی که می آید به پتانسیل کاهش بودجه خود را حزب می خواهد برای محافظت از اولویت های است که او ترس جمهوریخواهان خواهد بود در معرض ابتلا به بریده بریده.

"برای اولین بار در این بودجه ما نمی تعادل ما کتاب در پشت سخت کوش فلوریدا," کشاورز گفت. "اما ترس در اینجا این است که اگر آن را در سمت چپ به یک غیر شفاف روند لابی سپاه را از بین بردن و این کتاب ها را دریافت کنید متعادل و با در نظر گرفتن پولی که فلوریدا نیاز بیشتر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن