سباستین مقامات فایل طرح دعوی در دادگاه در مقابل سه اعضای شورا بیش مخفیانه جلسه

جانت Begley ویژه به TCPalmمنتشر شده 7:26 PM EDT Apr 25, 2020سباستین — شهردار اد Dodd, شهرستان, مدیر پل کارلایل

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

سباستین — شهردار اد Dodd, شهرستان, مدیر پل کارلایل و دادستان شهرستان مانی چند لحظه بعد آنها به دادگاه رفته به دنبال یک دستور در مقابل معاون شهردار چارلز Mauti و اعضای شورای دامین Gilliams و پاملا parris در, برای برگزاری یک مخفی شورای شهر در جلسه روز شنبه.

این نشست سه می گویند تجاوز دولت آفتاب قانون است.

عمل ظ روز جمعه در مدار دادگاه درخواست "موقت امداد رسانی تاکیدی" علیه این سه نفر اعضای شورا برای نقض اساسنامه فلوریدا 286.011. این معلوم نیست چه عمل Dodd کارلایل و چند لحظه بعد خواهید دادگاه را. وکیل خارج Jonathan Barkett است که به نمایندگی از سه مقامات.

جلسه تنظیم از طریق زوم برای 1 p. m. روز شنبه قبل از قضاوت جانت Croom.

قبلی پوشش: Sebastian جلسه شورای شهر لغو شد

بیشتر: Sebastian جلسه شورای شهر لغو شد موکول اما چه کسی مسئول است ؟

اواخر جمعه Gilliams — در پاسخ به دو-سوابق درخواست از TCPalm — منتشر شد تصویری از روز شنبه شورای شهر نشست. آن ارائه شد به هر دو TCPalm و به دفتر دادستان ایالتی است که بررسی این موضوع به عنوان یک امکان کیفری و مدنی نقض.

این ویدئو نشان می دهد Mauti در نقش خود به عنوان معاون شهردار خواستار جلسه به منظور و منجر به شورای تعهد و وفاداری. وجود دارد یک رول تماس و رسیدن به حد نصاب از سه ایجاد شده است با Gilliams با اشاره به رکورد است که منشور افسران در حال حاضر نیست.

اولین حرکت ساخته شده توسط Mauti است به آتش سه منشور افسران کارلایل Anon و شهر کارمند جانت ویلیامز — به علت, چرا که آنها "عمدا و بی پروا نافرمانی شهرستان منشور و فرمان."

حرکت بود seconded توسط parris در و تصویب به اتفاق آرا.

اقدامات صورت گرفته در طول 10 دقیقه جلسه شامل از بین بردن اد داد به عنوان شهردار و به اتفاق آرا تصویب Gilliams به عنوان شهردار جدید و خواستار اضطراری جلسه شورای جمعه. آن جلسه قرار گرفت.

فرد ساخت این ویدئو مشخص نیست اما در یک نقطه او هشدار سه تا از اعضای شورا که پلیس وارد در شورای اتاق. ضبط متوقف می شود در 9 دقیقه, 43 ثانیه زمانی که Mauti خواستار جلسه موکول.

"زمان مناسب" این فیلمساز می گوید.

جانت Begley محلی نویسنده مستقل است. اگر دوست دارید مقالات مانند این و دیگر TCPalm پوشش Treasure Coast, اخبار, لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری و مشترک شدن در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن