سباستین حادثه تیراندازی می بندد بخشی از جاده شهرستان 512 به عنوان افسران جستجو برای ماشین فراری

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:33 PM EDT Jun 14, 2020سباستین — حادثه تیراندازی بین دو رانند

توسط ABTINNEWS در 26 خرداد 1399

سباستین — حادثه تیراندازی بین دو راننده بعد از ظهر یکشنبه بسته شده است بخشی از جاده شهرستان 512 به عنوان سباستین اداره پلیس جستجو برای فراری خودرو.

رو به مشرق خطوط جاده شهرستان 512 فلمینگ در خیابان و westbound خطوط در دلاور خیابان بسته شده تا اطلاع ثانوی سخنگوی وزارت سرهنگ تیموتی چوب گفت TCPalm بعد از ظهر یکشنبه.

بیشتر: کروناویروس در Treasure Coast, ژوئن 14: آهنگ COVID-19 موارد توسط کد پستی

"وجود دارد سوراخ گلوله در یکی از این وسایل نقلیه" چوب گفت. "این هنوز فعال صحنه و ما هنوز در حال تلاش برای جمع آوری تمام اطلاعات."

افسران در حال جستجو برای یک مرد رانندگی با یک سدان چهار درب است که سنگین rear-end آسیب چوب گفت. از آن گذشته دیده می شد رهبری رو به مشرق در جاده شهرستان 512.

این منطقه بسته شدن جاده ممکن است همچنان به گسترش به عنوان افسران افزایش دامنه جستجوی خود را و چوب و گفت:. وجود دارد در حال حاضر هیچ صدمات گزارش شده است.

بیشتر: پلیس: وست پالم بیچ مرد پس از دستگیری اقدام به سرقت نزدیک به $17,000 در طلا و جواهر از PSL رهنی

این داستان به روز خواهد شد.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن