سباستین مراقبت فوری کارمند متهم به تزریق استفاده می شود دارو به بیماران و همکاران

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:11 PM EDT Jul 30, 2020INDIAN RIVER COUNTY — کارآگاهان دستگیر ور

توسط ABTINNEWS در 10 مرداد 1399

INDIAN RIVER COUNTY — کارآگاهان دستگیر ورو دریاچه شهرکهای زن پس از بيماران و کارکنان از یک سباستین اولیه و مراقبت فوری متهم سابق میز جلو کارگر از تزریق و توزیع داروهای تجویزی.

مارس پورتر, 47, از 9600 جلوگیری از 81st خیابان رزرو شده بود به رودخانه هند زندان شهرستان جولای 24 روز سه اتهام جنایت از طبابت بدون مجوز ناشی از زمان خود را به کار در رودخانه لبه مستقیم اولیه و مراقبت های فوری.

پورتر منتشر شد از رودخانه هند زندان شهرستان جولای 25 در $30,000 وثیقه پس از روشن خودش را در روز قبل از بازداشت حکم امضا شده توسط مقامات جولای 15, با توجه به زندان و دادگاه پرونده.

اتهامات عنوان شده علیه او آمد از اظهارات صاحب کسب و کار کریستین Festa و از همکاران سابق و آشنایان از پورتر با توجه به دستگیری استشهاد حاوی جزئیات از یک ماه ژوئن بررسی است.

در تاریخ 16 ژوئن مصاحبه یک زن گفت: یک کارآگاه او می خواهم دریافت ویتامین عکس و تجویز دارو از پورتر داده شده به او در خانه اش در ماه مارس است.

زن گفت که او تا به حال شده است یک بیمار در رودخانه لبه برای "چند ماه" پس از یک توصیه از پورتر که او گفت که او تا به حال شناخته شده برای بیش از یک دهه.

پس از گفتن پورتر او نیست احساس خوبی جلوتر از خارج از کشور سفر برنامه ریزی شده در ماه مارس او گفت: پورتر به ارمغان آورد عکس به خانه اش که او گفت: او از دفتر.

بعد در مه, او گفت: پورتر او به ارمغان آورد او خود با استفاده از نسخه پس از او تا به حال صحبت با Festa در مورد امکان درمان برای التهاب است.

او گفت: پورتر به او گفت Festa "خوب بود با دادن قرص."

بیشتر: Isaias ممکن است به تقویت طوفان توسط شنبه

در ژوئن 29 بیانیه نوشته شده است, زن گزارش شده است که پورتر به او شش ویتامین D و B عکس در پنج نوبت جداگانه و همچنین یک بطری از دوز پایین نالترکسون در درجه اول مورد استفاده برای مدیریت الکل یا وابستگی به مواد افیونی..

همچنین در ژوئن 29, کارمند گزارش شده که او با توجه به هورمون پروژسترون توسط پورتر پس از این دارو تبدیل شده بود در یک بیمار برای دور بیندازید.

کارآگاه ربکا هرلی گفت: او در صحبت با Festa مورد عمل و روش تجویز دارو است.

"Festa اظهار داشت که در هیچ زمان او تا به حال دانش است که پورتر بود سرقت و تجویز داروها به دیگران و یا ارائه مراقبت های پزشکی و مشاوره به بیماران مبتلا به" هرلی در این گزارش اعلام کرد.

هرلی گفت: Festa به او گفت چند بيمار ديگر رو به جلو آمده اند و به او گفت که آنها با دریافت داروها و مراقبت های پزشکی از پورتر.

با توجه به استشهاد چهارتایی کارآگاهان گفت هر دارو داده می شود و یا تجویز توسط پورتر خواهد نیاز به یک پزشک ارزیابی تجویز و نظارت است.

رودخانه لبه مدیر عملیات جیم Gleason گفت: Festa مشغول بیماران, اما آن را به عنوان به زودی به عنوان او ساخته شده بود آگاه از هر گونه نقض حقوق بشر (از) سیاست آنها شروع به دنبال این موضوع است.

"ما اصلا تحمل این نوع از رفتار" گفت: Gleason.

او نمی گویند چه مدت پورتر در آنجا مشغول به کار و یا هنگامی که او استخدام شد. او گفت که او دیگر کار می کند وجود دارد.

کارآگاه گفت: آنها با صحبت پورتر جولای 9, و او به آنها گفت که او تا به حال هیچ پزشکی پس زمینه. او گفت که او فکر کمک به مردم با دادن عکس و پزشکی با توجه به دستگیری او استشهاد.

پورتر گفت: کارآگاهان او را در رودخانه لبه از اواخر سال 2019 با شروع در مقابل میز و در نهایت در نقل مکان به "کمک دکتر Festa با بیماران است."

Festa یک تمرین پیشرفته پرستار با دکتر پرستاری یا DNP می رود توسط دکتر کریس و باز کسب و کار خود را در سال 2019 با توجه به دولت کسب و کار و صدور مجوز پزشکی ،

بیشتر: Indian River County برای نصب متوسط اسکنر برای شهرستان ساختمان

او به طور منظم به نظر می رسد در ویدئوها بحث عمل او در Facebook.

دوشنبه شب او ارسال شده حدود 25 دقیقه ویدئو پرداختن به اتهامات علیه پورتر.

"من نمی خواهم به بازی بازی های قربانی من قصد دارم به مسئولیت" Festa گفت: در این ویدئو. "اما من به شما بگویم هیچ بيمار صدمه; هیچ یک از بیماران درگیر شدند; این عمل مدیر که تصمیم به گرفتن اقلام از عمل من..."

Festa گفت: پورتر تبدیل به یک نوع از مدیر دفتر در رودخانه لبه.

او گفت: پس از پورتر ختم او اجرا کرده است اقدامات در عمل از جمله نظارت تصویری و اجباری چک های پس زمینه همراه با دقیق تر نظارت از نسخه.

عمل توضیح داده شده است در وب سایت خود را به عنوان یک پیاده روی در و مراقبت فوری ارائه می دهد که تشخیص هورمون درمانی و لوازم آرایشی و بهداشتی-روش های مربوط مانند بوتاکس و لایه برداری شیمیایی یک "IV سالن."

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن