سباستین رودخانه مرکز پزشکی 80 میلیون دلار افزایش اتاق عمل, اتاق خصوصی

Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 11:34 AM EDT Jul 15, 2020سباستین — در زمانی که سلامت و رفاه حال تمرکز مکالمات

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

سباستین — در زمانی که سلامت و رفاه حال تمرکز مکالمات روزمره سباستین رودخانه مرکز پزشکی باز کرده است یک بیمارستان گسترش چهار سال در ساخت.

این 80 میلیون دلار تسهیلات راه اندازی شد ژوئن 22 و شامل 24 بیمارستان خصوصی, تخت, شش اتاق عمل و سه روش اتاق با توجه به رئیس اداری افسر ران Bierman. بیست و چهار تخت بیمارستان در حال میله میله به آماده سپتامبر.

تسهیلات باز می آید به عنوان سیستم بهداشت و درمان دیده می شود هجوم بیماران: 7,371 مردم در ساحل گنجینه قرارداد coronavirus و 575 از آنها در بیمارستان بستری شد, با توجه به روز سه شنبه وزارت امور خارجه وزارت بهداشت داده است.

با وجود امکانات جدید ویروس-مثبت بیمارانی که دیدار سباستین بیمارستان ادامه خواهد داد به حمل و نقل به رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای در شهرستان Brevard اگر آنها نیاز به بستری Bierman گفت TCPalm دوشنبه.

سباستین گزارش کرده 132 COVID-19 موارد پس از شروع این بیماری همه گیر, آخرین, وزارت بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد. سباستین رودخانه مرکز پزشکی حدود دو مثبت بیماران یک روز Bierman گفت.

این بیماری همه گیر است آنه اهمیت داشتن یک پاک کننده مرکز بهداشت. جدید نوار نقاله را محدود تماس انسان در طی پزشکی عقیم سازی جیوه و گاز لامپ استفاده می شود برای کشتن باکتری ها و ویروس ها Bierman گفت.

"با شروع COVID-19 بیمارستان تا به حال به جدید و پیشرفته تر روش برای حفاظت از بیماران ما" Bierman گفت. "هدف از بیمارستان است که برای پاسخگویی به نیاز جامعه در آن خدمت می کند. و هیچ چیز می تواند بیشتر قابل توجهی در حال حاضر."

در این بیماری همه گیر را در مراحل اولیه سباستین مقامات بهداشتی اشاره به کاهش اورژانس بازدیدکننده داشته است به احتمال زیاد بیش از عدم اطمینان از آینده در تماس نزدیک با COVID-19, Bierman گفت.

بیشتر: TCPalm خبرنگار سهام تجربه شخصی در یک سواب بینی

با وجود افزایش احتیاط بیش از ابتلا به ویروس در بیمارستان و افرادی که به دنبال درمان های پزشکی باید دریغ نکنید برای بازدید از یک مرکز بهداشت اگر آنها احساس بیمار Bierman گفت.

"ما شاهد برخی از دراماتیک اعداد از نظر تعداد بیماران به اورژانس اما در حال حاضر فعالیت های ما در اتاق اورژانس است normalized" Bierman گفت. "همه چیز ما است که نگه داشتن مردم امن است."

چهار سال در ساخت

گسترش برنامه ابتدا اعلام شده توسط جامعه نظام سلامت در جولای 2016 به گفته سخنگوی پاتریشیا Montgomery. پس از مباشر سیستم مراقبت های بهداشتی خریداری شده مرکز پزشکی در سال 2017 گسترش ادامه داد: به عنوان برنامه ریزی شده.

تسهیلات فراهم می کند فضا برای مراقبت اورژانس جراحی عمومی, گوارش, خدمات سرپایی مرکز تشخیصی و تخصصی دیگر عمل جراحی Bierman گفت.

این 90,000 فوت مربع امکانات شامل کیفیت بالا نمایش برای جراحان برای مشاهده در زمان واقعی در طول یک روش Bierman گفت. نیز وجود دارد اتاق را برای گسترش ظرفیت از شش به هشت تخت بیمارستان اگر نیاز ناشی میشود.

"من نمی خواهم به استفاده از اصطلاح" دولت از هنر "اما من نمی دانم که یک راه بهتر برای توصیف آن" Bierman گفت.

بیشتر: COVID-19 در Treasure Coast, جولای 13: 852 موارد در استوارت کد

تسهیلات جدید ورودی به طور مستقیم خاموش خیابان خلیج که باید سهولت حمل و نقل به و از بیمارستان Bierman گفت. داخل آسانسور می توانید یک بیمار از پست-عملیات فولاد خلیج به طور مستقیم به خود را خصوصی تخت.

امکانات رفاهی نیز شامل یک کافی شاپ ساخته شده را به لابی و فضای باز, حیاط, Bierman اضافه شده است.

با فلوریدا در دومین ماه از فصل طوفان است که به پایان می رسد Nov. 30 Montgomery با اشاره به تسهیلات ساخته شده است به مقاومت در برابر یک دسته 5 طوفان.

"گرم است و نه سرد مانند بیمارستان و محیط زیست" Bierman گفت. "هنگامی که شما راه رفتن را به یک محیط که واقعا تمیز و تازه شما به احساس راحت و در مراقبت از کسانی که منافع خود را در قلب."

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm پوشش خبرنگار بهداشت و درمان و رفاه و عدالت اجتماعی در گنج ساحل. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن